Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlarr, dayanamayıp erken gebelik testi yaptım 🙈 Tertemiz bir tek çizgi çıktı, bu aydan da elendim 😭
Günaydın canım, erken gebelike çok güvenme. İlginç şekilde bazen onlarda negatif görüp sonra normal kaset testte pozitifi yakalayan var. Adet günün gelince adet olmazsan tekrarlarsın, olmazsa da öbür aya beraber mücadeleye devam edicez 😊 bugün üzülmem çok doğal ama dur bakalım bir kesinleşsin, adet olursan bir dahaki aya daha sağlıkla hareket ederek devam edersin 🙏
Sabah sabah yine sinirlerim bozuldu 1 yaşındaki bebeği öz annesi babası işkence ede ede öldürmüşler....Allah'ım isyan etmek istemiyorum böyle insanlar anne baba oluyor sen kucağımızı boş bırakma :dua:
Off içim parçalandı benim de gerçekten dayanamıyorum böyle haberlere... Gerçekten istemeyen vermesin inşallah diyorum 😔 en büyük cezayı alsalar bile olan günahsız bir bebeğe oldu çektiği acıları düşünemiyorum. Yaşasa kim bilir daha neler yaşatacaklardı..
gece adet oldum oturdum ağladım icimi döktüm gittim uyudum. Rabbimden ümit kesilmez ama cok yoruldum artık. Esimle konuşup aşılama yapalım dicem. Bir yildir her ay umut edip adet olmak yikti beni hep. :KK43:
minseo minseo 28 bat yeni.
Kıyamam, heyecanla beklerken adet olduğunu görmek çok üzücü oluyor gerçekten. 1 yıldır düzenli şekilde ilişkiye rağmen olmuyorsa tetkikleri yaptırıp tedaviye başlamak iyi olabilir makul düşünmüşsünüz. Hakkınızda hayırlısı olsun nolur umudunuzu kaybetmeyin 😔

Günaydın kızlar bugün kötü haberlerle başlamışız 😔 moralimizi yüksek tutmaya çalışalım bir dahaki aya yine beraber mücadele ederiz inşallah. Sağlığımız yerinde olsun.

Ben dün gece rüyamda doktorumu ve hemşiresini gördüm. Böyle değişik bir muayene çeşidi varmış, hemşiresi böyle karnımın belirli yerlerine bastırarak onu yapıyor. Bu muayanede hangi açıda nasıl canım acıdığına göre normal doğum yapıp yapamayacağım belli oluyormuş (saçmalığa bak) 😆 sonra benim canım hiçbirinde tam acımıyor, hemşire aslında buraya bastırınca genelde en çok acır diyor, benim o pek acımadı ama solda kistim olduğu için sağdakinde acıdı ama o da çok değil diyorum. Ondan sonra doktora söylüyor işte böyle böyle diye, doktorum da ee bu süper haber o zaman diyor rahatlıkla normal doğuma alırız seni diyor ben de çok seviniyorum. Sonra tam kalkıyorum aklıma geliyor, hemşireye diyorum iyi de ben hamile değilim ki daha, bu muayeneyi herkese mi yapıyorsunuz hamilelere mi, ben hamile değilim ki diye üzülüyorum. Hemşire bana bakıp gülümsüyor 🤷

Ay bilinçaltıma bakın kızlar yahu 🙈 gel de bu rüyadan sonra acabaa... Deme 🙈 şimdi size yazarken bile heyecanlandım resmen 😊

5 gün günde 1 letu kullandım ama büyümedi..doktor bıtane 12 mm var cuma tekrar gel büyüyebilir dedi..merak ediyorum büyücek mi bakalım 😊
İlacın dozunu artırır belkı, her turlu buyuturler merak etmeyın ☺️ben gonalf 6gun kullandım 75 olarak 7.gun catlatma yaptık 21 mm oldu, gunde 2mm buyuyor dedı, aşılama mı olacaksınız?

Günaydın kızlar bugün kötü haberlerle başlamışız 😔 moralimizi yüksek tutmaya çalışalım bir dahaki aya yine beraber mücadele ederiz inşallah. Sağlığımız yerinde olsun.

