Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlar. Ben de rüyamda kocamdan haber alamıyordum. Telefonunu bir kadının telefonuna yönlendirmiş. Arıyorum o kadın açıyor. Sonra kabuslar kabuslar.
Dün geceye göre daha iyiyim çok şükür. O da biraz daha iyi gibi. Doktora gidiyoruz sonuç göstermeye
dün gece hepimizin kocaları elden gitmiş :63: inşallah olumlu şeyler duyarsınız canım

kızlarımm güzel hatunlar anne olmayı sonuna kadar hakeden mücadeleci ana adaylarıı güüüünaayyydııınnnn :) çok mutluyum çok çok çok şükürler olsun kistim erimiş ve biz yumurta takibine başladık klomenlendim bende :) 5 gün içicem 17 sinde yine gidicem çatlatma olucaz inşallahhhh :KK68: :KK200: :21:
Çok sevindim hayırli olsun canim ,saglikla ilerlesin tedavin 🥰🥰

Günaydın kızlar, benim ki rüya değil maalesef gerçek,bende dün gece çok ağladım😔
Eşimin instagram keşfetine baktım öylesine ,uygunsuz hesaplarla dolu hepsi rus ciplak ve erotik hesaplar ne oldugumu şaşırdim😏 şok oldum
Dün tartısma cikti ,cok normalmis ona göre ,öylesine bakmiş gecmis 😏 arkadaşi gostermişmiş
Ya benim kritik zamanlarim lekelenmem oldu sevinemeden daha kahroldum tekrar agrilarim artti gece gece ,midem bulanıyor 😪 tiksiniyorum

Arkqdaslar son ilişkinin üstünden 14 gun gecti 3 tane idrar testi yaptım 1 saat sonra beliren silik cizgi cikti sizce hamile miyim yoksa sonradan cikan cizgi geçersiz mi ama 3 testimde böyle oldu şüphelendim adetim duzensiz bat bilmiyorum

Günaydın kızlar, benim ki rüya değil maalesef gerçek,bende dün gece çok ağladım😔
Eşimin instagram keşfetine baktım öylesine ,uygunsuz hesaplarla dolu hepsi rus ciplak ve erotik hesaplar ne oldugumu şaşırdim😏 şok oldum
Dün tartısma cikti ,cok normalmis ona göre ,öylesine bakmiş gecmis 😏 arkadaşi gostermişmiş
Ya benim kritik zamanlarim lekelenmem oldu sevinemeden daha kahroldum tekrar agrilarim artti gece gece ,midem bulanıyor 😪 tiksiniyorum
ya bu erkekler neden bu kadar iğrenç, kendi eşlerine gelince bin nazla ilişkiye girerler başka kadınlara gelince ağızları açık bakarlar valla nefret ediyorum bu erkeklerden :sinirli:

Ya ben şansa gordum bunu ,görmeyebilirdim de ,yaş olmuş 38 ,biz neyin derdindeyiz o 18 lik delikanli gibi neyin peşinde.tam üste cıktı ,hic alttan almadi kesinlikle ,normal onemli bisey yok dedi
Ya bizim iliskimizden bahsettim zaten biliyorsunuz,adam oldum olasi sekse duskun degil ,ilk gunden beri boyle ,zor bela geldik bu gunlere
Boyle mi seviyor acaba uzaktan uzaktan 🤮

Arkqdaslar son ilişkinin üstünden 14 gun gecti 3 tane idrar testi yaptım 1 saat sonra beliren silik cizgi cikti sizce hamile miyim yoksa sonradan cikan cizgi geçersiz mi ama 3 testimde böyle oldu şüphelendim adetim duzensiz bat bilmiyorum
regliniz düzensizse pco gibi bir durum varsa geç döllenme olasılığı olabilir 2-3 gün sonra tekrar yapın test

Ya ben şansa gordum bunu ,görmeyebilirdim de ,yaş olmuş 38 ,biz neyin derdindeyiz o 18 lik delikanli gibi neyin peşinde.tam üste cıktı ,hic alttan almadi kesinlikle ,normal onemli bisey yok dedi
Ya bizim iliskimizden bahsettim zaten biliyorsunuz,adam oldum olasi sekse duskun degil ,ilk gunden beri boyle ,zor bela geldik bu gunlere
Boyle mi seviyor acaba uzaktan uzaktan 🤮
allah akıl fikir kuzum cidden, akıllanmaz gerçi bu erkekler ama :KK67:

Hay allahım yaa 😠 takma diyemiyorum ki takılmayacak bişey değil ama yıpratma kendini be kuzum niye ihtiyaç duyuyorlarsa yapıyorlar işte. Bi de utanmak yerine üste çıkmaları... Tam dayaklık bunlar

ah canımm yaaa üzmemeye çalış kendini affettirir inşallah kendini napmalı bu erkekleri bilmem rusmuş peehhh :bicak:

allah akıl fikir kuzum cidden, akıllanmaz gerçi bu erkekler ama :KK67:

Hay allahım yaa 😠 takma diyemiyorum ki takılmayacak bişey değil ama yıpratma kendini be kuzum niye ihtiyaç duyuyorlarsa yapıyorlar işte. Bi de utanmak yerine üste çıkmaları... Tam dayaklık bunlar
Peki kızlar ,benim şuanki özel durumumu düşünmeden cevap verin lütfen,sanki yokmuş gibi

Bu normal mi? Erkekler kendi aralarinda yada kendi kendilerine bu gibi davranislar sergilemeleri anlayışla mı karşilanmali 🙄
Ben mi abartıyorum yani
Bu uzulecek bir durum degil mi ,benim kalbim kırıldı,yarın dogum gunu ,ne kadar hazirligimiz vardi sürprizlerim falan şuan hepsi çöp

X