Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Eşim de profesyonel sürüyor refleksleri felan harika asla karışamam o sürerken sinirleniyor inşş canım yaa bakalm gorcez bende manueli cok sevdim vitesi kavra tak ıkıye felan
Hahaha çok güzel valla sende de o potansiyel var sezdim ben
Günaydın millet
Günaydınnn ayy kalkamadım bir
Günaydın
Günaydın kızlarrr asfaltın tozunu atmaya gidiyorum.
Buarada sabah gebelik testi yaptım kocaman bir tek çizgi. Benim evlat kuzusu martı beklıyor belli oldu
Günaydın canım hadi kolay gelsin birkaç gün daha bekle bakalım gir doktora sonra canım bu gidişle regl de olmayacaksınn
Cumartesi yasakta kalktı iki gün izin bittti ((
AA hadi ya tühh ne iyi oluyordu valla. İki haftada bir yenilenecek bu kategoriler sanırım sürekli değişebilir yasaklar
şöfor nebahat seniiiii
Hahaha annem de öyle diyor
Günaydın bebişler nabersiniz
Günaydınnn taze anne senden naber biz aynı

Günaydınnn taze anne senden naber biz aynı
Valla bende aynı bebişim dün kesesi göründü ama bebek ve kalp atışı için çok erken dedii vajinal ultrasonda bakıp seni strese sokmıycam bu küçüklükte kese görmek benim için yeterli dedii. Mide bulantılarım başladı birz o zorluyor onun dışında daha bi şey anlayamadım teyzesi

testin resimlerini atabilir misiniz ? talimatlara uyarak yaptınız di mi testleri ?
evet kesinlikle kurallara uydum sıvı alımını kestim 2-3 saat bekledim testi yapmak için testler burda tek resim olarak birleştirdim yaptktan 10 dk sonra fotoğrafını çektim testleri saklamadım o yüzden

Eklentiler

• IMG_20210301_191216.jpg
    120,3 KB · Görüntüleme: 45
27 şubatta pik olmuş canım 1 martta da çatlamış
1 martı değerlendirdim sadece sizce geç mi kaldım ? ben geçen ay kullandığım testten çok memnun kaldım iki çizgide beklemeden şak şak beliriyordu bu testti pek anladım çizgilerin netleşmesi için bi süre beklemek zorundaydım o yüzden pik olmadığını düşündüm ve anlamadım sonradan başka grupta arkadaşlar sen pik olmuşsun diyince anladım bana kalsa ben adet olana kadar pik arardım kaçırırdım. Hep T çizginin daha koyu olmasını bekledim çünkü grupta bi arkadaşta 27 ile 28 i arasında pik olmuş test yapmadığın için anlamamışsın dedi mantıklı geldi :) ÇOOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİ İÇİN

Ayy maşallah kesesi bile oluşmuş hadi bakalım kalp atışına ne zaman gideceksin? Çok heyecanlı ya kendimi hayal bile edemiyorum

Ayy olsun bu haftalar başlar artık ama sağlıklı olsun da mecbur katlanacağız onlara. Doktorun önerir muhakkak beslenme ve dikkat etmen gerekenler şeyleri söyler bulantıyla ilgili inşallah sıkıntın çok olmaz canım
bugün ben de zor uyandım dün akşam geçe kaldım, kızlarla wp da yine dünyayı kurtardık uykum var çok
Hahahah o dünyayı kurtarma girişimlerimiz bir gün varacağız bir yerlere bence ay valla ben de yine kahveyi falan 3 ten aşağı içemez oldum sonum hayrola

Yok canım geç kalmamışsın çatlama önemli, zaten en az 3 gün öncesine kadar ilişki olduysa o spermler yumurtlamayı yakalar. Bu testler hassas test olmadığı için herkeste aynı koyulukta çıkmıyor bi de gün içinde hormonlarda dalgalanma olabiliyor ona bağlı olarakta daha koyu ve daha açık çıkabiliyor

Çok teşekkür ederim bir kere daha içim rahatladı... Emeğinize sağlık bilgileriniz benim için çok değerli :)

Ya o kadar bekleyecek miyiz
Bir market turumu yapsak ne yapsak

Canım süper bir haber keseyi de görmüşsün, geriside aynı güzellikte gelsin inşallah darısı başımıza

Seni çok iyi anlıyorum canım ,yaşamayan bilemez bende yumurtlama tedavisi alırken boyle oluyordu, en son doktorun onunde kendimi tutamamiştimbilmiyorum yapisal mı hormonel mi ,ama bize de oyle saatli gunu belli iliskiler iyi gelmedi sonuç hep ben yıprandım

Yazacak çok sey var ama ...

Geçen ay hangi testi kullanmistin canım
Bu arada inşallah gonlunce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…