Ben dün gece rüyamda doktorumu ve hemşiresini gördüm. Böyle değişik bir muayene çeşidi varmış, hemşiresi böyle karnımın belirli yerlerine bastırarak onu yapıyor. Bu muayanede hangi açıda nasıl canım acıdığına göre normal doğum yapıp yapamayacağım belli oluyormuş (saçmalığa bak) 😆 sonra benim canım hiçbirinde tam acımıyor, hemşire aslında buraya bastırınca genelde en çok acır diyor, benim o pek acımadı ama solda kistim olduğu için sağdakinde acıdı ama o da çok değil diyorum. Ondan sonra doktora söylüyor işte böyle böyle diye, doktorum da ee bu süper haber o zaman diyor rahatlıkla normal doğuma alırız seni diyor ben de çok seviniyorum. Sonra tam kalkıyorum aklıma geliyor, hemşireye diyorum iyi de ben hamile değilim ki daha, bu muayeneyi herkese mi yapıyorsunuz hamilelere mi, ben hamile değilim ki diye üzülüyorum. Hemşire bana bakıp gülümsüyor 🤷

Ay bilinçaltıma bakın kızlar yahu 🙈 gel de bu rüyadan sonra acabaa... Deme 🙈 şimdi size yazarken bile heyecanlandım resmen 😊
böyle rüyalar insana umut veriyor benim de karanfil hikayem var çok etkileniyorum böyle şeylerden :dua:

Hadi hayırlısı 🤗

Ben karanfili bilmiyorum 🤷‍♀️
bundan önceki reglimden önce çok moralim bozuktu o gün regl olacağım diye bütün gün kendi kendime konuştum dua ettim allahım bana bi işaret göster diye gece yattığımda yine gözlerim kapalı dua ediyordum tam uykuya dalarken gözümün önünde kırmızı bi karanfil belirdi gözümü açtım hemen tabi bi anlam veremedim o an ertesi gün biraz araştırınca çok ama çok şaşırmıştım... ''üzüleceksin, zor olacak, büyük dersler çıkaracaksın ama sonunda ışık var umuduna sahip çık, bu yolu büyümüş olarak tamamlayacaksın'' mesajını aldım ben

Eklentiler

• 1.jpeg
    1.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 37
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 36
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    77,9 KB · Görüntüleme: 43
bundan önceki reglimden önce çok moralim bozuktu o gün regl olacağım diye bütün gün kendi kendime konuştum dua ettim allahım bana bi işaret göster diye gece yattığımda yine gözlerim kapalı dua ediyordum tam uykuya dalarken gözümün önünde kırmızı bi karanfil belirdi gözümü açtım hemen tabi bi anlam veremedim o an ertesi gün biraz araştırınca çok ama çok şaşırmıştım... ''üzüleceksin, zor olacak, büyük dersler çıkaracaksın ama sonunda ışık var umuduna sahip çık, bu yolu büyümüş olarak tamamlayacaksın'' mesajını aldım ben
Günaydın kuzu ne kadar ilginç ve anlamlı hikayen inşallah bir an önce umuduna ulaşmış olursun♥️

rymruyam rymruyam canım sen çalışıyodun di mi işte napıyosun bu uyku isteği ile zorluyo mu 😅
çalışıyorum canım öğleye kadar işe gidiyorum öğleden sonra artık dayanamıyorum gözler gidiyo uyku moduna giriyorum işverenim sağolsun sabahları gel öğleden sonra git dedi . eve gider gitmez uyuyorum :halay:

Kızlar benim kanama kesildi çok hafif silince gelen açık kahve bi akıntı var sadece. Bu arada 6 gündür ovulasyon yapıyorum dün koyulaştı biraz azcık dengesiz gidiyo gibi

Eklentiler

• IMG_20200929_162601.jpg
    IMG_20200929_162601.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 34
[/QUOTE]
böyle rüyalar insana umut veriyor benim de karanfil hikayem var çok etkileniyorum böyle şeylerden :dua:
Ayyy çok duygulandım kuzum gerçekten.. inşallah öyle olacak ve umarım zor kısmı bitmiş ışıklı kısma gelmişsindir 🙏

İlacın dozunu artırır belkı, her turlu buyuturler merak etmeyın ☺ben gonalf 6gun kullandım 75 olarak 7.gun catlatma yaptık 21 mm oldu, gunde 2mm buyuyor dedı, aşılama mı olacaksınız?
Yok hayır aşılama değil çatlatma denemede 2. Ayım.. geçen ay aynı bu şekilde 18mm olmuştu..doktor bu ay büyümez olmazsa birdahaki ay günde 2deneriz dedi

X