Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Katil olmak mı b*k temizlemek mi? Babası pişik eder yavrumu güvenemem
Allahım dilim varmıyor ama bu kız anlamıyor numarası yapıyor sen affet: Katil olmak nerden çıktı? Yoo etmeyecek. Eğitilsinler. Biz şey miyiz ayol. Her şeyi öğrensinler. Bir keresinde bana "Nevresimi senin gibi düzgün katlayamıyorum ben" dedi diye olay çıkardım. Biz anamızın karnından öğrenmiş mi çıkıyoruz. Onlar da öğreniversin bir zahmet hıııııh

Anlarsın zamanla nerden çıktığını kocamın o konuda hakkını yiyemem elinden geldiği kadar yapıyor her şeyi iyi kötü

Aaa bi daha gitmeywcek misiniz? Gidince parayı verirken bile pazarlık yapılır sanki gidince sana güveniyorum ben öyle bişi olursa zorla o kapıyı. Ya bilemedim kuzum, olacağından değil belki sapsağlıkla gebe kalıp doğurursun belki ama olsa hep ya düşük olur mu diye kaç ay bunun stresini yaşama potansiyelin var senin. Sanki artık sürece gireceksiniz bekleseb daha mı iyi? Ama tabi tam tüpe başlayacakken gebe kalan da tonla var. Bu olasılık da olabilir. Sadece sen kendini düşük olacak diye strese sokarsın diye düşündüm ben.

Deme öyle kız. Boğazıma dizildi valla gündüz içtiklerim
Benim yeme ayarlarım bozuk ya. İştahım açıldığı zaman da kapatamıyorum. O zaman da doyma hissim kayboluyor. Orta ayarım yok
Fena bir durum valla. Yine stres etkiliyor yeme düzenini de çok
Bilemedim kuzu ya valla. Yukarda yazdım bak.. öyle hissedeceksen yapma süreçte kaygı duyacaksan.
Canım genelde farklı demir hapı öneriyorlar böyle durumlarda ama içine bir bakın hamilelik kategorisine Göre uygunsa kullansın
çoluk cocuğun rızkı ektedir. biz de bi şekilde yatırım yaptık . ihtiyaç halinda acil yardım zulasının valfini çekebilirsiniz

ps: alkol zararlı ve bütün kötülüklerin anasıdır efendim.
Oyşş maşallah harikasınız çocuk doğunca ayaklanınca o şişeleri devirecek farkında mısınız
sigarayı da geçtim bizim alkol zulası ile morfoloji -7 ye falan bile inebilir. gene suan iyi dışarı çıkmıyoruz diye otokontrol sağladı(k) hani zaten senelerdir girem girdi vucuda simdi arınma zamanı (yersen)
Maşallah maşallah valla keşke azaltsanız. Bebiş gelince beyin gene içer. Sen de azcık sabredersinn
Evet canım cukulatam çok doğru iyi ki farketmişsin bu detayı terelelli. Regl bitiminde hemen çekilmesi lazım bu iki sebepten.
aaa doktor dediii
Ben mi yanlış anlıyorum mesajı evet ben yanlış anlıyorum sanırım dimi
Yanlış anlamışsın aynen adetin 5. 11. Günü arası diyor ki yumurtlama kesinlikle olmamış olsun. Hatta çoğu doktor hemen regl biter bitmez çekiyor o kadar beklemiyor bile riske atmamak için.
Ya fıstığım bu c kollu muhabbeti yanlış lanse ediliyor aslında. cukulatam . minseo de yazmıştı. C kollu cihazın bize soktukları aletlerle falan hiç bir alakası yok. Sadece röntgen ışınını veren cihazın pozisyonu ile alakalı. Ama burada doktorun elinin hafifliği, rahim ağzından içeri soktujları katater falan önemli. C kollu sadece eş zamanlı ekranda görüntüyü görmeye imkan sağlıyor. O nedenle hızlı oluyor çekim. Benim cihaz c kollu falan değildi ve anestezisiz çekildim. Zatenn işlem süresi hemen hemen aynı. Doktor bu konuda çok kritik bence.
C kollu tamam canım sorucam değilse neden çekilmiyim ki çok mu can yakar, işe mi yaramaz

tamam canım c kollu olunca noluyo hiç araştırmadım hiç bir bilgim yok rahim filmiyle alakalı

