Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar 5 gün günde 1 defa letu kullandım bitti 2 gün sonra yani bugün kontrole gittim yumurtam büyümemiş bitane 12 mm varmış..doktor cuma tekrar kontrole çağırdı büyüyebilir dedi.. biraz moralim bozuldu ama bunda da bi hayır vardır elbet..Cuma’ya kadar ne yaparsam yumurtam büyür sizce
canım minseo minseo kullandığı macunu dene ama süren kısıtlı ben de arısütü bal polen propolis karışım aldım bakalım inş sifa olur bozma moralini bizi bu büyümeyen yumurtlalar delirtecek ovü yapmış mıydın ?

Canim Allah gonlune gore versin insallah, benim kizimda ben her seyden bir haber lekelenmeyi adet sanarak bekleyenlerdendm cnku blmyrdm yerlesme kanamasi vs. Adet gectkten 5 gun snra test yapmak aklima gelmsti ve ogrendim, ve Ingilterede yasiyorduk o donem, orada boyle kan tahlili vs yok yani oyle teyit amacli geldim vs diye hastaneye gidemiyorsun direk. Aile hekimliginde ayni. Ozel hastaneler zaten cok pahali. Velhasil ben 11 haftalik olana kdr hic ultrasona giremedim ne kese ne kalp atisi hcbisi. Prosedurlerinde oyle bir sey yok cnku. Sagliksiz gebelikse duser dediler bitti. O yuzden 11.hftada buraya glmstm, burada sansimizi var en azindan kese icin bile doktora gidilebiliyor

Aslında herşeyden bi haber olmak hem iyi hem kötü,,, bazen bilmek çok iyi değil. Ben de oğluma hamileliği adet olmayı bekşlerlen öğrendimki hamileymişim. Yani benek istiyorduk korunmayı bırakmıştık ama inanamıyorduk hemen olmaz ya falan diyorduk heralde o zaman da adetimin üstünden 2 hafta geçmişti ben hala saftirik adet olmayı bekliyorudm :KK70:D... en büyük hatam peşine hemen yeni gebelik planlamayışım oldu :KK43:şimdi de uğraş dur olmuyor işte

canım minseo minseo kullandığı macunu dene ama süren kısıtlı ben de arısütü bal polen propolis karışım aldım bakalım inş sifa olur bozma moralini bizi bu büyümeyen yumurtlalar delirtecek ovü yapmış mıydın ?
O macundan daha önce kullanmıştım şuan elimde yok maalesef..kuru incir aldım inşallah iyi gelir.. ovulasyon testini meraktan bilete yaptım pik değildi ama sıvı alımına dikkat etmediğim için önemsemedim..Cuma’ya kadar yapıcam ama testlerim var belki yakalarım

kızlaar bişe sorcam çatlatma iğnesi sonrası tek bir ilişki ile hamile kalmak mümkünmü çatlama kesin gerçekleşmiş midir... kafam cok karısık modum çok kötü.. eşimle aramız bozuldu düzenli değerlendirme olmadı 36 saat sonra sadece 1 ilşki oldu ve devamı gelmedi :KK43: malesef..
kızlar neden kimse cevap vermedii :KK43:

Ben 27 yaşıma kadar baş ağrısı toplasan 5 kere yaşamışımdır bu son 2 si en kötüsüydü... Midem bulandı ağrıdan resmen🥺
canım kimyasal olan hamileliğim de benimde 2 gün arka arkaya cok kötü baş ağrısı olmuştu beynim zonkluyordu resmen kafamı oynatamıyordum eşim ilaç içemediğim için viks ile masaj yapıyordu hayırlara vesile olur inşallah :KK200:

Merhaba,

Benim yaş 36 amh 4.26 fsh 10.25 ama 1 yıldır korunmadım hamile kalmadım, açık ası çokta üzerinde durmadım, bu ay 22 sinde salı günü çatlama iğnesi oldum, acaba sonuç ne zaman belli olur? Hala kasıklarımda hassasiyet var, bat 08.10 hayırlısı Allahtan,
canım, merhaba. İlk gebeliğin mi olacak? Allah gönlüne göre versin inşallah... Ben de 38 yaşındayım. 2,5 yılı aşkın istiyoruz. Geçen sene 8 haftalık kürtaj oldum mejburen. Sonrası denemelere devam. Bu ay adetimi bekliyorum ben de galiba yumurtlama takibi ve çatlatma iğnesi talep edeceğim . AMH değerin falan iyi bence benim geçen sene 1,146 çıkmıştı. Bu sene yeniden baktıracağım işte adet almayı beklyiorum BAT 1 ekim. Eşinin sperm testilerini de yapırın yaptırmadıysanız ve rahim filmi çektirin çok faydsını gören var.

Kızlar sizce ne durumdayım bugünü degerlendirimi son ikisi bugün digerleri önceki iki gün

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 31
X