Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnşallah çıkmaz da hemen aşılama evresine geçebiliriz

E kanser baksınlar neden gizliyorlar ki anlamadım? Biyopsi sonuçları falan da çıkıyor sonuçta
Hastaneye sonradan gidip iste çıktı olarak da veriyorlar
Ankara'ya bunun için gidemem sanırım şey birkaç yıl önce bir sürtmüştünüz ama . Diye dalıyormuşum odaya
Benfe hiçbir sıkıntı yoktur canım dediklerim yoksa normal görünüyor ama için rahat etsin sor tabi baksın anlık değişebiliyor. Biz hafif akıntı gördüğümüzde içerideki durum çok vahim olabiliyor. Onlar muayenede göryor her türlü.
AA bilmiyordum sağlık ocağında yapıldığını. Baya da pahalı valla en son 450ye mi ne yaptırdım.

Ya phı en çok bozan şey suyla yıkamak orayı. Bir de asitli şeyler tüketmemek lazım sanırım pek. Probiyotik ürünler kullanmalı yine. İntim jellere çok güvenmiyom ben

Ev yoğurdu ile silin demişti bi doktor, çok faydalıymış probiyotik içerdiği için

Eurofertilmi seninki canimm? Evet olur valla hepsiyle gorusurum zaten zamanim var dahz eylule kadar.
Embyomu karistirmislar ben sok
Bahcecide mra var diye bakim dedim. Ama kadin aynen reklam modunda konustu, cok umutluyuz genc hastalar icin bilmem ne, daha benim degerleri bilmio umutluyuz diyo

Birinin beni bayıltıp öyle işlemi gerçekleşmesi lazım. Alt yollardan yapabildiğim tek şey eşimle birliktelik yaşamak

Benim de 1.38 çıktı ağustosta. Şimdi daha da düşmüştür. Benim de doktor fazla önemsemedi 1in altı daha sıkıntılı dedi ama referans aralığında 1.5 altı azalmış fertilite düzeyi diyor. Düşüklüğü aslında gebe kalmaya engel değil canım ıskma canını ı nedenle. Sadece bize ne kadar zamanımız kaldığını söylüyor.

Valla ya şoke oldum şiş falan Allah korusun ölür bile ya insan
Bence de çıkmayacak. minseo hsgde ameliyatlık bir şey çıkmazsa alternatif bir sorun bulayım kesin benim akıntıda bir şey var diye ona başladı şimdi kız sakin ol beybi valla bizim kafada bitiyor dediğin gibi.

Evet Eurofertil'le görüşeceğim ben. Bahçeci'nin embriyo karıştırma skandalını haberlerde aratıp bulabilirsin google'da. Kadına başka çiftin embriyosu transfer ediliyor. Bebek doğunca kan grubu başka çıkıyor. Şüphelenip dna testi yaptırıyorlar. Başka çiftin çıkıyor çocuk. İsim benzerliğinden embriyo karışmış. Böyle bir rezalet. Çok reklam yapıyorlar o yüzden inanılmaz isim yaptılar. Fiyatları da çok yüksek. Kuzenim orada iki doktorda denedi olmadı. Sonra eşinde sıkıntı olduğu çıktk ortaya. Meğer ona bakılmamış bile hiç

Strest olabilir mi? Çocuk olucak mı olmayacak mı diye bilinçaltında yer ettiyse belki o yüzdendir. 5 sene çocuğu olmayan arkadaşım tüp bebeğe karar verip yumurtalıklarını dondurmuştu. İşlemlere başlayacağı ay doğal yoldan hamile kaldı. Şimdi 2 çocuğu var yumurtalıklar hastane de bekliyor:)

Kesin yapacak. Adım gibi eminim. Başka sorun arayacak

Eurofertilin yeride iymis uskudar diyo. Orayada yaziyorum simdi

Eurofertilin yeride iymis uskudar diyo. Orayada yaziyorum simdi
Orası bana hemen döndü. Hakan Özörnek oranın kurucusu ve hala hasta kabul ediyor. Benim arkadaşım düşük amh ile ilk denemeye hamile kaldı Hakan Bey'de. Ben de ön görüşme yapayım bi dedim

Vazgeçme canım ama her yerle görüş. Aklına iyice yatan bir yer olsun. Bütün ihtimallerle beraber değerlendirirsin
Dogru soyluyosun kuzu, sakasina dedim oyle ama sen oyle yazinca dusundum. Gercekten reklam tarzi konusuyolar. Aslinda bekliyodum zaten oyke konusucaklarinida iste. Bilmiyorum kuzu bugun cok stres yaptim heycanlandil niye oyle oldu anlamadim.
Canomm sen hgs cekilmissin iyi cikmis cok sukur

Çok sağ ol. Ben de dün telefonda randevu alınca bir heyecan yaptım. Sanki tedaviye başlamışım gibi. Bakalım eşimin sonuçlarını da alalım da inşallah gelişme olduysa belki de hsg işe yarar. Tüp bebeğe gerek kalmadan olur bu iş

Ayy ben çok korkuyorum ya bu işlerden. Hatta paranoyakça ama acaba kaliteli farklı sperm ve yumurtalarla mı yapıyorlar öyle diye paranoyakça bir bilim kurgu senaryom bile var çok yüksek oranları var çünkü başka sperm ve yumurtaları kullanıyorlar falan diye. Güzel senaryo çıkar buradan.

Çok ilginç o kadar oranları yüksek bir yerin erkeğe bakmayıp kendilerini riske atmaları da çok şaşırtıcı. Oranları düşecek çünkü ve kötü isim yapacaklar. İlla ki bunlar yayılır. Bir iki kere fazla para alıp da olacak iş değil yani
Ora saatiyle 3.30 da aricaklar kuzu. Ama @terelellidenhalliceyim beni vazgecirdi bile baska yerlerlede konusucam
Insallah gerek kakmaz ya valla cok biktim
Kız çok heyecanlı. İnşallah gerek kalmaz. Vazgeçme hemen hepsiyle görüş en içine sinene bakarsın ama gerek kalmaz inşallah. Herkesin yaşantısı farklı bence sen kendin güven duyduğun içine sinen seçeneği düşün
HSG ÇEKİLECEKLER
Yazmayı unuttum. Burada biri demişti CD olarak da iste sonucu diye. Ben istemesem vermiyorlardı, hatta istediğimde de biraz bozuldu kız ama umrumda değil. Siz de isteyin, elinizde bulunsun
Yaa çok doğru dedin. Aynen valla ben de sonradan aldım iyi ki almışım. Yarın öbür gün farklı yere gitsem kayboluyor. Başka görüş almak istesem alamıyorum. Vermeleri lazım ne bozuluyormuş o kadar para almayı biliyoelar.

İnanılmaz bir müşteri akışı var oranın ya uzaycım inanamazsın. Cem bey var oranın en popik doktoru. Görümcem onda tedavi olup hamile kaldı. Adama en erken iki ay sonraya randevu veriyorlarmış şimdi. Buralarda yazamıştı biri, geçen okudum. Tam bir pazar yani. Kaybedecek hiçbir şeyleri yok bence. Adamın instagram hesabına gir bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…