Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hadi bakalım guzel haberlerle gel

O kadar cok duyorumki pes pese tup bebek yapip sonra dogal yolla kalanlari bazen diyorum bu doktorlar sirf para icin mi yaptiriyolar. Cok sinir oluyorum, bilemiyoruzda, ne derlerse yapiyoruz mecbur.
Ben erkek faktorunde pek bilgili degilim kuzu o yuzden hic bi fikrim yok.
Bizdede ben isteksizim

Canım tek doktor dese belki biraz daha uğraş denebilir ama bencede biran önce tüp bebek denemeye başlamalısın gibi duruyor. Evet oda zor bir süreç çok okudum araştırdım ama belki böyle olması gerekiyordur. Hayat karşımıza bazı şeyler çıkarıyor, bazı yollardan geçmek gerekiyor diye düşünüyorum yıpratıcı da olsa.

Bugün adetin 5.günü ve yeniden femaraya başlıyorum hadi bismillah
Hadi bakalım hayırlısı güzel sonuçları olsun inşallah kaçıncı kullanımdı canım? Bu arada sen bu önceki hamileliğinde de ilaçla mı kalmıştın canım?
doktora sorarsın ilaç kullanımında sıkıntı olur mu diye yarın, inşallah kocaman kocaman olmuşlardır
Evet canım aynen hatta gitmişken belki fizik tedaviye de bir gözükürüm diye düşündüm. Bir de tansiyonla ilgili sıkıntım olduğunu düşünüyorum gittiğimde müsait Dr varsa kalbe de baktırmayı düşünüyorum bakalım yarın sanırım reglin 11. Günü olacak bu sefer erken oldu sanki ama bakalım ne diyecek
Haha videoyu görünce aklıma tam bunu yazmak gelmişti, sonra aşağı inince yorumunu gördüm, +1
Dimi ya her şeye uygun valla
Hadi bakalım guzel haberlerle gel
İnşallah canım amin dualarınızı bekliyorum

gitmişken aradan çıkar hepsini, belli olur canım o ben de hep erken gidiyordum ctsi gitmek zorunda olduğum için, anlıyor doktorlar

Fsh 7 olmasi kötü bi sey mi benim de 6 çünkü

gitmişken aradan çıkar hepsini, belli olur canım o ben de hep erken gidiyordum ctsi gitmek zorunda olduğum için, anlıyor doktorlar
Evet canım öyle düşündüm de kaç aydır erteliyordum. Sigorta bana gıcıklık yapıyor hiçbir şeyi karşılamıyor. Öyle olunca da çok pahalı tutacak diye erteledim hep. Bakayım artık karşılarsa sevincem ama karşılamazsa da ne yapayım artık evet canım en azından yanıt verip vermediğini birkaç güne kaç mm olacağını hesaplar dimi?

Zatenn 13.gün gittiğimde baya büyüktü benimkiler. Bi de bu sefer ilaca da bir gün erken başlattı belki yine hemen hemen aynı denk gelir.
Login • Instagram günaydın bende bunu izleyip izleyip rahatlamaya çalışıyorum canım
Ayy bu harika bir şeymiş ya. Görünce rahatladım valla kimseye masaj dilenme derdi olmadan yapılır valla çok iyi
Zeytin yağını hafif ısıtıp ovun. Bir yarım saat ovun geçiyor.
Ah çok teşekkür ederim. Kendi kendime yapmam biraz zor gibi şu an çünkü baya omzum falan da tutuk sıcaksuyla biraz yumuşarsam onu da yapayım çok sağolun

Kızlar bu arada punch yaptığını söyleyen kimdi burada? mell_in_shell diye hatırlıyorum ama çok sonra görmüştüm muhabbeti tam da emin olamadım. Çok güzel işler yapmıştı beni de özendirmişti kendisine teşekkür ederim dün internetten aldığım punch setim geldi ayy harika bir şey ilk kez denedim ama çok eğlenceli. Tabi daha çok amatörüm hatalarımı falan anladım bazılarını işte o ayarda yaparsam şöyle olur falan gibi öğreniyorum. Ama çok eğlendim gece bir sürü işim varken bunu yaptım boyun tutulmamla bir ilgisi olabilir

evet evet anlıyorlar canım endişelenme hiç sen geçen ay ovitrelle vurulmuş muydun ?

