Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Fazla popik olmayan işini düzgün yapan ve insan halinden anlayan biri olmasına özen göster. Sen hangi yakadaydın?

hgb yuksekmı dusukmu bbenım sımdı? sınır 11.1 le baslıyor benım 11.2
Yok düşük değil o kanamana göre normal sınırda olması. Zaten adet döneminde düşüyo kadınlarda genelde.
Bir bardak ılık suya 2 y.kaşığı pekmez ve yarım limon suyu ekle sabah aç karnına iç. C vitamini demirin etkisini artırıyo. ve üzerine kafeinli içecek içme.

teşekkürler

Cartedor Şimdi eşim hatırlattı ya sana demeyi unuttum. Amh'ını bilmiyorum dediğimde dedi ki "Adet görüyorsa sıkıntı yok. İhtimal var demektir"
Cartedor aynennn öyleee banada o en son gıttıgım devlet hastanesındekı yaşlı huysuz ama ıyı bı doktor vardıya o oyle soyledı. gerek yok demsıtı adet oldugum ıcın. hatta klomene bıle kızmıstı yas 27 kendılıgınden adet olabılıyorsun ve klomenmı kullandın dıye

Allah'ım duy ya Rabbim. Bunu kayıt altına alalım. Bu kız yarın başlar "Kızlar bunu mu denesem" diye. Aha şuraya yazıyorum
evde hayıt tohumu var kız yok be eskisi gıbı degılım. adet olmadım belkı gec yumurtlıcam felan dedım ovü bile yapmadım gebelık testınıde adetten cok sonra sonra yaptm baya gecıkmıstı sanırım ozaman. pek ole eskı halım yok aldıgım ovu testlerını bu ayda kullanırım yanı doktora gıtmıcegım ıcın normalde bır ayda yetmıyodu bıle

Haklı. O doktorun tarafını tutuyorum

İyi ki ablan değilim. Evire çevire tokatlardım ha elimden alamazlardı. Çok şanslısın

İstişare kurulunda yeni bir soru gündeme getiriyorum. Biz bu merkeze pazartesi diyelim parayı gömdük. Ya sonra ben hamile kalırsam????????
Güzel soru. Onlara sorun bence. Ama geri vermezler diye düşünüyorum. Hepsini mi vereceksiniz? Brnim okuduklarım adetin 2.3 günü başlanıyor ya tedaviye, o başladıkları zaman bir kısmını peşin alıyorlar. Onu da bir daha iade etmiyorlar sanırım transfer olmazsa. Ama böyle aldıklarında parayı hamilelik riski olmuyor zaten. Bence siz de anlaşın ama reglde ödeyin buna zorlayın bıtbıt ederlerse

Ya bize ilk verdiği fiyatta olsa zaten normal ödeme planı her yer gibi. Tedaviye başlayınca ilk yarısını ödüyorsun, transfer olmadan önce tamamını istiyorlar. Embriyo dondurma zaten sonra ödeniyormuş ekstra kalırsa ellerinde ama ben yalvardığım için pazartesi 4000 getirirseniz biraz daha ineceğim fiyatı dedi. Yani tedavi falan hiç başlamamış olacak

İstişare kurulunda yeni bir soru gündeme getiriyorum. Biz bu merkeze pazartesi diyelim parayı gömdük. Ya sonra ben hamile kalırsam????????
Öyle bi durum olursa ve hamileliğini ispatlarsan alırsın paranı vermemek gibi bi durum olamaz, etik değil bi kere. He vermezlerse o zaman buraya yaz Twitter instagram ne kadar sosyal medya varsa o merkezin altından girer üstünden çıkarız. Ama hukuki açıdan paranın bi kısmını verirken bu durumu sor mutlaka ve sana imzalatacakları şeye mutlaka not düşürt bu durumu da.

Üff saçma aslında ya çünkü onlar aslında sadece kendilerini garantiye almak istiyor. Başka merkeze gitme riskime karşı ki gitmeyeceğim ama onlar bundan emin olamıyor. Teminat olarak alacaklar yani parayı ama hiçbir tedavi görmemiş olacağım. Ne diyecek ki bana "Ödemeyi hamile kalmaman şartıyla alıyoruz" mu :/

Hmmm. Bence anlaştık biz tamam diye gitmeden önce arayın. Bu aşamada hamile kalırsam ne olacak diye de sor. Sonra biz size bişi demedik falan derler. Ama bence hiçbir tedaviye başlamadan 4000i cebe atmazlar herhalde ya. Senin dediğin hiç daha adette gitmeden önce hiçbir tedavi ilaç falan kullanmadan dimi? Bence bu durumda geri alırsınız. Ama baştan yazılı onay alsanız daha garanti olur

Bence de böyle yap canım @terelellidenhalliceyim mutlaka yazılı şey olsun elinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…