Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Düşünsene ilişki bitiyo kocana dönüp kulağına fısıldıyosun "aşkım beni bi silkeler misin?"
Hahhahaha ben bunu eşime desem heralde delirdiğimi düşünür zaten sürekli her ilişkide bir şey söylüyorum adama en son ilişki bitince hemen kalkıp koşa koşa bana peçete getiriyordu al aşkım tıka diye tabi ben öğrettim bunlara adama şırıngayla aşılama yapmayız ama biz de bazı yöntemler deneriz

Benimki de yastık veriyordu "Al, koyacak mısın poponun altına?" diye

Ay adamları da delirttik evin içinde deli gibi koşturuyolar anadan doğma yok peçetesi yok yastığı
Ben demiştim. Yüzüme alık alık bakıp "Ayağını nasıl sallayayım yaa" dedi ahshhdnd
Eşim beni bi kere ayaklarımı dikerken gördü "are you serious?“ dercesine bakıp uzaklaştı odadan

Ay adamları da delirttik evin içinde deli gibi koşturuyolar anadan doğma yok peçetesi yok yastığı

Eşim beni bi kere ayaklarımı dikerken gördü "are you serious?“ dercesine bakıp uzaklaştı odadan
Benimki ayak dikmeme alışmıştı artık. Kabullendi durumu. Bir keresinde yüzüstü yatmayı mı denesem acaba bu sefer de dedim. Hiç garipsemedi. Dene bakalım dedi

Yaaa kıyamam bee ne çektiler kahrımızı ha bizde de durum aynı. İlişkiden hemen sonra bi kolu peçete, hemen yastık koy diyo falan, bi kez bişey için kalktım da bi ton azar yedim bence onlar da bıktı artık şimdi işten geldi. Uykulu gözlerle soruyorum "keçi boynuzunu içtin mi? Fıstık badem yedin mi?" diye. Resmen sıkı yönetim var evde

Ben de 3000TL gibi bir fiyat almıştım, o yüzden çok şaşırdım. Benim gittiğim doktor femara ile aşılama yaparız sana demişti. Ben geçen ay femara kullanıp takip yaptırmıştım ve benim iyi cevap vermişti yumurtalar femaraya. O da aklında olsun canım, yani iğne yerine 140tl lik femara da işe yarayabiliyor. Herşey gönlüne göre olur inşallah..

Kızlar Samsun da 5 yaşında çocuğunun gözü önünde karısını bayıltana kadar döven şerefsizi gördünüz mü videoyu izleyince sinirlerim laçka oldu.
Ay ben izleyemiyorum canım ya haberi görünce detayları bile okumuyorum. Çok kötü etkiliyor beni de. Çok üzgünüm ya cezasız kalacağını bilmek yine çok sinir bozucu.
Ben öyle şeyleri izlemiyorum. Yanlışlıkla denk gelirsem kapatıyorum hemen. Kabus oluyor uykularım kaçıyor sonra
Ben de böyleyim hayvanlara eziyet falan da bazen karşıma çıkıyor hemen kapatıyorum

Bende fotoğrafa dahi bakamadım ya.. o minicik çocuk bunları canlı canlı izledi .. çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…