Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sağlıklı olsun da onlara benzemesin ya ama sağlıklı olsun
Ooo kızımın talipleri artıyor. minseo İzmir'de daire ve kaşıkçı elması vadediyor. Bir de isteme çikiletasını altın tepside getireceklermiş.
Senin eli de görelim?

Embriyologa söyle senin genleri baskın yapsın ayarlasın bişiler
Embriyologa da atar gider yaptık zamanında spermiogram yüzünden ahhdjdjd
Arada aklıma geliyor. Kadın inşallah bizi unutmuştur. Ben olsam hayatta unutmam spermiogramdan iki ay sonra arayıp hesap soran zeka küpü çifti

Maske ve gözlük takarak git kadının yanına tanımaz öyle onlar nelerle karşılaşıyodur hiç sanmıyom hatırlıcağını

Ohhooo, daireyi ben de veririm ne var. Kaşıkçı işleri karışık ya ben dünyayı gezmeyi vaad ediyorum isteme çikiletası ise çikileta şelalesi şeklinde olacak, bardak bardak içeriz kahve yerine istemede

Bak @Duygu933 reçetelerim nasıl işe yarıyor gör. Daha önce de GeminiWoman 'de işe yaramıştı övünmek gibi olsun
Aynen senin huniyi taktım iyi geldi bana
Canım o heeeçç belli olmaz benimde kocamın anası baskınmış hepsi birbirine benziyo ama oğlum= benim küçüklüğüm

Ohhooo, daireyi ben de veririm ne var. Kaşıkçı işleri karışık ya ben dünyayı gezmeyi vaad ediyorum isteme çikiletası ise çikileta şelalesi şeklinde olacak, bardak bardak içeriz kahve yerine istemede
Ben boşver dünyayı çikolatayı dedikodu yok mu dedikodu

Ay dünyayı biz gezsek çocuklar da oturuversin yeni evli dediğin otursun biraz ahshshdhjd Çok cazip şeyler sunuyorsun. Kafam karışmadı değil.

Aynen senin huniyi taktım iyi geldi bana

Canım o heeeçç belli olmaz benimde kocamın anası baskınmış hepsi birbirine benziyo ama oğlum= benim küçüklüğüm
Huni bir kendime yaramadı @Kedilervekitaplar 'a da huni reçete ettiydim. O da şıp diye hamile kalıverdi.
Ee terzi kendi söküğünü dikemiyor işte
Helal sana be Bakalım ben de başarabilecek miyim genlerimi bastırmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…