Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ne güzel canım pkolu olunca insan yumurta çatlamasına pikine bile seviniyor ben de pco kullanıyorum hayıt almadım prl yüksekliğim var diye :)

ne güzel canım pkolu olunca insan yumurta çatlamasına pikine bile seviniyor ben de pco kullanıyorum hayıt almadım prl yüksekliğim var diye :)
Evet canım iyi yapmışsın ben de aldım hayıt suyunu ama yarısını içtikten sonra prolaktin yüksekliği çıktı bıraktım onu kullanmadım diğerlerini kullandım. İnşalalh faydasını görürüz hayırlısıyla

Canım inşallah bebek haberini de alırsın bu ay

Amin kuzum amin ben de ilk hamile kaldığım ay hamilelikle alakalı en ufak beklentim yoktu oluverdi şoka uğramıştım ilk ayda nasıl oldu diye bi de belirtileri o kadar barizdi ki heralde ondan çok bağlandım o duyguya insan bi kere hissedince kopamıyorum o duygudan allah kucaklarımızı boş bırakmasın
Kuzucuklar keyifler nasıl? Gününüz nasıl geçti?
Daha şimdi oturabildim şuan itibari ile mutluyum

Kızlar ben inofolic kullanıyorum bugün yumurtlama oldu çatlamadan sonra kullanmayı bırakayım mı yoksa devam edeyim mi ne dersiniz minseo eczhnm Canikox
Canım etki görülmesi için devam etmen gerekiyor, bu yumurta büyütücü ilaç gibi değil, içeriği vitamin olduğu için belli bir seviyeye gelmesi lazım vücutta, 3 ay en az

rymruyam canım ben de keçi boynuzu pekmezi içireceğim bu ay eşime sen keçiboynuzlarından mı kür yapmıştın ?
Kuzu gözümğ uykudan açıp bi yazamadım kusura bakma şöyle yaptım adet olduğum da keçi boynuzu kürünü içirmeye başldım sabah akşam ovülasyon günüme kadar youtube dan bak tam tarifine ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü yaz hemen çıkıo . Faydası olduğuna inanıyorum ya inşallah faydasını görürsün canımm

Sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…