Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar iyi akşamlar biraz önce idrarımı yaptıktan sonra bende çok fazla beyaz akıntı ve içinde kahverengi uzun çizgiler vardı. 5 gün önce aşılma yaptım, bu yerleşme kanaması dedikleri şey olabilir mi?
Midesi hassas olanlar için resmi yüklemek istemedim
yerleşme kanaması nasıl olur anlayan varsa görseli özelden atmak istiyorum.
yardımcı olurmusunuz lütfen 🙏🙏
Kuzu bendeki yerleşme bildiğin kahve leke akıntı gibiydi. İstersen at özelden. Benim için sorun değil.

Kızlar bu yumurtalar ne kadar sürede büyüyor..Dün 12 mm di Cuma’ya kadar kaç olur acaba..bir günde ne kadar büyüyorki bu mübarek inciler😅

Kızlar bu yumurtalar ne kadar sürede büyüyor..Dün 12 mm di Cuma’ya kadar kaç olur acaba..bir günde ne kadar büyüyorki bu mübarek inciler😅
ay inci lafından nefret ettirdiler bizi güzelim incilerden :eek: hiç bi fikrim yok canımcım ama ovü yapsan en azından pikte 21-22 gösteriyo demişti instada gebenn günlüğğ

Herhangi bi ilaç kullanmıyorsan yumurta gelısıtırcı gibi, 1 mm ye yakın büyüyormus gunde ve iki güne yakın sürede cnm

X