Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ayyy hamile kalınca öyle şeyler mi oluyoooooğ? Ben bugün beni niye hiç öpmedin diye sitem ediyorum. Bunu dedim diye tartışma çıkıyor o da ayrı
Bi tek biz mi hiçbir şeye ara vermedik, bi tek ben mi böyleyim ya, 5. aya girdik, bir gün de hayır demedim.
Olmuyo olmuyo. Yanlış yönlendirmeyin kızı. Ayıpdııı

Ay inşallah kuzuuu doktoruma kıyamam, ama diğerleri için teminat veremiycim
Hahaha çok iyi rüyanda aylar önceden hafta sonuna ayarladığını nasıl hatırlamadın
Bi de ben ctsi çalışmıyorum neden izin istiyosam
Önemli bişi olmadı canım kız isteme töreni yaptık bi benim oğlana @NealStreet in kızı istedik falan öyle yani
Haha iyiymiş bu işyerleride hep bilinçaltımızda. İnşallah çok güzel sonuçlar alıcaksın
Canım güzel haberlerle gel, su gibi akıp geçsin inşallah
Sağolun canlarımmmm inşallah

Canım güzel haberlerle gel, su gibi akıp geçsin inşallah

Sayılır ya sayılmaz mı hiç senin gelen giden var mı

Oo sayılırsa süper tamam eş durumundan yırttım ben de bu ay o zaman yok canım henüz ama sırtım çok ağrıyor genelde regl öncesi yaşarım bu belirtileri ama herhalde böbreklerimi üşüttüm kaç gündür geçmedi çünkü.

Regl oluyormuş gibi wcye gidiyorum akıntım var sarı yeşil renkte minseo gibi. Bu ay gittiğimde onu da soracağım.

Bir de kızlar ya az önce bir şeye denk geldim. Kokulu WC kağıtları da vajinal florayı bozuyormuş ben hep onlardan kullanıyorum çok seviyorum ama ondan demek olmuyormuş benim velet buldum sebebi şaka bir yana aman her şey bozuyor o dengeyi diye çok dikkat ediyorum bozmamak için ama bu sebep olabiliyormuş aklınızda olsun fıstıklar

çalıştık dıyınce bende baska turlu anladım D:D:
Hahahaha evet canım dün sabahtan bu sabaha kadar ölmemiz falan lazımdı Allah seni malesef iğneden sonra bizim işlere daldık birbirimizi unuttuk bu ara
Evet yani bu yüzden işle muhatap olmamak için cumartesiyi aylar önceden ayarladığı hatırlaman lazımdı rüyanda

Ooo Allah tamamına erdirsin canım verdiler mi kızı ilk seferde @NealStreet ona göre biz de bileziğimizi neyin hazırlayalım neye karar verdiniz bilmiyorum ama bence Bursa'da otursunlar. Ne oğlan tarafı ne kız tarafıyla aynı şehir olsun. Sonra sorun yaşamasınlar. Böyle ikisine de yakın. Arada elimi öpmeye gelirler.
Kız onlar karı koca ilişkiyi bile planlı programlı yapıyolar ben eminim ki U Uzaygemisi35 in bi ajandası vardır oraya ilişki günlerini yazıp süre belirliyodur
19.03.2021-15 dk ilişki falan diye
Hahahah Allah seni evet canım ajandamda şu an için ona yer yok o kadar değil ama bazen şu işi bir halledeleim de aradan çıksın gözüyle baktığımız oluyor

Ben biliyordum bu kağıt olayini ozellikle almam ,gunluk pedlerde bile dikkat ederim ben ,parfumlu zaten almam da sık kullanmakta iyi degil gunluk pedi ,vucut alısıyor akıntı seklim bozuluyor benim hemen
İnşallah hayırlısı olsun tatlım ,sürpriz yapsın sana bebiş

Ya ben de günlük ped mantar yapıyor diye bazen yoğun akıntım olduğunda veya ilişkiden sonra geri gelecekler için hep kat kat WC kağıdı koyuyordum. Çünkü çamaşırın ıslanınca da hemen idrar yolu enfeksiyonu oluyorum. Böyle bir çözüm bulmuştum kendime

s
Kız onlar karı koca ilişkiyi bile planlı programlı yapıyolar ben eminim ki U Uzaygemisi35 in bi ajandası vardır oraya ilişki günlerini yazıp süre belirliyodur
19.03.2021-15 dk ilişki falan diye
süre geçerse noluyor tamam bırak bıttı sure jksdljfslj tobe tobe D: bugün aklım çok fesat

Ya benimde çok akıntım olur, günlük pedsiz asla dışarı çıkamam. Ama evde olduğum zamanlarda mesela kaç aydır takmıyorum, akıntı miktarım değişmedi. Kullanınca akıntının arttığına inanmayı bıraktım o yüzden. Doktorada sormuştum, sana taktığın zamanlarda enfeksiyona sebep olmadıysa sorun yok demişti. Bu konuda da farklı görüşler mevcut galiba
Parfümlü şeyler olayını okumuştum bende almamaya çalışıyorum hem pedde hem kağıtta.

Bi tek biz mi hiçbir şeye ara vermedik, bi tek ben mi böyleyim ya, 5. aya girdik, bir gün de hayır demedim.
Olmuyo olmuyo. Yanlış yönlendirmeyin kızı. Ayıpdııı
Sayende umutlar yeşeriyor. Kocamızın libidosunu ne taraftan yükseltiyoruz? Bir de o konuda bazı ufacık minicik soru işaretlerimiz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…