Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bana da öyle olacak gibi geliyor. Pazartesi ödemeye gittiğimizde merkez dopdoluydu. Bahçeci'de de Cem'e iki ay sonraya randevu veriliyormuş yazmışlardı bir yerde. Değişik bir piyasa. Bana henüz sözlük veren olmadım. a'ları b'leri bilmiyorum hala

Ya bırak şindi. Kapına kadar geldik. Bir kahvemizi iç dedin mi demedin mi dedin mi demedin mi dedin mi demedin mi dedin mi?

Püüüü binlerce kez yazıklar olsun. Öyle bir rapor da mı varmış? Bana niye kimse böyle bir şeyin bilgisini vermedi acaba? Onda da mı kriterler var acaba? Ben kesin sağlamıyorumdur. Sağlıyorsam üzülürüm galiba. Neyse ilk atışta tutarsa çok da şey yapmam. Giren girdi zaten derim. Bağalım
Oyy 2 ay sonrası nedir ya. Düşününce bence gerçekten çevremizde çoğu bebenin tüp bebek olduğunu düşünmeye başlıyorum. Verirler sözlüğünü canım ya da gide gele öğrenirsin 🙈

Özellikle bir kahve ısmarlamalıydım bence den🙈 neyse yeğenim bir gelsin acısını çıkartırız icabınfa🤣

Belki orda rapor geçmiyordur. Belki de ilacı reçete ederken çıkartırlar çünkü onlar için fark etmiyor bize kolaylık o. Ama bilemedim kriter neyin 😬

Günah gecesi 😈 Siz uyurken ben burda parti veriyorum. Napoliten üstüne Rennie fondipliyorum. Sabahın 7'sinde gelip burda gürültü yapmayın, ben yeni uyumuş olacağım. Tşk.

Eki Görüntüle 2803169
Ohh yarasın ama bu fotoda kahve eksik 🤣 ben de çok geç saate kadar durdum çok çalışmam gerekiyor bugün de 😔 uzun süre olmayabilirim öldüm sanmayın yani inşallah ölmem. 🤣
Günaydın kızlar 🙋🏻‍♀️
gece rüyamda beni kovalayan bi adamı bıçaklıyodum, öldürücü darbe olmasın diye hesap edip kollarına falan sokuyodum bıçağı 🙄
Günaydın canım. İyi yapmışsın bu devirde hamile hamile hapis yatılmaz 🤣

bende buara değişik değişik rüyalar görüp gece uyanıyorum ama sabah hatırlamıyorum Allahtan :KK70:

Hatırlamamak en güzeli ben her sabah uyandığımda yorgun uyanıyorum resmen rüyalardan 😂

Aa kızlar ben sabah hatırlamayınca çok üzülüyorum ya. Çok değişik bir rüyaydı keşke uyanıp yazsaydım ne gördüğümü neydi ki acaba diye sinir oluyorum. İlginç olduğunu hatırlıyorum çünkü ama içerik yok çok üzücü🙄

Aa kızlar ben sabah hatırlamayınca çok üzülüyorum ya. Çok değişik bir rüyaydı keşke uyanıp yazsaydım ne gördüğümü neydi ki acaba diye sinir oluyorum. İlginç olduğunu hatırlıyorum çünkü ama içerik yok çok üzücü🙄
Sürekli görüyorsan yazabilirsin aslında rüya günlüğü tutanlar var 🤗
Ben çok çok nadir görüyorum. 🙄

ben kotu olduğuna emınım oyuzden hatırlamamam daha iyi :KK70:

Sürekli görüyorsan yazabilirsin aslında rüya günlüğü tutanlar var 🤗
Ben çok çok nadir görüyorum. 🙄
Hep görürüm ama uykum çok ağır basıyor uyanıp da yazamıyorum. Bazen elime telefonu alıp yazmaya çalışırken sızıyorun. Aslında nadir görmüyoruz hiçbirimiz de unutuyoruz hiç farkında olmuyoruz. Bana annemden geçmiş bu özelliğim film gibi upuuzn rüyaları olurdu yazardı anlatırdı sabah 3 saat🤣🤣
ben kotu olduğuna emınım oyuzden hatırlamamam daha iyi :KK70:
Sen hatırlama 🤣

Günaydın kızlar 🙋🏻‍♀️
gece rüyamda beni kovalayan bi adamı bıçaklıyodum, öldürücü darbe olmasın diye hesap edip kollarına falan sokuyodum bıçağı 🙄
Hsg'ye üç var daha. Herkes gardını alsın. Yavaş yavaş bize doğru geliyor. Tehlikenin farkında mısınız mısınız mısınız mısınız?!

