Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
"Neşe doluyor insan" diye GönülDağı izlemeye başlamıştım. Kadın tüpleri tıkalı diye çocuğu olamayacağını öğrendi. Tedaviye başladı. Algıda seçicilik değil ki bu, algıya dümdük saldırı 🙄
Hemencecik tuplerinin kapalı olduğunu anladılar hemen tedavi oldu hemencecik hamile kaldı

minseo minseo selam,, satı güncelleyebilirmiyiz "08.04.2021" olarak... ben regliyi çok erken oldum... doktora gittim.. femara yazdı..5.günü başlayıp sabah akşam toplam gün alacakmışım. adetimin 11.günü gidip yumurtalarımın büyüklüğüne bakıp duruma göre çatlatma iğnesini yapacakmış.. adet bittikten sonra yani toplam 11 günde ilişki varmı yoksa çatlatma iğnesi olduğum 12. günümü beklemeliyiz. Çünkü formlarda ilişki yumurta çatlamasını tetikliyor yazıyor... siz nasıl yaptınız. birde doktor kendisi çatlatma iğnesini vuracakmış.. siz kendiniz vurmuştunuz dimi.. bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.. herkese iyi geceler..

Alttaki de bugün ki testim kızlar😊

Eklentiler

• 9011B5C8-86CA-48D2-9CE2-B91E5336EC48.jpeg
    9011B5C8-86CA-48D2-9CE2-B91E5336EC48.jpeg
    169,6 KB · Görüntüleme: 50
minseo minseo selam,, satı güncelleyebilirmiyiz "08.04.2021" olarak... ben regliyi çok erken oldum... doktora gittim.. femara yazdı..5.günü başlayıp sabah akşam toplam gün alacakmışım. adetimin 11.günü gidip yumurtalarımın büyüklüğüne bakıp duruma göre çatlatma iğnesini yapacakmış.. adet bittikten sonra yani toplam 11 günde ilişki varmı yoksa çatlatma iğnesi olduğum 12. günümü beklemeliyiz. Çünkü formlarda ilişki yumurta çatlamasını tetikliyor yazıyor... siz nasıl yaptınız. birde doktor kendisi çatlatma iğnesini vuracakmış.. siz kendiniz vurmuştunuz dimi.. bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.. herkese iyi geceler..
canım benim doktor femara kullandığım bu ayda 14. gün çağırdı bi tane çatlayan vardı ondan bişiy vermedi. söyle söyliyim sana ilşki tarihi için
ben 25 subatta regl oldum. 27-28-1-2-3 günde bir femaara aldım. 8-10 lişki 11 kontrol dedi bize. 11 de de tek bi gelişip çatlayan gördü :KK43:

canım benim doktor femara kullandığım bu ayda 14. gün çağırdı bi tane çatlayan vardı ondan bişiy vermedi. söyle söyliyim sana ilşki tarihi için
ben 25 subatta regl oldum. 27-28-1-2-3 günde bir femaara aldım. 8-10 lişki 11 kontrol dedi bize. 11 de de tek bi gelişip çatlayan gördü :KK43:
Bak hala üzülüyon ya bir tane yumurtayla bir tane çocuk oluyor zaten

Seni 3.günü başlatmış beni 5.günü başatacak..5 gün kullanacağım ilacı.. reglin 10.günü pazara geliyor beni 11.günü çağırdı çatlatma iğnesini yapacak.. sonra ilişki dedi.. senin yumurtlaman erken mi oluyordu.. ilişkiyi 8ve 10 gün de yaptırmış bende kesin olsun diye yapsam mı:)))bide ovülasyon testi kullandınmı.. bana gerek yok.. zaten çatlamayı biz yapacaz dedi önemli olan spermlerin yumurtaya ulaşması dedi bu formda biri hamile kalmaya yardımcı jel kullanmıştı ondan alacağım bu ay... çatlaması iyi bence o şekilde görmeside iyi. bu ay hayırlı haberler alalım inşallah:))

X