Kızlar yukarıda yazdım hepsini. C kollu sadece ışığı veren cihazın şekli diyim öyle yani acıda hiçbir etkisi yok.
Bir koşasım geldi şuan
Son dakika gerginliği diyebiliriz aslında bunun yarın başlaması gerekiyordu. İnşallah uyuyabilirim, bütün hafta uykusuzluktan bayılcak gibi dolaşıyorum artık valla
Yaa hadi rast gelsin inşallah yarın haberlerinğ bekliyoruz güzel haberlerle gel

Aynen bebiş ben de yazacaktım da sen yazarsın diye bekledim

Anlarsın zamanla nerden çıktığını kocamın o konuda hakkını yiyemem elinden geldiği kadar yapıyor her şeyi iyi kötü
Allah Allah korkutmasana neden öyle dedin

Benimki de yapıyor ya nazar değmesin. Yemek hariç her şeyi yapar. Ben yine laf ediyorum ama olsun

Allah Allah korkutmasana neden öyle dedin

Benimki de yapıyor ya nazar değmesin. Yemek hariç her şeyi yapar. Ben yine laf ediyorum ama olsun
Üzümünü ye bağını sorma yapsınlar valla ben eşim ık mık yapınca 1 saat cinsiyet eşitliği konuşması yapıyorum. 10 yıl sonra kendimi feminizm protestolarında su dağıtırken görüyorum diyo

Herkeş c kolluyu unutsun. C kollu bir b.ka yaramayan para tuzağı. Ben de yalancı pisliğin tekiyim. Pis ben püüü! Ben de insan mıyım be?! İnsanlık ölmüş ölmüş

Biz bütün pazarlığı yaptık bitti ya. Şa-şırt-ma-ca-lar. Kadın bize mühlet verdi işte. P.tesi gel öde şu fiyat, yoksa bu fiyat dedi. Bitti gitti

Düşer mi korkum olmazdı da ciğerlerime kadar işlediler söyleye söyleye :/

Off bir gün girmedim 40 sayfa olmuş nasıl okuyacağım gecenin bu saatinde :)))) İş başa düştü... Kuzum klomenle ilk ayda 2 yumurtam, 2. ayda da 22 mm tek yumurtam oluştu.. önemli olan sağlıklı bir yumurta olması , içini ferah tut. Yumurta rezervin (amh) kaçtı sende?

Evet canım sanırım en doğru yol bu. Hormonlara baktiracagiz ikimizde ondan sonra sürece göre ilerleyecegiz. İnşallah isteyen herkes zamanı gelince çok beklemeden alır kucağına yavrusunu
İnşallah diyelim kuzum.. Çokça amin
Kuzum eşimin morfoloji %3 tü, baş anomalisi ise %85. Benim durumu zaten biliyosun. Takılma lütfen herşeye, gerçekten rabbim ol desin, bunların hepsi boş endişe
Aynen canım nasipse Allah veriyor.. içimizi rahat tutalım :))))
Ya öyle bir şey ki olmayacağı varsa iki tarafta her şey yolunda da gitse olmuyor ama aksine olacağı varsa da tüm engellere rağmen olabiliyor. Bin bilinmeyenli denklem
Kesinlikle canım, güya 1 sperm 1 yumurta yeter de... o şans bize gelse artık :)))
Kızlar bu ay sürekli sarımsı yeşilimsi akıntım var iyice kıl oldum ya enfeksiyon şüphelerim artıyor bu akıntılar tüpten mi geliyor vajina içinden mi rahim filmindeki su kurutur inşallah bişi varsa
Kurutur canım, afedersin ama sümüksü yapı küçük tıkanıklar da açılırmış hepten..

yine de bilinen bi yerde çekileyim içim öyle daha rahat etti, beylikdüzünde ki hastanede hiç yorum bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…