Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlaaaar bir konuda kanla gebelik testi (bildiğimiz idrar testini kullanıyorlar) yapan birkaç kişi var bu konuda ne düşünüyorsunuz 😅 parmaklarını kesip kan damlatıyorlarmış 😳 2 kez yapmayın yazdım, millet kendini kesecek sakın evde denemeyin dedim ama kendilerini kesmeye devam ediyorlar 😱

Hahaha asimile olmuş güzelll 🤣

Ya zor valla. Ama baksana bizim içini tekini yapmak da çok uzadı. Kısmet artık.

Çok iyi olmuş sağolsun 🤗 valla ben de zor oluyor diye ikiz olabilir diye düşündüm

Dedik sana seninki doğrudur diye 🤣
Ben kendimden nasıl eminsem az zamanda büyük işler başaracağım. İlkini yaptım da ikinciyi de ayrıca doğurma planı yapıyorum ikisi bir arada olmasın diye 🤣

Kızlaaaar bir konuda kanla gebelik testi (bildiğimiz idrar testini kullanıyorlar) yapan birkaç kişi var bu konuda ne düşünüyorsunuz 😅 parmaklarını kesip kan damlatıyorlarmış 😳 2 kez yapmayın yazdım, millet kendini kesecek sakın evde denemeyin dedim ama kendilerini kesmeye devam ediyorlar 😱
Şırıngayla kendi kendine aşılama yapandan sonra buna şaşırmıyorum. Allah akıl fikir versin. Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor

Ben de sütlü tatlı çok seviyorum. Kendim kilo almaya çalışırken kocama da aldırdım kazara 🤦🏻‍♀️
Sutlu tatli candir
Bide şey oluyor baba tarafıyla kimse birbirini sevmiyor ama düğün vs de herkes birbirini çok seviyormuş gibi şey yapıyor ya o çok komik... kardeşimin düğünü var şimdi çağırsak mı çağırmasak mı bi dert..:)) ya herkesin durumu aynı... bi allahın kulu baba tarafınla iyi değil...
Valla buda dogru, dugunumde bizat yasadim. Cagiricaksin mecbur napcaksin 🤷‍♀️

Neeeeee 😮 nereye damlatıyolarmış kanı 🤐

Kızlar 4. sayfanın başına bir bakın 😅

Eklentiler

• E709664D-293F-4FF5-8C34-9368A1FD66C9.jpeg
    E709664D-293F-4FF5-8C34-9368A1FD66C9.jpeg
    22,7 KB · Görüntüleme: 56
X