Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar ya gebelik durumunda tüy temizliği nasıl yapılacak ben çok takıyorum kafama bu durumu. Çok rahatsız oluyorum çünkü. Birkaç yıl önce lazere gitmiştim özel bölge için. Ama tam bitmedi yarım bıraktım. Şimdi de malum devam edemiyorum. Duşta jiletle hallediyorum ama o göbekle imkansız olur birkaç aydan sonra. Ne yapacağız, daha önce doğum yapan arkadaşlarım nasıl oluyor bu işler 😬 pandemi döneminde ağdaya falan da gitmem açıkçası.

R Random3 ipek_annesi ipek_annesi daha önce anne olan diğer kızlar ne öneriyorsunuz?
Ben normalde agdaya gidiyordum ,hep oyleydi simdi de hala maskeyle gidiyorum napimm 🙄
Gecen hafta lekelenmem olunca acil jilet yapip ciktim neyazik ki 😒

Valla benimki bayılıyor öyle şeylere ben yapayım ağdanı diyor 😁 yav gitttt.. Ağdadan gelirim ya, 1 saat elinde cımbız didik didik tarama yapar ruhum sıkılır. Saçlarımı tarar banyodan sonra, çok sever öyle şeyleri. O da böyle canım benim yaa gidip seviyim azcık bari 🥰😁
Ya ciddi misin 🙈 cımbızla tarama mı yapıyo cidden

Kızlar bunu izlediniz mi? Ah biz neler çekiyoruz her ay 😒 ağda muhabbeti geçince bu geldi aklıma

Beter olsunlar :sinirli:
Oysa ki hep kıyamam derdi. Saclarımı kestırcem dedıgımde bile gözü dolardı. Cırttt derken çok haşindi ama😃😃
Dikkat et valla 😆
Hazır konuyu açmışız hamileymişiz gibi dertlerimizi şaapıyoruzken benim saçlarım acayip azaldı ya hamilelik ve sonrasında daha da azalıyor. Kel kalmak istemiyorum :KK43: Saç dibime uyguladığım bir serum vardı ama gebelik için denemeye başlayınca onu da kullanamaz oldum. Eczane ürünü bir şey içeriğine çok güvenemiyorum klasik kozmetik şeysi değil yani
Hamilelikte saçlarım çok gürleşti diyorlar genelde ama doğumdan sonra çok cansızlaşıyormuş doğal bişi bilmiyorum ne iyi gelirde New life b12&biotin var dil altından alıyorsun onu kullanabilirsin bi zararı da olmaz hem

Valla benimki bayılıyor öyle şeylere ben yapayım ağdanı diyor 😁 yav gitttt.. Ağdadan gelirim ya, 1 saat elinde cımbız didik didik tarama yapar ruhum sıkılır. Saçlarımı tarar banyodan sonra, çok sever öyle şeyleri. O da böyle canım benim yaa gidip seviyim azcık bari 🥰😁
Aynı benimki. Bir gün saçımı kıvırcık yaptım. Pandemi zamanı ve evdeyiz yani. O da evden çalışıyor. Bir yere gitmiş olsam haberi olur. Saçımda bir şey fark etmedin mi? dedim. Kestirdin mi? dedi ahshhdjdjjd

Beter olsunlar :sinirli:

Dikkat et valla 😆

Hamilelikte saçlarım çok gürleşti diyorlar genelde ama doğumdan sonra çok cansızlaşıyormuş doğal bişi bilmiyorum ne iyi gelirde New life b12&biotin var dil altından alıyorsun onu kullanabilirsin bi zararı da olmaz hem
Biotini ilaç olarak aldım daha önce bir işe yaramadı.Çok şey denedim. Bir tek o serum fayda etti. Onu da direkt saç dibine uyguluyorsun ampulü kırıp. Doğmamış bebeme zarar verirsem diye kıyamıyorum

Aynı benimki. Bir gün saçımı kıvırcık yaptım. Pandemi zamanı ve evdeyiz yani. O da evden çalışıyor. Bir yere gitmiş olsam haberi olur. Saçımda bir şey fark etmedin mi? dedim. Kestirdin mi? dedi ahshhdjdjjd
Hahaha yok artık yaa çenemle öldürürüm adamı valla 😂 ben seni anladım kardeşim gel sarılalım 😂😂

Kızlar genel bilgi olarak geçiyorum ☺️ ya bugün ilişki olsa mı olmasa mı derken bi bilgiye rastladım ki ben şok 😳 birçok yerde doktorlar falan iğne vurulduğunuz gün sakın ilişki olmasın yazmış. Nedenini bulamadım ama bikaç yerde aynı şeyi okudum. İğne vurulacak arkadaşlarım bu detaya dikkat lütfen ❤️

Kızlar genel bilgi olarak geçiyorum ☺️ ya bugün ilişki olsa mı olmasa mı derken bi bilgiye rastladım ki ben şok 😳 birçok yerde doktorlar falan iğne vurulduğunuz gün sakın ilişki olmasın yazmış. Nedenini bulamadım ama bikaç yerde aynı şeyi okudum. İğne vurulacak arkadaşlarım bu detaya dikkat lütfen ❤️
Ay ben buna çok dikkat edeyim. Olur da iğne verirlerse kocama diyeyim aman ha bugün ilişki yok diye. Depresyona girer ama napalım bir gün sıksın dişini 🤣

X