Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen kız sana versin bu işi. Terelelli hiç pazarlık yapamaz 🤣
Ben çok güzel pazarlık yapıyorum, yaptım da zaten ama aklım tam çalışmamış. Bazı sorular sonradan geldi aklıma 🙄
@terelellidenhalliceyim
Haydaa telifini alaydın keşke 😬
Bilsem almaz mıydım 😬
Eee tamam bişi demiyo ki burda. O kadar kural koyup yine de kafesine serbest demişler günde 1 2 fincana. Hem de kadın için bu 😒 ben içerim bidene😒
Kocamın kovasından alacağım sana da. Onunla iç, o da bir tane zaten. Kahve çok faydalı. Bol bol için. Kocana iki kat içir. Sen de onun üç katı iç. Bir şey demiyor orda. Sabah akşam için. Su yerine kahve için. En koyusunu bulun, onu için.
Oha ama. 2500ü mü cukkalıyorlar ? Hiçbir şey olmazsa. Sen yazsa da sözel sor. Bi de KDV dahil değilse ordan da baya bi girer. Mor kalemle çizmişler gıcıklar
Eved ya mutsuz bir an. Baştan pazarlık yaparken sormadım. Bu saatten sonra işe yaramaz ncık. Eşek kafam olmadık yerlerde çalışmaz oluyor 🙄 Kdv olayını açıklarken çizdi ya, tamamını kartla öderseniz fiyatlar şöyle falan diye.

Olum ben size bombayı demeyi unuttum. Sabah merkeze gittik. "Buyrun siz şöyle dinlenin birazdan sizi içeriye alacağız" dedi kız. Oturdum, kafamı kaldırdım. Karşımda aha bu. Reeeesmen purojemi çalmışlar, bir de utanmadan hayata geçirmişler ahahahjahahahhs

Eki Görüntüle 2800732
aramızda tüp bebe merkezi casusları vaar kim bunlar 🤭

Cartedor Cartedor aynennn öyleee banada o en son gıttıgım devlet hastanesındekı yaşlı huysuz ama ıyı bı doktor vardıya o oyle soyledı. gerek yok demsıtı adet oldugum ıcın. hatta klomene bıle kızmıstı yas 27 kendılıgınden adet olabılıyorsun ve klomenmı kullandın dıye
Aslinda biraz salsak belki olucak ama iste

U Uzaygemisi35 Cartedor Cartedor fiona13 fiona13 ve diğerleri, buyrun kitapçığın bahsettiğim yeri. Ben yasak delme hobisi olan biri olarak bunun üstüne gittim kocamla kahve içtim tabii ki 🤦🏻‍♀️ Not: Yatırım tavsiyesi değildirEki Görüntüle 2800738 Eki Görüntüle 2800739
bunlar çok ağır sartlar bu günümüzün sevr anlaşmasıdır 😥 ben çok uzın sene sigara içtim aralıkta bıraktım eşim hala içiyo ikimiz de alkole düşkünüz ben çok aza indirgedim ama o indirgemez kaldı ki
kahveyi söylemşyorum bile 🤭 biz hazırlık sürecine bile hazırlanmalıyız öyle anladım ben 😁

bunlar çok ağır sartlar bu günümüzün sevr anlaşmasıdır 😥 ben çok uzın sene sigara içtim aralıkta bıraktım eşim hala içiyo ikimiz de alkole düşkünüz ben çok aza indirgedim ama o indirgemez kaldı ki
kahveyi söylemşyorum bile 🤭 biz hazırlık sürecine bile hazırlanmalıyız öyle anladım ben 😁
Gülüyorum ama sinir bozulması gülmesi bu. Ya biz kime gittiysek ilk sordukları sigara. Erkekte morfolojide ciddi sıkıntı sebebi. Benimki 1,5 yıl önce bıraktı ama bozacağı kadar bozmuş işte geçmiş yıllar içinde. Lütfen bırakın ya en azından azaltın :KK43: Eşini de çıkışa gelip döveriz. Ayık olsun!!!1!!11!

