Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Şimdi aradım doktoru kistten olabilir mi dedim hayır kist yapmaz dedi sağol valla moral oldu dicektim şimdi düşün dur kist değilse ne o zaman
Ay bu doktorlar insanı kanser eder valla adamların ağzından laf almak bi mucize neden olabileceğini söylemedi di mi

Ay bu doktorlar insanı kanser eder valla adamların ağzından laf almak bi mucize neden olabileceğini söylemedi di mi
Aynen cnm hiç bişey demedi panik yapma hemen kist yapmaz öyle bişey cumaya kadar kesilmezse gel dedi sadece ne yapsam bilemedim aklıma ne geldi ben bikaç gündür sabahları bolca maydanoz yiyorum o etki eder mi bu şekilde yumurtlama zamanından önce yiyeyim sonra yemem diye düşündüm enfeksiyondan oluyosa kasık ağrım maydonoz iyi gelir diye yiyordum kiste de etki etmiş olabilirmi ki

İnsülin direnci vardı sende di mi?

Kuzu var da hepsi orijinal değıl ki
Orijinal diyenlerinki bile orijinal değil ki nssıl anlıycaz onu bilemiyorum tabii
Ondan dedim işte. Pekmezini bile şekeri basıp satıyorlar. İnsan güvenemiyor artık.
Aynen bi araştırdım da hep ilave şeker şekersiz yazan bi tane buldum o da ne kadar doğru en iyisi keçi boynuzunu alıp kaynatmak ama eşim de onu yemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…