Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ay canım benim ne güzel. Sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah. Benim de filmde tüplerde bir şey çıkmadı. Aralıkta çekilmiştim aralıktan beri 3 döngü geçmiş olmadı. Bunun bir döngüsü de klomenli üstelik. Neyse inşallah bu ay olur hem rahim filmi hem de tedaviye rağmen olma olasılığı yüksek olup olmazsa çok üzülüyorum 🙄🥺
Amin kuzum inşallah. Umut hep var, hiç canını sıkma, benim amh 0,82 idi üstelik. Vakti gelsin yeter ki olacak olan oluyor 😍
Benim yaş da 37, eşim 40. Dr biraz daha deneyin olmadı direkt tüp yaparız demişti. Çok şükür gerek kalmadı. Darısı size inşallah 🥰

Oh benim gibi düşünende varmış sevindim 🙈
canım ben kimyagerim, eşim çıt kırıldım başı ağrısa hemen ilaçlara yönelir ben ise bitkilere yönelirim. herşeyin doğalı en sağlıklısı... fitili takmadan önce ellerini yıka dezenfekte et sonra yap..

Kızlar hiç doğum haritanıza baktırdınız mı bebek için😂 ben çok baktırmak istiyorum gözüküyormuş haritada ama ne kadar inanmalıyız bilmiyorum sgshhsj
Ben kendim bakmıştım şiron diye bi asteroit var o benim 5. Evde ve açılımı zor çocuk sahibi olmak... Pişman oldum baktığımda günlerce bunu kafaya takmıştım

bende bi ara baya baya araştırıp bakmıştım... 5. Ev boğa, gezegen yok🥲
Ben sonra kafaya taktığım için doğum yaptığım hastanenin arşivini arattırdım doğum belgemi buldurttum annem hep 11,30 da doğdun diyordu meğerse 9,45 te doğmuştum. Annem çok zor bi doğum yaşadığı için doğumdan sonra uyusun diye ilaç vermişler hemen uyandığında saat 11,30 muş ve o saatte beni doğurduğunu sanıyor 😂 yükselenim yengeç oldu ve neyse ki şironum 2. Eve geçti 😂

Ben kendim bakmıştım şiron diye bi asteroit var o benim 5. Evde ve açılımı zor çocuk sahibi olmak... Pişman oldum baktığımda günlerce bunu kafaya takmıştım

bende bi ara baya baya araştırıp bakmıştım... 5. Ev boğa, gezegen yok🥲
Ben simdi baktım ama bayaaaaa uzun uzun şeyler yazıyor 5. Eve ki bakmak lazım

Ben sonra kafaya taktığım için doğum yaptığım hastanenin arşivini arattırdım doğum belgemi buldurttum annem hep 11,30 da doğdun diyordu meğerse 9,45 te doğmuştum. Annem çok zor bi doğum yaşadığı için doğumdan sonra uyusun diye ilaç vermişler hemen uyandığında saat 11,30 muş ve o saatte beni doğurduğunu sanıyor 😂 yükselenim yengeç oldu ve neyse ki şironum 2. Eve geçti 😂

aaa çok iyii hahhahah helal olsun azmine ya😂 2. Evde şiron güç katıyor diye biliyorum karakterine, özgüvenine🥰

Ben simdi baktım ama bayaaaaa uzun uzun şeyler yazıyor 5. Eve ki bakmak lazım
Canım ben hiç bilmiyorum ben bi astrolog tan chiron u dinlemiştim merak edip bakınca öyle okumuştum moralim bozulmuştu
aaa çok iyii hahhahah helal olsun azmine ya😂 2. Evde şiron güç katıyor diye biliyorum karakterine, özgüvenine🥰
Hahahah 😂 benim 5.ev plüto, kuzey ay düğümü ve verteks açılımı ne acaba🤔 seninkinde sevimli çocukları olur diyor😂

Kızlar yumurtlama 17. Gün oldu reglim 4 gün geç gelecek. Yumurtlama biteli bugün 9. Gün yarın sabah test yapsam çıkmaz dimi 😅

Şimdiden doğumgünün kutlu olsun canım, yeni yaşın sana bebeğini getirsin inşallah 🤗
yaaa çok tatlısınnn canım benim çok teşekkür ederim artık 3 lü rakamlara geçiş yaptım 30 oluyorum inşallah gelir bebişim çok bekletmeden :) Allahım tüm isteyenlere inşallah nasip etsin ya bu sene bizim yılımız olsun artık ne kadar pandemi olsada güzel şeylerde olsun hayatlarımızda inşallah :KK200: :KK68: :KK54: :dua:

Canım ben hiç bilmiyorum ben bi astrolog tan chiron u dinlemiştim merak edip bakınca öyle okumuştum moralim bozulmuştu

Hahahah 😂 benim 5.ev plüto, kuzey ay düğümü ve verteks açılımı ne acaba🤔 seninkinde sevimli çocukları olur diyor😂

hangi burç var peki 5. Evinde burçla uyumuna bakmak gerekiyor bildiğim kadarıyla
Malesef yok canım.. uc sitede baktım çıkmıyor 5. Ev çocuğum olmayacak galiba yıldızlar bile biliyor

İlk defa duydum böyle bişey canım ya 🤷🏼‍♀️

X