Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sağolasın kuzum inşalllaahh Kalp atışı için 15Martta gideceğim inşallah duyabilirimm. İnşallah en kısa zamanda haberlerinizi alalım hepinizin
Bir market turumu yapsak ne yapsak

Canım süper bir haber keseyi de görmüşsün, geriside aynı güzellikte gelsin inşallah darısı başımıza
İnşallah kuzum Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Hayırlı olsun canım
Darısı kalp atışlarına

Ya işte şeritten kayıyorum hoca dıyokı cok guzel gıdıyosun yarım saat hata yok yarım saat hat var. Neden dogru yaptgın seyi yanlıs yapıyosun sen iyiye gıdıyosun Gayet güzel birden yanlışa sapıyosun dıyo hayatm yamuk benim düz gidemiyorum hata yaptım üc kere aynı yerde insan bı hatayı bıkere yapar ben üc
Moralim sinirli

Paylaşıyorum aşağıda fiona13 yardımcı olabilir misiniz rica etsem.
canım sizde a ve b hızı toplayıp vermiş direk yani
iler hızlı ve ileri hareketli toplamı 56 çıkmş yerinde harekrtl 4 toplamda hareketli yüzdesi 60. sperm sayısı ve morfolojide iyi. hız da iyi sorun yok bence

ilk zamanlar yapılan en büyük hata o zaten şeritten çıkmak takma zamanla düzeliyor

İleri hızlı peki görünmüyorya düşükse sadece ileri hareketli yüksekse sorun olmaz demi.

ilk zamanlar yapılan en büyük hata o zaten şeritten çıkmak takma zamanla düzeliyor
Aynen ya alısıcam yanı sonucta gıdıyorum. Hocayı kursa ben bıraktım ve oyle dik öyle dik yokuslaRdan indim ki hocam ben yokustan korkuyorum yanda otururken bile dedim beni hıc takmadı gaz fren derken baktım üc dik yokus gecmısım
Bakalım şeritte düz gidersem baska hatam kalmıcak olayda zaten yolunda gıtmek
Hersey bebegım ıcın onun için öğrencem
Hocaya dıyorumkı hocam ne salaklar sürüyor yaa ben bu işi yapıcam kızın bana bagırın

Selam fıstıkolar

Rahim filmi için geç mi kaldım kızlar bu ay sizce? Az bi lekelenme olup ertesi gün kırmızıya döndüğü için adetimin kaçıncı günü bilemiyorum ama lekelenmeyi sayarsam bugun 10.gün.

Sürekli tek taraftan yumurtlama sebebini sordum da 2 doktora. Rahim filmini önerdiler.

canım korunmasız ilişki olduysa artık bu ay olmaz

İleri hızlı peki görünmüyorya düşükse sadece ileri hareketli yüksekse sorun olmaz demi.
canım bizde de ileri hızlı yani doktorun tabiriyle en önden koşanlar yok. ama ileri hareket 47 bizim toplam sperm sayısı iyi diye diğerlerine takılmıyorum dedi ama benm doktorum tüp bebek doktoru. ürologlar daha farklı yorumluyor. siz kadın doğım yada ürologtan yorum aldınz mı ?

canım bana bittikten sonraki ilk 4 maks 5 gün demişti doktorum. 29 ocakta regl olmuşum 4 ünde çekilmişim subatın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…