Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet hiçbir şey başlamadan, regl öncesi 4000. Çok çekiniyorum bunu sormaya üff. Ya zaten hamile falan kalabildiğim yok da işte ya olursa diye takıldı aklıma

Evet hiçbir şey başlamadan, regl öncesi 4000. Çok çekiniyorum bunu sormaya üff. Ya zaten hamile falan kalabildiğim yok da işte ya olursa diye takıldı aklıma
Kız neden çekiniyon ver numaralarını ben terellinin muhasebecisiyim diye konuşim analarını ağlatırım iyi de sen elinde beta hcg nle isticen paranı hadi ben vazgeçtim tüpten paramı verin demicen ki

Kız neden çekiniyon ver numaralarını ben terellinin muhasebecisiyim diye konuşim analarını ağlatırım iyi de sen elinde beta hcg nle isticen paranı hadi ben vazgeçtim tüpten paramı verin demicen ki
Ben çekileyim o zaman aradan. Buyrun avukatımla, aman şey muhasebecimle halledin

Canlar merhaba hepiniz gerçekten çok tatlısınız allah hepimizin gönlüne göre versin insallah bende 8 aydır hamile kalmaya çalışan polikistik overlym 3 ay önce doktora gittiğimde insulin : 29 , insulin direnci : 6.39 , fsh : 5,35 , prolaktin :20 di. Dün kontrole gittiğimde insulin : 14 , insulin direnci : 3.1 , prolaktin :17 , fsh :4,39 , Lh :13 tü. Değerlerimde ki düşüş iyiye işaret mi sizce ?

Kız dur ya niye çekiniyon hakkın o senin. Millet ne pazarlık yapıyordur boşversene
Aynen kız sana versin bu işi. Terelelli hiç pazarlık yapamaz @terelellidenhalliceyim
Merhaba. Değerlerin düşmesi çoık iyi ama hala biraz yüksek insülin direnci hala. Lh ve FSH arasındaki farkın azalması lazım. Pcos nedeniyle öyle.
Haydaa telifini alaydın keşke
Eee tamam bişi demiyo ki burda. O kadar kural koyup yine de kafesine serbest demişler günde 1 2 fincana. Hem de kadın için bu ben içerim bidene
Burada kabak gibi yazıyormuş. Şimdi gizli dosyaları bagajdan çıkarıp bakınca gördüm
U Uzaygemisi35 minseo fiona13
Eki Görüntüle 2800741
Oha ama. 2500ü mü cukkalıyorlar ? Hiçbir şey olmazsa. Sen yazsa da sözel sor. Bi de KDV dahil değilse ordan da baya bi girer. Mor kalemle çizmişler gıcıklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…