Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yarısı benim monologum. Bunlar artık wassap tayfa
Kızlar bu arada eylül anneleri topiği Wp grubu açmış, özelden 50-60 kişiyi davet etmişler. Bugün hepsi banlanmış. Grubu kuranı süresiz banlamışlar, katılanları ise bir ay banlamışlar şakasını da yapmayın ciddi sanarlar minseo canım bitkisel hayatta banlı, ama grubu o mu kurdu bilmiyorum. Arada yazışıyorsunuz ya haberin olsun

Oha abartmışlar topiği taşımış onlar

ay ben şaka yapıyordum oo yooo gerçekten öyle şeyler mi oluyormuş

Bir bardak içebiliyormuşuz işte ne güzel
Evet ya çok iyimiş, ben de nasıl vazgeçerim diye düşünüyordum :))
Kuzum hamile olan arkadaşlarım vardı geçen seneden Gyno tardyferon, ferro sanol duodenal ve maltofer oral solüsyon kullanıyordu. Ama ferro sanol duodenal çok emiliyor en iyisiymiş fakat gaz ve kabızlık yapıyor genelde...en tatlısı maltofermiş.
çoluk cocuğun rızkı ektedir. biz de bi şekilde yatırım yaptık . ihtiyaç halinda acil yardım zulasının valfini çekebilirsiniz

ps: alkol zararlı ve bütün kötülüklerin anasıdır efendim.
Vay vay ... Likörleri dizmişsiniz. . Sheridans çok severim

aaa doktor dediii
Ben mi yanlış anlıyorum mesajı evet ben yanlış anlıyorum sanırım dimi
Cnm bana da doktor ilk gün ara, film 4. ve 7. gün arasında çekiliyor dedi.. benim yumurtlamam erken oluyor 8.-10. günlerde o zaman yumurtalara da bakarız demişti.

Afsfsg bu ben zaten direkt
Ya kızım sen niye benim meşazlarımı beğenmedimliyorsun? Başına bela mı arıyon olluuum. Öyle işine gelmeyeni beğenme yok öyle bence beğenmeyenler de banlansınn

Pazarlık için geçmiş olsun. Bunlar baya tüccara dönmüş resmen bağlamaya çalışıyorlar. Üç gün sonra ben gitsem aynısını derler. Spor salonları da böyle. Bir de tipine bakıp fiyat çıkaranlar var. Nereye küfrediyorduk?

Valla haklısın kuzum zaten hastalık kaygım var diyorsun. Bence şimdi öyle kendiliğinden olsa üç gün beş gün değil 9 ay yer bitirirsin kendini gibi geliyor anlattığın tabloda. Yoksa keşke olsa, belki hiçbir şey de olmayacak ama senin içşn çok stresli olacak. Ödeyin 4bin gaymeyi kurtulun
Manipülatif eş nasıl olunur. Örnek 1a
Ben de staj yapıyorum o konuda
Kız senin daha çok fırın ekmek yemen laxım, senin stratejiler ters tepiyor. minseo çözmüş bu işi, evcilleştirmiş yontmuş çoktan
@fiona13 ben bunları yeni gördüm ha. Organik tahin pekmez mi bu
Eki Görüntüle 2800866
Afaffs yorum çok iyi. Bayılırım. Ama tatlı içkiler beni şaapmıyor ya.
Yarısı benim monologum. Bunlar artık wassap tayfa
Valla yazıktır senin bugün tüpe bile gideceğini unutmuş baksana minseo ilgi başka yere kaydı demek
yine de bilinen bi yerde çekileyim içim öyle daha rahat etti, beylikdüzünde ki hastanede hiç yorum bulamadım
Aynen bence de dedikleri yerler çok iyi kızların. Eğer sabit gittiğin bir doktorun olsa ona çekil derdim ama öylemdeğil sanırım. Hadi bakalım su gibi geçsin ve bebişe vesile olsun inşallah
Yok artık regle döndü yarın sökülürüm
Kıx sen regl mi oldun? Nasıl ya? Ben kaçırdım bunu. Olmadın olamazsın ama ateşin düşmedi ki hayır yaa
Yuhhh gerçekten mi. Kız senin de sesin çıkmıyor arada kayboluyorsun ama baya bomba dedikoduyla gelmişsin affettşk yaa şaka gibi valla, ben de okumuştum yasak diye ama bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum.
Hahaha aynen bacım, ben de yeni takılmaya başlamıştım görünmez olarak, yoksa ben de yoktum belki şuan
Ayyy ucuz yırtmışsın. Bırak sen oraları gel buraya

mell_in_shell kız ben de merak ettim o mesajlar nerde yaaa olayları nerden takip edebiliyoruz
Terelelliye yazdım özelden, buraya da yazayım, sonuçta ibretlik bir olayın paylaşımını yapıyorum, amme hizmeti bi nevi dimi, yoksa dedikodu falan nooooo 2021 eylül anneleri, 769. Sayfa. 3-4 sayfa ara ara yazışmalar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…