Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Beni de çevirmediler ya dümdüz durdum öyle 🙈 ama Cartedor Cartedor un sanırım çevirmişlerdi sol tüpten geçsin diye. Benim de çok ağrım olmadı neyse ki. Olsa da kısa sürüyor Allah'tan.

Merhaba canım evet sesin soluğun çıkmıyor gel uğra arada 🥰 yaa inşallah olmazsın ama olursan da tedaviye başlayacaksınız güzel gelişme sonuçta🍀 her geçen gün bizi bebişimize daha çok yaklaştırıyor. Çok güzel rüya görmüşsün hayırlara çıksın 🕊️

Çok ilginç. Ama şey geldi aklıma, hatırlarsan aşılama öncesi de sıkışık ol diyorlarmış. Rahim ağzı daha düz bir konumda duruyormuş idrar torbası dolu olunca. Muhtemelen kolay olsun diye böyle öneriyor olabilirler.
Evet beni cevirdiler 🤭 zaten agriyo bide heryerin ortada, bide dön dediler 😂

Kızlar biz pimpiriklenip duralım enfeksiyon olmasın şu bu olmasın diye bakın millet neler yapıyormuş 🙈 bir doktor paylaşmış.

Eklentiler

• Screenshot_20210308-003503.png
    Screenshot_20210308-003503.png
    393,8 KB · Görüntüleme: 52
ya bunun hamuru önce dondurulup sonra pişiriliyor aslında bir parçasını yapacaktım ama annemlere de veriyim dedim kardeşim reglmiş, ananem de orda yesinler diye hepsini pişirdim :KK70:
pişmiş halini de koyabiliyorsun buzluğa ben onu dedim. hani başka zaman da yaptığında fazla kalırsa aklında olsun
Kız olsun boşver garanti olsun. Ben de antibiyotik sevmiyorum ama bir de yok yere enfeksiyonla uğraşma. Ama mutlaka probiyotik tüketim miktarını artır da kabız falan olma mantar olma canım.
hazır dedim bu sıvıyı verdiler dedim belki var olan enfeksiyon mantar da gitmiştir dedim. meh şimdi yine antibiyotikle başa sarmayayım yaaa :KK43: gideyim bi doktora da konuşayım bakam
ya bişi olmaz şart değil antibiyotik diyor, ama sen pimpiriklisin için rahat etmeyecekse yazdır bana doktor yazmasa ben alıp içmezdim
olum siz soktunuz aklıma antibiyotik falan ben bilmiyordum ki. her haltı da kadın çekiyor bu nasıl iş ya

kızlar az önce bi konuya denk geldim 8 senedir gebe kalamamış bir kadın sebepsiz infertilite, eşi ya boşanalım ya da gelecek olana razı ol demiş. işin acı kısmı bazı kişiler adamın haklı olduğunu söylemişler... yani bebek veremiyorsak boşanmak hakkıymış eşlerimizin :KK14:
O zaman adamda sorun varsa kadınlarda kocalarını boşasın, yada kocalarda gelecek olana razı olsun hashhshshs
Benimle bebe için evlenmedi ki kocam benim için evlendi ama bebek olmuyor diye benden boşanmak isterse tabiiki boşayabilir

Kızlar biz pimpiriklenip duralım enfeksiyon olmasın şu bu olmasın diye bakın millet neler yapıyormuş 🙈 bir doktor paylaşmış.
Kuru soğan koymuş kadının biri içine, enfeksiyonu engellesin diye. Rahim içine spiral takılırken o alete soğan gelmiş geri 😬
Allahım sen akıl sağlığımızı koru yarabbim 😂
Kizlar turkiyedeki tup bebek merkezinden aradilar. Cok heycanlandim calisamiyorum su an. Biktim bu surecten baya, bundan baska bisey dusunmemekten falan
Aaa ne dediler 🥰

kızlar az önce bi konuya denk geldim 8 senedir gebe kalamamış bir kadın sebepsiz infertilite, eşi ya boşanalım ya da gelecek olana razı ol demiş. işin acı kısmı bazı kişiler adamın haklı olduğunu söylemişler... yani bebek veremiyorsak boşanmak hakkıymış eşlerimizin :KK14:
Cunku doğuramayan kadına eksik ,yarım kadın gözüyle bakılıyor 😥
2 gün önce falan kaynamgildeydim . Onlar kırmızı oda diye bi dizi var onu seyrediyorlardi bende açtıkları için mecbur baktım . Kumru diye bi kadin var . Çocuğu olmuyormuş galiba . kaynanasıda oğlunu tekrardan evlendirmek istiyor . Oda ana ben bunu kumruya nasıl yaparım diyor . Anneside diyorki ; Kumru da kadın olaydı da döl tutaydi , sana çocuk vereydi... 😭 O an gözlerim doldu , ağlamamak için dişlerimi sıktım , odadan çıktım hemen... 😳

Evet beni cevirdiler 🤭 zaten agriyo bide heryerin ortada, bide dön dediler 😂
Ay çok zor o aşamada dönmek ya
pişmiş halini de koyabiliyorsun buzluğa ben onu dedim. hani başka zaman da yaptığında fazla kalırsa aklında olsun

hazır dedim bu sıvıyı verdiler dedim belki var olan enfeksiyon mantar da gitmiştir dedim. meh şimdi yine antibiyotikle başa sarmayayım yaaa :KK43: gideyim bi doktora da konuşayım bakam

olum siz soktunuz aklıma antibiyotik falan ben bilmiyordum ki. her haltı da kadın çekiyor bu nasıl iş ya
Ama basit enfeksiyon varsa da vücutta o film onu daha ilerilere taşıyor canım. Ondan bence yine de önlem olarak daha iyi boşver probiyotikle destekle bir şey olmaz.

Ama basit enfeksiyon varsa da vücutta o film onu daha ilerilere taşıyor canım. Ondan bence yine de önlem olarak daha iyi boşver probiyotikle destekle bir şey olmaz.
Bişi dicem ben rahim filmi öncesi sürüntü testi istesem acaba alır mı? Bi bakılsın istiyorum ph, enfeksiyon, mantar vs ne durumda diye

Kizlar turkiyedeki tup bebek merkezinden aradilar. Cok heycanlandim calisamiyorum su an. Biktim bu surecten baya, bundan baska bisey dusunmemekten falan
Ayy çok heyecanlı. Sen başvurmuş muydun ki ne oldu ne diyorlar? Valla ben de odaklanamıyorum ya. Olsa kafamı işlerime versem keşke diyorum ama o zaman da bebek için kaygılanır yine odaklanamam gibi geliyor
tövbeler olsun. ben oraya fitil koyamıyorum insanlar yürek yemiş ha
Valla ya aklım çıktı benim de 😬

X