Özellikle bir kahve ısmarlamalıydım bence den🙈 neyse yeğenim bir gelsin acısını çıkartırız icabınfa🤣
Emzirme işi bitene kadar kahve mahve yok diyorum. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? (Müge Anlı tonlamasıyla okunacak)
Belki orda rapor geçmiyordur. Belki de ilacı reçete ederken çıkartırlar çünkü onlar için fark etmiyor bize kolaylık o. Ama bilemedim kriter neyin 😬
Ben anlamam ya bana da verilsin. Ben hobi olarak mı tüplü dalıyorum. Ben de serbest dalış yapabilsem onu tercih ederdim herhalde hallahallaaaa. Asaplarım bozuldu bak

Ohh yarasın ama bu fotoda kahve eksik 🤣 ben de çok geç saate kadar durdum çok çalışmam gerekiyor bugün de 😔 uzun süre olmayabilirim öldüm sanmayın yani inşallah ölmem. 🤣
Kahve yok diyorum yok yok. İkamesi olarak Rennie'yle devam ediyorum yoluma. Tadı hemen hemen aynı. Hiç aratmıyor. Aroması biraz farklı gibi o kadar
Günaydın canım. İyi yapmışsın bu devirde hamile hamile hapis yatılmaz 🤣
Allaallaa yaralayınca hapis yatılmıyor mu? İyi halden mi çıkacak?
Hatırlamamak en güzeli ben her sabah uyandığımda yorgun uyanıyorum resmen rüyalardan 😂
Ben psikiyatriste bunu dediğimde "Ne güzel işte beyninin çalıştığını gösteriyor" demişti ahshsjjs 🤣 Züğürt tesellisi

Hsg'ye üç var daha. Herkes gardını alsın. Yavaş yavaş bize doğru geliyor. Tehlikenin farkında mısınız mısınız mısınız mısınız?!
Kız sus geri sayma :KK67:saat belli oldu zaten öğlen çekilcem:KK57:
Ben psikiyatriste bunu dediğimde "Ne güzel işte beyninin çalıştığını gösteriyor" demişti ahshsjjs 🤣 Züğürt tesellisi
Bazen ben de keşke beynimin içi saman dolu olsaydı diyorum çok isterdim hiç bişey düşünmemeyi, böyle salak salak yaşamayı :KK51:

Emzirme işi bitene kadar kahve mahve yok diyorum. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? (Müge Anlı tonlamasıyla okunacak)

Ben anlamam ya bana da verilsin. Ben hobi olarak mı tüplü dalıyorum. Ben de serbest dalış yapabilsem onu tercih ederdim herhalde hallahallaaaa. Asaplarım bozuldu bak

Kahve yok diyorum yok yok. İkamesi olarak Rennie'yle devam ediyorum yoluma. Tadı hemen hemen aynı. Hiç aratmıyor. Aroması biraz farklı gibi o kadar

Allaallaa yaralayınca hapis yatılmıyor mu? İyi halden mi çıkacak?

Hepsine ayrı ayrı güldüm mesajların valla 🤣🤣 tamam ulen sana yok kahve 🤣 çikolatayı kahvesiz yiyen de ne bileyim 🙄 minseo minseo bile çikolatalı pastayı kahveyle tüketti. neyse canım herkesin günaaa kendine. 🤣

O nefsi müdafaadan kurtarır bence. Ayrıca minseo minseo kendini güzel savunur baksana bizr anlatırken bile "beni kovalıyodu ama ben onu düşündüm, ölmesin diye kendimi böyle savundum hakim bey" modunda anlatıyor 🤣
4 (DÖRT) saatlik uykuyla duruyorum. Bugün kendimi nerelere sığdırırım bilemiyorum artık. Benim de günler yaklaştıkça şey basıyor hfff
Kız ne işin vardı neden kalktın bu saatte 😬 ben de aynı durumdayım. benim eşimle akademik işler var çok yoğun hem ona yardım edeceğim hem kendi işlerime bakacsğım. Yoksa beni akşama kadar kaldıramazdınız. Gece de onla uğraştık 3 kahveyi iui ki içmişim dddim ama bugün 2 demlik biter gerçekten herhalde 🙄

Bu arada herkese günaydın bacılar birazdan kan vermeye gidecem sonuç cikinca dr a mesaj atcam artık tatlusal alayım mı diye sanirim al der . Yahu yumurtayı klomen ile büyütüp igne ile çatlattik yine de gelmiyor bu pko cooook bela bir şey kizlar cok

X