Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ay ben de gördüm ama resimlere bakmadım. Ay yok artık yani onu yapana kadar gider kan veririm. Bir de idrardan başka bir şey damlatmayınız yazıyor o kadar anlamsız yani bence belki de boşa heveslenecekler farklı bir etkileşim olacak pozitif çıkacak.
Ben kendimden nasıl eminsem az zamanda büyük işler başaracağım. İlkini yaptım da ikinciyi de ayrıca doğurma planı yapıyorum ikisi bir arada olmasın diye
Hahah yaparsın kız sen güveniyorum
Şırıngayla kendi kendine aşılama yapandan sonra buna şaşırmıyorum. Allah akıl fikir versin. Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor
Ayy bunu ben de gördüm canım inanamadım çok korkunç geliyor bana böyle şeyler ya. Yine forumda çikolata kisti için rahmin içine sülük koyduklarını okumuştum bir süre korku filmi gibi rüyalarıma girdi ya.
Neeeeeee aşılama mı? Ben şoookkk şeker ölçme cihazıyla yapıyorlarmış ama testler baya kanlı gibi
Yapıyorlar valla çok ilginç şeyler ben de şok oldum

Cartedor Al oku bakalım. Senin için taa nerelere geldim

"Yapacaklarım, diğer yapacaklarımın teminatıdır" Girişe de yazdırayım bunu. Köşede tabelacı var

Şırıngayla kendi kendine aşılama yapandan sonra buna şaşırmıyorum. Allah akıl fikir versin. Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor
Kızlar kızmayın ama benimde aklıma gelmiyor değil arada... Büyük şırıgayla kendimi aşılasam mı diye... (( sanki çünkü spermler akıyor ya şirangayla akmayacakmış gibi..hızlı ilerletecekmişim gibi..

Geyik topgine cevirdiniz burayi hayirli olsun
Hahaha ay sorma. Temin eşim ben güle güle yazarken kimle yazışıyon dedi WhatsApp grubu sanmış. Dedim forumdayın. Ne konuşuyosun dedi ya işte burda dertleşiyoruz bilgilerimizi paylaşıyoruz falan dedim. O sırada ekranda tatlılar videolar geyiğin dibi falan

O yoo enfeksiyon kapmaktan başka bir şeye yaramaz. Spermler zaten ölür havayla, enjektörle temas ede ede. Hem de şırınganın ulaşabileceği yer belli. Rahmine kadar ulaşabilemez ne yaparsan yap. Hiçbir türlü oluru yok yani. Spermin senin içindeki sıvıyla buluşması onun ilerlemesini kolaylaştırıyor. Profesyonel aşılama öyle bir şey değil ki

Ay canım kızmak değil de yapmayın bence. Enfeksiyon vs çok daha riskli olur Allah korusun. Ayrıca farkında olmadan hava falan kaçarsa vajinaya ölümcül bile olabiliyor biliyor musun. Spermler bile zarar görür bence. Hemen kalkma ilişkiden sonra yarım saat falan yat istersen ama zaten sperm hücreleri hemen yüzüyor kendi yollarında.

Ahahaha baya guldum bu gece en guzel dertlesme boyle bence dogru demissin yanlisin yok

E canım onun çaresi var, amuda kalkacaksın eşin de silkeleyecek yalnız bu doğru kızlar şahidimdir böyle yapan bir arkadaş vardı hatta yanılmıyorsam hamile de kaldı

Ahahha tamam marti boyle bitirelim biz. Benim burda b*klu bi dere var orda yapsam olurmu hocam
Kız o nasıl dere tövbestağfurullah
Topluca seansa ihtiyacımız var
Aman yarabbi, tüp bebekle olur ablacım üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…