Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ay kızlar çok geriden geldim her şeyi yakalayamadım 🙈 ama Jane Jetgil Jane Jetgil cum tebrik ederim dersin devamı gelsin inşallah rampaların ustası olarak yakında görürüz seni 🤗🤣

Kızlar eşleriniz size kızıyor diye kızmayın çünkü ben şoför koltuğunda değilsem assssla çenem susmuyor 🤣 yavaş, frene bas, sağdan araba geliyor gördün mü, ışık yandı yavaşlasan mı vs vs... Eşimi çıldırtıyorum 🤣 kendimden başka kimsenin de şoförlüğünü malesef beğenemiyorum 🤣 her şeyi çok hatalı yapıyorlarmış gibi geliyo ya da hatalı olmasa bile ben daha yumuşak daha seri kullanırdım falan diye beğenmiyorum 🤣
Bu arada ben de hus3545 hus3545 gibi manuelciyim 🤣 vites koluyla aşk yaşıyorum gerçekten beni araba kullanmak çok rahatlatıyor şehiriçi trafiğini bile seviyorum şehir dışı da seviyorum valla galiba ben önceki hayatımda dolmuşçuydum herhalde 🙈
Eşim de profesyonel sürüyor refleksleri felan harika asla karışamam o sürerken sinirleniyor 😂😂inşş canım yaa bakalm gorcez 😂😂 bende manueli cok sevdim vitesi kavra tak ıkıye felan😂

Evet canım bugün sabah 7 den 4 e kadar hastanedeydik. Bir sürü ultrasona girdim herşeye bakıldı. Profosorler geldi baya ilgilendiler. Ameliyat şuan riskli bebek için dediler. 11. Haftada tekrar geleceğim ameliyat ozaman olacak. Onun haricinde risklerden bahsettiler patlarsa acile gideceğim bana bir kağıt verdiler beni direk ambulansla Ankara'ya getirecekler ins öyle birşey olmaz da normal ameliyata girerim
Canım sağ salim atlat inşallah sıkıntısız bir şekilde

Canım tekrar çok geçmiş olsun cidden hşç umulmadık şeyler çıkıyor ya inşallah patlıcak kadar büyümez 11. Haftaya az kalmış allahtan,ağrın sızın var mı?
Yok canım suanlik nasibi varsa artık birşey olmaz diyorum gerisi Allah'tan elden birşey gelmiyor kanser için kan değerlerime baktılar Allah'tan onların hepsi temiz çıktı yüksek çıkmadı hicbiri hayırlısı artık

Kizlar merhaba, birşey danisacakdim sizlere.sperm testlerinde ki ileri hareket ile ileri hızlı hareket farklı şeyler mi acaba. Bizim yaptırdığımız testte ileri hızlı diye bişey yok.ileri hareket var 56 çıkmış yerinde hareket var 4 hareketsiz 40.ileri hızlı diye bişey varda ona bakmamislar mi oluyor acaba.

Kizlar merhaba, birşey danisacakdim sizlere.sperm testlerinde ki ileri hareket ile ileri hızlı hareket farklı şeyler mi acaba. Bizim yaptırdığımız testte ileri hızlı diye bişey yok.ileri hareket var 56 çıkmış yerinde hareket var 4 hareketsiz 40.ileri hızlı diye bişey varda ona bakmamislar mi oluyor acaba.
Test görüntüsünü atabilirseniz fiona13 fiona13 yardımcı olur

Kızlar ovulasyon testi yapanlar var mi aranizda acaba bilgilerinizden yararlanmak istiyorum ovulasyon testine 10. Gun basladim testlerim tam pik olmadi ama koyulasti ve birden siliklesti size testleri atsam yorumlar mısınız acaba? Testin markasi laboquick bu arada

Canım kesinleşsin ins yapacağım yok cidden ilkinde de yoktu simdi de modum normal vücutta normal, bizim müdürümüz zorluyor olacaksiniz diye bir de ilerde sorun çıkabilir yaptırmazsak
Inşallah canim merakla bekliyoruz bize de dua et 🥰🥰
Bi kadın dogumcuna sor canim, minseo minseo de yazdı dün zaten gebelere yapilmiyormuş ki

Ay kızlar çok geriden geldim her şeyi yakalayamadım 🙈 ama Jane Jetgil Jane Jetgil cum tebrik ederim dersin devamı gelsin inşallah rampaların ustası olarak yakında görürüz seni 🤗🤣

Kızlar eşleriniz size kızıyor diye kızmayın çünkü ben şoför koltuğunda değilsem assssla çenem susmuyor 🤣 yavaş, frene bas, sağdan araba geliyor gördün mü, ışık yandı yavaşlasan mı vs vs... Eşimi çıldırtıyorum 🤣 kendimden başka kimsenin de şoförlüğünü malesef beğenemiyorum 🤣 her şeyi çok hatalı yapıyorlarmış gibi geliyo ya da hatalı olmasa bile ben daha yumuşak daha seri kullanırdım falan diye beğenmiyorum 🤣
Bu arada ben de hus3545 hus3545 gibi manuelciyim 🤣 vites koluyla aşk yaşıyorum gerçekten beni araba kullanmak çok rahatlatıyor şehiriçi trafiğini bile seviyorum şehir dışı da seviyorum valla galiba ben önceki hayatımda dolmuşçuydum herhalde 🙈
şöfor nebahat seniiiii :KK70:

Canım kesinleşsin ins yapacağım yok cidden ilkinde de yoktu simdi de modum normal vücutta normal, bizim müdürümüz zorluyor olacaksiniz diye bir de ilerde sorun çıkabilir yaptırmazsak
canım müdürün ne haddine ? böyle bir konuda kimseyi mecbur bırakamazlar, ayrıca gebelere ve gebelik düşünenlere önerilmiyor aşı.
Ne Günaydın ama .. 15 gun sürecek iğne etkisini boşa çekmeye merhaba.. resmen ellerimin arasından kaçtı gibi hissediyorum bu adamlar niye böyle ya bu moda girememek yeni moda mi eskiden var mıymış biyle şeyler anlamıyorum
valla üzüldüm neden olmadı ki eşin bilmiyor muydu değerlendirmeniz gerektiğini ?

Herkese günaydın kızlar🌸

Ne diyim bilmiyorum.. İlk klomen ve catlatma iğnesi deneyimim ve iğnenin 36. Saati ilişki demişken eşim moda giremedi değerlendiremedik..
Canım nasip bir şeyler öyle düşünmek lazım bazen, eşin neden öyle yaptı acaba belki oda baskı altında hissetmiştir kendini 🙁

Kızlar ovulasyon testi yapanlar var mi aranizda acaba bilgilerinizden yararlanmak istiyorum ovulasyon testine 10. Gun basladim testlerim tam pik olmadi ama koyulasti ve birden siliklesti size testleri atsam yorumlar mısınız acaba? Testin markasi laboquick bu arada
testin resimlerini atabilir misiniz ? talimatlara uyarak yaptınız di mi testleri ?

X