Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben deee sırf Bu yüzden erkek olur diye korkuyom yemin ederim
Asaf çok hoşuma gidiyor nedense bu ara önüne bir daha olsa güzel olur Eger hamile kalırsam erkek olursa Asaf ismimin yanına vefat eden babamın ismini düşünüyorum kız olursa Asel Hafsa ilovome senin çatlatma iğnesi de tutmamisti ne yaptın beni hatırlarsan buralarda ağlıyordum eşime haksızlık yapıyorum baba olmak onun hakkı diye sonra sen yazdın kendimi toparladım ne gerekiyorsa yapıyorum bu ay aşılama yapacağız rahim filmi çekilecektin çekildin mi ben çekildim çok şükür birşey çıkmadı

Hahha niye hepimiz boyleyiz acaba.
Erkek cocuk cok seviyorum ama isim zor
Evet isim konusu sıkıntılı ben de erkek olursa Kuzey istiyorum eşimi ikna edebilirsem
Selam canım hatırlıyorum tabi iyi yapmışsın ilk kez deniceksin di mi aşılama? Ben cumartesi çekilcem canım inşallah benim de sıkıntısız çıkar
Bunu paylaştığından beri okuyorum bu saate kadar. En sonunda baktım olmuyor sadece kadının yazdıklarını okudum. Keşke hiç atmasaydın. Asabım bozuldu çok fena. Bu gece kabuslardan kabus beğeneceğim
Valla bozulmucak gibi değil işte ben bu yüzden erkeklerin soyu kurusun diyorum
Günaydın güzel kızlar
Kimler oğlak ve kova
Bil bakalım kim değil

Günaydın canlar
Hayırlı cumalar
Edilen duaların kabul olması dileğiyle
minseo kuzum stres yapma bende senin gibiydim ama hiç birşey çıkmadı herşey çok güzel olacak öyle düşün kuzum hem hiç acımıyor ağrı da yok rahim filminden Allahın izniyle iyi çıkacak kuzum ben öyle düşünüp inanıyorum

Hayırlı cumalar canımmm, amin inşallah yarın güzel bişeyler duymaya ihtiyacım var inşallah sonuçlarım iyi çıkar canım

minseo değil doktorlar korksun bence doktorların can güvenliğinden endişeliyim ben . tabıkı tertemız cıkacak benm ıcımde hıc suphe yok. hatta dıcek kı ee buda temız ozaman neden olmuyo dıyıp başka nedenler arıcak kendıne

Günaydın güzel kızlar
Kimler oğlak ve kova
Günaydınnn canım ben değilim ama eşim oğlak sayılmaz mı
Günaydın kızlaaaaar
Günaydınn fıstıkk
Günaydın kızlar
minseo yeni rüya var mı? Bugün nasılsın stres durumun falan
Günaydın canım ben de merak ediyordum rüyayı
var var olmaz mı işyerinden hsg çekilcem diye izin alıyodum izin vermiyolardı ben de istifa ediyodum iyiyim canım gerginliğim azaldı her sonuca hazırlıklıyım, hayırlısı
Hahaha çok iyi rüyanda aylar önceden hafta sonuna ayarladığını nasıl hatırlamadın
gnydnlar ben kova BURCUYUM yükselenimde oğlak :)
Oo biz senin bebişe altınları hazırlayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…