Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bi dur ya ağzını hayra aç. O paranın gideceği başka yerler var. Yarın ortaya şapka açıyorum. Tüp bebek tedavi havuzu için. Askıda tüp bebek uygulaması mı yapsak ya da ya
Açacak yerlerim ağrıyo bebem haftaya cumartesi bana hsg yolları taştan evet güzel bi uygulama olur
Sabahtan beri öldüm temizlikten. Hani yorgunluk kahvesi?
Ohh eline sağlık bebiş ben de akşam robota süpürttürcem dün geldi canımın canı

Yaz kızım "Meninin içinde depolanmasını istiyor. Canı enfeksiyon çekiyor"

ICSI mikroenjeksiyon işte. Spermleri büyütüp "Bu çöp. Bu sağlam, kenara al" diye ayırıyorlar. Sağlamları da tek tek yumurta içine enjekte ediyorlar. Normal tüp bebek (IVF)'te yumurta hücresini ortaya koyyolar. Spermleri de ertafına salıp "Hadi oğlum göreyim sizi. Gidin bu maçı alın" diyorlar. Sperm kendi döllüyor yumurtayı lab ortamında.

Teoride ben de bir sıkıntı varsa baştan bilinmesinden yanayım ama pratikte zangır zangır titreyerek yaptırıyorum vitamin tahlillerini bile. İğneden değil sonuçtan korkuyorum. Vitamin sonucunda en kötü ne olabilir? ama korkuyorum işte

Açacak yerlerim ağrıyo bebem haftaya cumartesi bana hsg yolları taştan evet güzel bi uygulama olur

yaa süpürttür çalışsın işi ne tecrübelerini paylaş bizimle bütün bloggerlarda var ama reklama döndürdüler sanki işi dendiği gibi var mı bakalım.

Robot sen ben gibi sübüremiyor yav ama olsun. Hiç yoktan iyidir.

Başlatıyorum bu uygulamayı ya benim aklıma çok yattı. Doğal yoldan gebe kalanların katılımı da zorunlu olsun. Zorunlu sosyal sorumluluk projesi: ASKIDA TÜP BEBEK

Teoride ben de bir sıkıntı varsa baştan bilinmesinden yanayım ama pratikte zangır zangır titreyerek yaptırıyorum vitamin tahlillerini bile. İğneden değil sonuçtan korkuyorum. Vitamin
Ben de aynıyım bi sonuç için doktor kapısında beklemek tüm korku filmlerine bedel benim için ilk hormon testi yaptırdığım da ilk vajinal ultrasona girdiğimde kapıda kalp krizi geçircem sanmıştım
yaa süpürttür çalışsın işi ne tecrübelerini paylaş bizimle bütün bloggerlarda var ama reklama döndürdüler sanki işi dendiği gibi var
Hahaha tamam söylerim annem ve teyzem kullanıyor aynı modeli onlar çok memnun olduğu için aldım ben de xiomi vacuum mop pro. Özellikle dört ayaklı yavrusu olanlar için harika bişi, bizim bi kızımız var annemlerde her gün açıyorlar çok memnunlar

Şimdi sordum da kabakulak geçirmiştim galiba diyor. Amaaağn buna daha fazla kafayı yoramam. Olan olmuş ve artık müdahale edemiyorlar. Bir de buna mı üzüleyim

E tabi kuşum koltuk üstü vs süpürülmüyor ben evde olsam gerek duymazdım bu kadar, ama çalışırken süpürge açamıyorum haftaiçi saat 7 de eve geliyorum yemek ye topla saat 8 buçuk oluyor o sattten sonra zar zar süpürge açmak istemiyorum. En azından her gün 1 tur yerleri süpürsün tozu kılı tüyü toplasın bana yeter. Sıradaki hedefim kurutma makinesi hamile kalınca hediye aldırtcam birine

Allahım bu kulların ne kadar tertemiz delirmiş, sonra da bir araya gelmiş. Ne kadar da normal bir şey gibi anlatıyorlar birbirlerine ya Rabbim sen büyüksün

Kesin annene aldırtcan. Zaten düdüklendi diye içinin yağları erimişti. Annene tez elden ulaşayım da kadının hayatı kurtulsun

Hep ayni seyi demissiniz kizlar. Fiyatlara baktim baya pahaliya geliyor. Ne yapsam bilemedim. Istanbulda bi arkadasim da var ama abisiyle kaliyo, abiside kuzenimi seviyor, orayada gidemeyiz cok karisik isler
Kafam cok karisti. Esimde cok bikti bu islerden aksal istanbula gidiyorum ben dersem kavga cikicak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…