Size kilo olayını sormuştum ya vücut kitle indeksim düşük diye. Doktor boy kilo sordu kayda yazmak için. 47,5 kiloyum dedim. "Buçuk mu?" deyip güldü adam. Sonra dedim böyle böyle ben kaygı bozukluğu tedavisi gördüm, bir ara 42 kiloya düşmüştüm. Kilo alma süreci benim için öyle bir hale geldi ki 100 gr alsam onu da söylerim. İyi yapmışsın dedi. Sonra çıkarken "Yemek ye. Sende bir şey olacak ki bebek de senden beslenecek" dedi. Anestezi de alacam ya zaten almam lazım. Sordum sedasyon mu diye. Değilmiş, anestezi veriyorum dedi :KK43:

Müge Anlı gibi bağrıncam burada "Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? Senin kocanın kahvesi yok!" diye ahahahhshsh
Afsfsg çıldırtmadık mı ki daha 🤣
Ben 12 gün önceden adet oldum artık yeni batı kestiremiyorum bile o derece düzensizleştim şoktan hala çıkamadım
Hay Allah 😔 kaç gün olmuş oldu döngünüz? 21 günden kısa sürdüyse doktora gitmek gerekir😬
Ben çok güzel pazarlık yapıyorum, yaptım da zaten ama aklım tam çalışmamış. Bazı sorular sonradan geldi aklıma 🙄

Bilsem almaz mıydım 😬

Kocamın kovasından alacağım sana da. Onunla iç, o da bir tane zaten. Kahve çok faydalı. Bol bol için. Kocana iki kat içir. Sen de onun üç katı iç. Bir şey demiyor orda. Sabah akşam için. Su yerine kahve için. En koyusunu bulun, onu için.

Eved ya mutsuz bir an. Baştan pazarlık yaparken sormadım. Bu saatten sonra işe yaramaz ncık. Eşek kafam olmadık yerlerde çalışmaz oluyor 🙄 Kdv olayını açıklarken çizdi ya, tamamını kartla öderseniz fiyatlar şöyle falan diye.
Ya hep sonradan gelir zaten. Kavgadan sonra keşke şunu deseydim diye gelir hep.

Ya alsana. Malt grubunu biliyor musunuz, onların bir şarkısı var, şişe olmaz kovaa olurr haftasonuna Özlem budurrr dolduurr doldur dur dur durrd itinayla sarhoş olunurrr (bu kısmı fiona13 fiona13 ve eşi için). Ben kahveye uyarlıyorum 🤣 valla gözümü kahveyle açıp çalışırken de mecbur içiyorum. Ama bebiş gelsin söz azaltçam. Hatta bırakabilirim bile.

Bence hamile kalırsan yine de geri alırsınız gibi ya. Zorla bence. Ama baştan konuşun. İlk görüşmede aklımıza gelmedi, düşük bi olasılık ama hamile kalırsam ne oluyor? Ne kadarını geri alabiliyoruz? Diye sor hatta. Geri alabiliyor muyuz deme bence direkt ne kadarını geri alıyoruz de hatta ne zaman geri ödemeyi yapıyorsunuz de ne kadarını da deme 🙈
Asjdjke kocamın pek içesi yok aslında haftasonları ben onu yoldan çıkarıyorum. Biz günde bir adet içmeye devam o halde. U Uzaygemisi35 🙈
Hahaha . Ben iki üç götürüyorum hala ya. Bebiş gelsin azaltçam söz 🙄
Bence de yaa çok ağır 😬 bu aşamada azcık kasmak lazım ama. Vücudun yenilenmesi zaman alıyor malesef
Ne demek. İnşallah birbirimize güzel haberleri vermemiz yakındır 😇
Vereceksiniz 🍀🕊️

