Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Arkadaslar hepinize bi sey sormak istiyorum simdi biz bir tane bilr olsa yumurtamiz var diye sevinip umutlaniyoruz ya , tüp bebek sürecinde yumurtanın bos çıkması olayi varmış ya bizim bu yumurtalar da boşsa boş çatliyorsa bunu dr goruyor mudur ultrason da???:işsiz:
Bence de anlaşılmıyordur ,ancak laboratuar ortaminda anlaşılır gibime geldi
Birde artık akışına bırak tatlım rahatla,elinden geleni yap tedavi destek doktor kontrol ne varsa sonra gerisi artık kısmet ,Allah ol desin yeter ki 🤲 dua ve iyi düşüncelerle devam 💕

kızlar femara kullanan var mı 🌸
kaç doz kaç gün kullandınız ?
Ben de hiç klomen kullanmadım canım direkt femara başladı doktorum. Belki yaştan dolayıdır.
Reglin 5.günü başladım sabah akşam 5gün içtim. 2.ay hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı. Şimdi doğal yolla devam ediyoruz. Umarım güzel sonuçlar alırsın 🙏

Bence de anlaşılmıyordur ,ancak laboratuar ortaminda anlaşılır gibime geldi
Birde artık akışına bırak tatlım rahatla,elinden geleni yap tedavi destek doktor kontrol ne varsa sonra gerisi artık kısmet ,Allah ol desin yeter ki 🤲 dua ve iyi düşüncelerle devam 💕
Kısmet doğru Allah isterse olir canim inan ki çok istiyorum evlat sahibi olmayı ondan sanirim hayırlısı tabi

Kısmet doğru Allah isterse olir canim inan ki çok istiyorum evlat sahibi olmayı ondan sanirim hayırlısı tabi
Biliyorum canım bilmez miyim :KK51: Savaştığimiz cephe de çokken bizim hemde 😑 Allahtan dilemekten başka çaremiz yok,zaten sende şuan elinden geleni yani vesile olacak tedaviyi alıyorsun ve olmazsa da almaya mücadeleye devam edeceğiz.Hep olumlu düşün ,iyi düşün iyi olsun inşallah.o bir yumurtayada sıkıca sarıl ve guzel dilekler geçir bu akşam dolunay 🥰🥰

Hemen baktım buldum canım çok teşekkür ederim. 😊
Evde vardı zaten yazın tatilden aldığımız keçiboynuzları boş boş duruyor bir işe yarasınlar 🙈

Suyuyla ilgili kürü gördüm bende onu uygulayayım, onu hazırlamak beni uğraştırır sadece, eşim içer düzenli. Düzensiz olsa bile hiç tüketmemesinden iyidir öyle düşün. Başka bir şey kullanıyor musunuz siz?
Bende bal tarçın çörek otu kürünü kullanmıştım ama iki gündür kullanamadım bende.

X