Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bu bahceciydi canim. Carsamba gunude eurofertilden aricaklar. Muayne icin su an gelemem zaten yasak avrupa disi ulkeye gitmek mecburi sebep disi. Budq mecburi sebepe giriyomu bilmiorum gerci

canım işte erkekte de hiç bi sorun olmasa herşey mükemmel olsa da olmayınca yine olmuyo ki yani biraz da sans işi 0 morfolojiyle gebe kalanlar var mesela yada düşük sayıyla yada hız sorunuyla.
kadınlarda da pko ile düşük rezerv kist miyom vs bissürü şeyle.

bir de hiçbi sorun olmayan fakat sonuç
alamayanlar ben eşime hiç kıyamıyorum o kadar kızıyorum ama yine de kıyamıyorum ya.

Üzülüyor valla insan. Haklı doktor eşine de üzüldüm. Onlar da çaktırmasa da çok gurur yapıyor.

Bu bahceciydi canim. Carsamba gunude eurofertilden aricaklar. Muayne icin su an gelemem zaten yasak avrupa disi ulkeye gitmek mecburi sebep disi. Budq mecburi sebepe giriyomu bilmiorum gerci
Dur bakalım bir hepsiyle görüş de sonra onu da araştırırsın. değerlerini gösterip zaman aleyhime işliyor dersen raporla gelebilirsin belki

Senin hsg iyi cikmadimi kuzum ben anlamadim niye karin bozuk cikti dedin?
Esin uzulmesin diyemi oyle dedin?

Orası öyle canım iki tarafta da sorun olmayıp yine olmayınca olmuyor ama kadın şeye getirdi yani zorlamanın da alemi yok olmuyorsa tüpe gideceksiniz
Üzülüyor valla insan. Haklı doktor eşine de üzüldüm. Onlar da çaktırmasa da çok gurur yapıyor.
Ben de kızıyorum sayıyorum sövüyorum da umursamaz takılmasına kızıyorum. Yoksa ben de kıyamıyorum. Zor bir durum. Ben prolaktinim azıcık yükseldi diye bile benim yüzümden mi olmuyor diye dibe çöktüm. Onunki çok daha büyük bir engel. Eşek kafalı biraz bir şeyleri paylaşsa ve açıkça konuşsa ben onun hep destekçisi olacağım zaten. Kimseye duyurmayalım diyen benim ta başından
Senin hsg iyi cikmadimi kuzum ben anlamadim niye karin bozuk cikti dedin?
Esin uzulmesin diyemi oyle dedin?
Hsg'de zorlandım, bacaklarım titredi, sonuca kendim bakamadım falan diye dedim ya. Yoksa temiz çok şükür

Antibiyotik yazdırmaya gittim doktora. Bana yine probiyotik fitil verdi. Gebeliği de kolaylaştırır demişti daha önce.
sen fitilden kaçtıkça o peşini bırakmıyor
cidden üzücü ama bazen birinin de bişey yok bişey yok sizin olur demesinden de insanın yüzüne olasıkları söylemesi iyi oluyor bi silkeleniyor insan
canım eşim sağlık çalışanı her gün fransız, ingiliz, alman hasta alıyor mide küçültme ameliyatı için. ama tabi sen çalışıyorsun nasıl olcak izin olayları falan ? bu arada yeni yere başladın mı ?

HSG ÇEKİLECEKLER
Yazmayı unuttum. Burada biri demişti CD olarak da iste sonucu diye. Ben istemesem vermiyorlardı, hatta istediğimde de biraz bozuldu kız ama umrumda değil. Siz de isteyin, elinizde bulunsun
Bilgiler için çok sağol, temiz çıkmasına sevindim darısı başımıza
Gerçi biraz gözüm korktu o aletin sokulması falan neyse düşünmemeye çalışıyorum

kıyamam ya Allahtan ümit kesilmez ne olmaz denileni olduruyor o yüzden üzülmeyin

Fitili yine eşim şaapacak mecbur. Ben onu mümkün değil yapamam. Olmuyor yani. Ya bu arada benim fitillerden hiç aparat çıkmıyor. Siz çıplak elle mi yerleştiriyorsunuz öyle olunca? O da hiç hijyenik değil, tırnak değiyor pis bir şey tırnak da
Bilgiler için çok sağol, temiz çıkmasına sevindim darısı başımıza
Gerçi biraz gözüm korktu o aletin sokulması falan neyse düşünmemeye çalışıyorum
Rica ederim. İnşallah hepinizin tertemiz çıksın. Korkma gözün görmüyor zaten örtüyorlar önünü dizlerini kırıp. Benim gibi bir tırsak yaptıysa herkes yapar. Bir de hem ilgililer hem de temizliği her yerinden hissediyorsun. Tek sorun antibiyotik vermediler, bunun için kendi doktoruma gitmek zorunda kaldım

Ben elimi güzelce yıkıyorum ittriyorum hiç sıkıntı yaşamadım 14 gün progestan kullandım. Hatta çok mu derine gönderdim diye korktum başta bir
Eldiven daha zor olur gibi geldi bana.

fitilden ben de çok huylanıyorum ya doktor verse 10 saat düşünürüm nasıl sokcam diye küçükken ateşlendiğimde doktor hep fitil verirdi annemden kaçardım istemiyorum diye eldivenle yapın canım

El hijyenine çok dikkat edin canım. Ben çıplak yapmıştım ama bazı fitillerde bir aparat oluyor hijyenik. Onu bir sorsana eczaneye? Yani fitil takma aparatı diyeceğim ama adı o mu bilmiyorum Tampon kullanırken de böyle oluyor malesef ellerimi her aşamada çok temizliyorum ben fitili hiçbir yere değdirme kutuya dokunduğun elinle içine dokunma falan yani onun dışında sıkıntı olmaz herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…