Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Be
Biz hep aynıyız kuzum. Allah sağlık versin bastonluk olana kadar gideriz

Sizde ne var ne yok? Herşey yolunda mı?
İyidir canım ben kist adetle kaybolsun diye dua ediyorum işte, aşılama veya tüp bebek planlarım var doktor tamam derse zamane doktorlarına da bir şey yapsınlr diye biz yalvarıcaz neredeyse

Amiiiin hepimize inşallah senin ilk hamileliğin nasıl geçmişti isteyerek mi olmuştu canım
Evet balım Ekimden itibaren korunmadım ama üstünede düşmedim ocakta hadi olsun dedik adet geçince o hafta oldu şubatta hamileydim yani evlilikten 4ay sonra hamile kaldım korunmama rağmen adet olmam gereken gün olmadım akşamına test yaptım çift çizgi çıktı hiçbir belirtim yoktu sonraki 3ayı karnım çok ağrıdı hasta olacak gibi zaten ilk hastaneye oğluma 3buçuk hamileyken gittim doktor cinsiyeti bile belli dedi. Yani her şey akışına bıraktık yoluna götürdü bizi şimdi üstüne düşüyorum olmuyor gerçi iğnenin 1ay koruması 2ayda vucuttan atılması var 1ayda zaten hiç değerlendiremedik hep dışardaydık ne zaman müsait olursa bu ay tam anlaöıyla hamile değilsem hesaplayarak gideceğim bakalım Rabbim hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…