ayy cidden zevkli o ben de bi arkadaşım yaparken denemiştim pıt pıt yapılıyor bebelerimiz olsun da onların ismini punchlayalım

Evet rahim filmi sorunsuz kişilerde şansı artırmıyor bence de tüpte takviye alacaksın bi de iğne vurulacaksın diye biliyorum karından, o kötü yapar mı mideni acaba?
Bilmiyorum ki işte epey ilaç var diye biliyorum. Kuzenime de ilaçlar çok yan etki yapar. Hastanelik olmuştu o tedavilerden birinde. Diğerlerinde de zorlandı. Kafam allak bullak. Yaptırsam hangi merkeze gideceğim o da muamma. Bahçeci skandalından ve kuzenimi hayvanlar gibi sömürüp düdüklemelerinden sonra oraya çok mesafeliyim ama EuroFertil için de iyi şeyler duymadım pek. Laboratuvarı başarılı değil miymiş ne üff
Yok canım öyle talep malep beklenti bir şeyim kalmadı adamdan ama o inanılmaz derecede inanıyor düzenli değerlendirebileceğimize. Yaptıkların yapacaklarının teminatıdır, geçmiş koca beş ay var "bu ay olmadıysa nolmuş" dediğin, benim beklediğim her ay zamanımdan ve rezervimden gidiyor. Sonra gebelikte riskler de artacak diyorum. Sen beni mi suçluyorsun diyor. Annemi mi suçlayayım? Sakin haliyle böyle konuşuyor yaparız ederiz ben eminim ufacık tartışmada yemişim deyip yataktan gidecek diye ben mal gibi kalıcam öyle bu ay da gitti geçmiş olsun diye. Beş aydır öyle oldu diye bu ay da öyle olacak diye bir şey yokmuş. Duy da inanma
Düşük olur demelerinin sebebi morfoloji. İki kadın doğumcu (biri özel biri devlet) bir de ürolog aynı şeyi söyledi. Morfoloji düşük olunca maalesef düşükle sonuçlanma ihtimali artıyor dediler.
Kızlaaar ne durumdayız ? Yeni tarihleri alayım

@terelellidenhalliceyim 01.03.20215 AY
@merakligzm 01.03.202110 AY
@minik mucize92 03.03.202127 AY
@Tuanna_ 04.03.202121 AY
ipek_annesi 04.03.202127 AY
@Zeymuss0103 04.03.202111 AY
Benim (birkaç gün ileri geri oynama paylı) uygulamada 29 mart görünüyor ama yazsan mı yazmasan mı? Bekarmışım, hayatımda da kimse yokmuş da buraya tarih yazdırıyormuşum gibi
Memory foam yastıklardan kullanıyorsun değil mi? O bayağı iyi geliyor.
Bugün adetin 5.günü ve yeniden femaraya başlıyorum hadi bismillah
Arkandayız reyiz. Bu maçı al

Ben de tüp sonrası doğal yolla hamile kalanları duyuyorum. Hatta tüpe gideceği ay hamile kalan bir sürü insan var. İkisi direkt tüp dedi biri önce aşılama denenir dedi. Ya bu arada bize bırakıyorlar. Yani "sizin için tüp daha garanti ama doğal yolla deneyin isterseniz. Yalnız düşükle sonuçlanabilir ona göre" diye uyarıyorlar. 4 ay sonra benim yaş 34. Artık ne yapacağımı ne düşüneceğimi hç bilemiyorum. Tüp bana hiç cazip gelmiyor hem aşırı yapay oluşundan hem de ilaçlardan iğnelerden dolayı ama eşimin tedavisi biraz düzeltme yapsa bile doğal yoldan düşükle sonuçlanma ihtimali de beni ayrıca geriyor. Zaten doğru düzgün değerlendiremeyebiliriz yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…