Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet kuzum başlangıcından itibaren 5-11 gün arası. Bittiği gibi çekilmen lazım. Hafif lekelenmeler olması sorun değilmiş son günlerde ama tamamen bitsin dersen de sakın ilişkiye girmeyin hsg öncesi
1 hafta sürüyo benim regl direk ararım ozaman. Sağol kuzum ilişkiye girmeyiz , bide anestezi mi anestezisiz mi napsam yaaa, anestezili 850 dedi, anestezisizi söylemedi. O hastanede kimse çekilmiş mi diye yorumları arattım ama bulamadımda

sigarayı da geçtim bizim alkol zulası ile morfoloji -7 ye falan bile inebilir. gene suan iyi dışarı çıkmıyoruz diye otokontrol sağladı(k) hani zaten senelerdir girem girdi vucuda simdi arınma zamanı (yersen)
Zararın neresinden dönürsek kar. Zarardan kar (Yedim elbet)

Hastaneyi ara c kollu cihaz mı diye sor. Değilse salla orayı. Yani doktora yine ona git, yorumlarını çok beğendim ama hsg'yi orda çektirme. Şişli Echomar'a git. Anestezi yok bildiğim ama c kollu ora da. ipek_annesi orada çekildi bak

Sen de rahim filimciler kervanına katıldın. Ben de çektircem bakalım araştrma evresindeyim biraz da erteliyorum bi arkadaş da yarın çekilcekti sanırım
Evet been, bir miktar gerginim

Teşekkür ederim canım bir sorsun bunuda ozmn
Ben çoğu vitamini ve folik asiti falanda kullanamam midem hassas çok kustuğum oldu bu yüzden hatta, şimdi komferfol isminde bir ilaç kullanıyorum o hiç sıkıntı yapmıyor

Aynen ben kadiköy sanomedde istedigim tarihte ve cevat beyde randevu bulamayinca ,cevat beyin diger calıstigi ve ayni cihazlara sahip olan sisli echomarda cekildim canim cukulatam 900₺ ye

Evet been, bir miktar gerginim

Ben çoğu vitamini ve folik asiti falanda kullanamam midem hassas çok kustuğum oldu bu yüzden hatta, şimdi komferfol isminde bir ilaç kullanıyorum o hiç sıkıntı yapmıyor
Ne demek gerginim ya ne demek? Çekim sonrası nereleri gezeceğini yaz hemmen. Güzergah belirle kendine. A4 kağıda rota oluştur. Hadi goş

C kollu tamam canım sorucam değilse neden çekilmiyim ki çok mu can yakar, işe mi yaramaz

tamam canım c kollu olunca noluyo hiç araştırmadım hiç bir bilgim yok rahim filmiyle alakalı
Çok rahat ediyorsun ,oldu bittisi sadece 5 dk ,alttan muayene olur gibi.kendini kasma ,rahat ol,ben hiç birsey hissetmedim diyebilirim,sadece ciplak olup ustumde sadece onluk oldugu icin cekindim biraz o kadar.birde pandemi oldugu icin esimi iceri almadilar ama oldu bittisi 5 dk.Anestezi yok

C kollu tamam canım sorucam değilse neden çekilmiyim ki çok mu can yakar, işe mi yaramaz
Son teknoloji cihaz bunlarmış sanırım. Yanlış olmasın ama hem daha ağrısız hem de daha kısa süreli oluyormuş sanırım. Buralarda okuduğum diğer cihazlarda kanama yaşayan, serum verilen falan olmuş. Ben kalktım, giyindim, merdiven indim üç kat, araba dış otoparktaydı oraya yürüdüm

anesteziden korkuyorum zaten kısa bi işlem için gereksiz geliyor, şişli echomar a bakayım bi orda çektiririm büyük ihtimalle, arayıp randevu alıyosun bu kadar dimi? Kadın doğumcuya randevu almaya falan gerek yok herhalde

Ya ben hiç alttan muayene olmadım daha sanırım biraz da onun gerginliği var

Ne demek gerginim ya ne demek? Çekim sonrası nereleri gezeceğini yaz hemmen. Güzergah belirle kendine. A4 kağıda rota oluştur. Hadi goş
Bir koşasım geldi şuan
Son dakika gerginliği diyebiliriz aslında bunun yarın başlaması gerekiyordu. İnşallah uyuyabilirim, bütün hafta uykusuzluktan bayılcak gibi dolaşıyorum artık valla

Bir koşasım geldi şuan
Son dakika gerginliği diyebiliriz aslında bunun yarın başlaması gerekiyordu. İnşallah uyuyabilirim, bütün hafta uykusuzluktan bayılcak gibi dolaşıyorum artık valla
Ben ki kaygı deposuyum, mis gibi uyudum hatta yataktan sürünerek çıkıp gittim. Raad ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…