Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Napıcam ya. Reglin bugün 4. günü. Bitince acaba hsg çekilsem hazırda dursa diye de mi düşünüyorum

Evet canım ben yapmıştım, çok eğlenceli gerçekten vaktin nasıl geçtiğini anlamıyosun. Oturma pozisyonunu değiştir, sürekli eğilmekten olabilir boyun tutulması bitirince bize de at fotosunu merak ederiz

Kızlar merhaba erken gebelik testi ne zmaan yapılır en erken bu gün yumurtlamanın 9. Günü sabah test yaptım silik çıktı normal kaset test elimde erken gebelik var onu ne zaman yapabilirim
Silik çıktıysa vardır ama sağlıklı mi bunu bilmek için regl yi beklemelisin ki kimyasal vb durum var mi anlarsın sonra iki güne bir kan verip artıştan gebelik durumu ne öğrenebilirsin

Silik çıktıysa vardır ama sağlıklı mi bunu bilmek için regl yi beklemelisin ki kimyasal vb durum var mi anlarsın sonra iki güne bir kan verip artıştan gebelik durumu ne öğrenebilirsin
Son adetim 17 ocakta idi yani subat geçtik marta girdi k hala adet yok birde 20 Şubat'ta normalde adet olmam lazım di olmadı yumurtlama.23 Şubat'ta oldu zAten

sevindim canim işe yaradıgini gosterir bence inşallah vesile olur bu ay guzel haber gelir senden tatlım

Napıcam ya. Reglin bugün 4. günü. Bitince acaba hsg çekilsem hazırda dursa diye de mi düşünüyorum
Bence çekil ne kaybedersin

Kizlar beyaz sulu akıntım birde göğüs dolgunluğu var. Bat yarın eczaneden comfort erken gebelik testi aldım. Şimdi yapsam anlamlı sonuç çıkar mı

Canim normal yolla olduğu ay farklı bi tedavi ya da farklı bi seu kullandın mı Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ?

Son adetim 17 ocakta idi yani subat geçtik marta girdi k hala adet yok birde 20 Şubat'ta normalde adet olmam lazım di olmadı yumurtlama.23 Şubat'ta oldu zAten
Pco mu var sende de canım ,baya uzun sürmüs döngü
Kan testi verebilirsin kasette gorduysen cift cizgiyi

iyi de sebebini bulsanız ne olacak ki hadi bebekken düşmüşsün diyelim ne işlerine yarıcak bu bilgi kırık işte tedavisini yapsınlar
Tedavisi kemik çimentosu canım ama hiç bir doktor önermiyor eğer ki kırıldı o kemikler koptu diyelim platin falan yani 2.tedavisi. Şuan için sadece ilerleyip ilerlemediğine bakmak için her yıl mr çekiliyorum.

Eşimde de boyun fıtığı var fizik tedavisi yeni bitti, çok iyi hissediyor şuan. Karyopraktik seansına gidecek şimdi, hastanede yapılıyor oda, bir bak istersen. Kütletme falan diyebiliriz

Genelde morfoloji sorunlarında aşılama önerilmiyor aslında, normalde yüzde 20 ihtimalken bu oran bu sorunda en fazla yüzden 10. Aşılama içinde yine ilaç kullanacaksın birde. Bilmiyorum tabi senin kararın ama boşa vakit gibi geliyor bana.
Rahim filmi de zaten aşılamadan tüp bebekten önce çekilmesi lazım. Bunu çektirmeni istemeden tedaviye başlamayı düşünen bir doktora güvenme. Hem tüp tıkalı olmasa bile kullanılan sıvı rahmin içini temizlediği, enfeksiyonu attırdığı için de tutunmayı kolaylaştırıyor. Filmi erteleme en azından canım her şey gönlünce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…