Size kilo olayını sormuştum ya vücut kitle indeksim düşük diye. Doktor boy kilo sordu kayda yazmak için. 47,5 kiloyum dedim. "Buçuk mu?" deyip güldü adam. Sonra dedim böyle böyle ben kaygı bozukluğu tedavisi gördüm, bir ara 42 kiloya düşmüştüm. Kilo alma süreci benim için öyle bir hale geldi ki 100 gr alsam onu da söylerim. İyi yapmışsın dedi. Sonra çıkarken "Yemek ye. Sende bir şey olacak ki bebek de senden beslenecek" dedi. Anestezi de alacam ya zaten almam lazım. Sordum sedasyon mu diye. Değilmiş, anestezi veriyorum dedi :KK43:
Ye kızım ye. Yemekten güzel bişi mi var. Biz kısmaya çalışıyoz 🙄

Afsfsg çıldırtmadık mı ki daha 🤣
Yok. Hala yerim var. Şansını zorlamak mı istiyorsun 🤣
Ya hep sonradan gelir zaten. Kavgadan sonra keşke şunu deseydim diye gelir hep.
He ya sorma

Bence hamile kalırsan yine de geri alırsınız gibi ya. Zorla bence. Ama baştan konuşun. İlk görüşmede aklımıza gelmedi, düşük bi olasılık ama hamile kalırsam ne oluyor? Ne kadarını geri alabiliyoruz? Diye sor hatta. Geri alabiliyor muyuz deme bence direkt ne kadarını geri alıyoruz de hatta ne zaman geri ödemeyi yapıyorsunuz de ne kadarını da deme 🙈
Bir daha kocamı oraya gitmeye ikna edemem. İnsanların mesai saatinde mesaj atıyorum diye bile delleniyor. Konuşacağımızı konuştuk zorlama der kesin. Ben de onunla uğraşamam. Telefonda da ikna edemem yüz yüze olmamız lazım. Ben o şansı kaybettim ya standart tarifeye tabi olacağım bence ama bir yandan da şeyi düşünmeye başladım. Değerleri daha da kötüye gitti ya hamile kalsam bile düşük zart zurt muhabbeti vardı. Kendi bindiğim dalı riske mi atmış olurum, süreç uzayabilir falan hiç denemesek mi ki acaba
Hahaha . Ben iki üç götürüyorum hala ya. Bebiş gelsin azaltçam söz 🙄

Bence de yaa çok ağır 😬 bu aşamada azcık kasmak lazım ama. Vücudun yenilenmesi zaman alıyor malesef
Artırın siz ters psikoloji yapın. Bir kere hamile kaldığını öğrendiğinde zaten bir aylık olacak en az. Yazık değil mi o yavruya hı zalım anası?
İnşallah

Emekli albay apartman yöneticisi tam yaaa ahahshjs
Onu da yaptım 1 yıl apartman yöneticiliği kimse aidat vermiyo diye beni yaptılar her gün telefonla aidat vermeyenleri arıyordum bi adama ihtar çektim noterden aldım aidatı 😆 sonra asker emeklisi bi abi ev aldı apartmandan ona devrettim 😆
Olum ben size bombayı demeyi unuttum. Sabah merkeze gittik. "Buyrun siz şöyle dinlenin birazdan sizi içeriye alacağız" dedi kız. Oturdum, kafamı kaldırdım. Karşımda aha bu. Reeeesmen purojemi çalmışlar, bir de utanmadan hayata geçirmişler ahahahjahahahhs

Eki Görüntüle 2800732
Hahahaha malum olmuş sana 😂
Hemen eşimin raporuna baktım. Böyle bir değer yazmıyor 😳
Boşver hiç gerek yok boşuna soru işareti 😂
Burada kabak gibi yazıyormuş. Şimdi gizli dosyaları bagajdan çıkarıp bakınca gördüm
U Uzaygemisi35 minseo minseo fiona13 fiona13
Eki Görüntüle 2800741
Boğazlarına dursun 😒

X