Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canm gene guzel buyumus sanırım iğne verirse catlatma iğnesi o da biraz büyütüyormuş
Pazar günü 16 da kalmış olursa igne vermem bi sonraki regl gelirsin klomeni 3 e çıkartırım dedi canim ondan korkuyorum buyumediyse diye dr umun dediğine göre pkoya göre cok az yumurtam oldu yani 1 tane oldu ve cok gec büyüdü yarın inşallah azcık daha büyümüştür yoksa igne vermicek :110:

Valla açikcasi ben en fazla uzaktaki markete kadar oda tek başima yurudum ,heleki araçla hic cıkmaya cesaret edemem ,beni bulur kesin.evet masallah tuzla halkı hic sallamiyor sahiller dolu.acsinlar her yeri millet rahatlasin artik
Bende hiç evden çıkmıyorumda instagramda gördüğüm kadarıyla herkes geziyor, dediğin gibi ben gezmek için çıksam kesin durdururlar diye düşünüyorum 🙈

keç,boynuzu arkadaşım denemişti, doğal yiyebilirsiniz... Annem de bana söyledi de yurtdışında olduğum için alamıyorum, memlekette bayağı var...bu ay olmazsa getirteceğim..
Teşekkür ederim canım, sende getirt bence madem yok orda 😊

Pazar günü 16 da kalmış olursa igne vermem bi sonraki regl gelirsin klomeni 3 e çıkartırım dedi canim ondan korkuyorum buyumediyse diye dr umun dediğine göre pkoya göre cok az yumurtam oldu yani 1 tane oldu ve cok gec büyüdü yarın inşallah azcık daha büyümüştür yoksa igne vermicek :110:
İnşallahh büyümüştur canım yınede değerlendirirsiniz siz

Kızlar hep bu topiği sessiz sessiz takip ediyorum 🤗 arada yazdığım da oluyor tabi 🤪 neyse yazıştığım kişiler bilir ama bir özet geçeyim geçen sene Nisan’da bir kimyasalım oldu, 20 gün önce de kanda beta 151 oldu ama kese falan yoktu, beta düşünce de yine adet oldum... kısacası ben 2 “düşük” diyorum. Neyse ben bu pıhtılaşma testini merak ediyorum. Şöyle ki ben yurt dışındayım bu test sadece özel kan kliniklerinde (moleküler / genetikle ilgilenen) oluyormuş, hastanede yokmuş ve 1000 Euro 🙄 doktor bu testi daha çok ileri zamanda düşük yaşayanlara öneriyoruz dedi. Benim aklım karıştı ne yapsam diye 😑 mesela ben her ihtimale karşı pıhtılaşmam olmasa da, kan sulandırıcı kullansam bir zararı var mı? Bir yan etkisi olur mu?

Kızlar hep bu topiği sessiz sessiz takip ediyorum 🤗 arada yazdığım da oluyor tabi 🤪 neyse yazıştığım kişiler bilir ama bir özet geçeyim geçen sene Nisan’da bir kimyasalım oldu, 20 gün önce de kanda beta 151 oldu ama kese falan yoktu, beta düşünce de yine adet oldum... kısacası ben 2 “düşük” diyorum. Neyse ben bu pıhtılaşma testini merak ediyorum. Şöyle ki ben yurt dışındayım bu test sadece özel kan kliniklerinde (moleküler / genetikle ilgilenen) oluyormuş, hastanede yokmuş ve 1000 Euro 🙄 doktor bu testi daha çok ileri zamanda düşük yaşayanlara öneriyoruz dedi. Benim aklım karıştı ne yapsam diye 😑 mesela ben her ihtimale karşı pıhtılaşmam olmasa da, kan sulandırıcı kullansam bir zararı var mı? Bir yan etkisi olur mu?
Gebelik düşünme sürecinde coraspin al canım hiç bi zararı yok riske atmaktan iyidir bence

Yaaa buna çok sevindim canım 🤗 bakalım adetim gelince hormon testlerini de yaptırayım ondan sonra başlarım inşallah 🙏🏻
Aynen canım ben de kullanıyorum 2 aydır daha önce de kullandım yararlı zaten asprin içmek hiç bi sorunu olmayan insanlara bile öneriyor doktorlar

Arkadaslar hepinize bi sey sormak istiyorum simdi biz bir tane bilr olsa yumurtamiz var diye sevinip umutlaniyoruz ya , tüp bebek sürecinde yumurtanın bos çıkması olayi varmış ya bizim bu yumurtalar da boşsa boş çatliyorsa bunu dr goruyor mudur ultrason da???:işsiz:

Arkadaslar hepinize bi sey sormak istiyorum simdi biz bir tane bilr olsa yumurtamiz var diye sevinip umutlaniyoruz ya , tüp bebek sürecinde yumurtanın bos çıkması olayi varmış ya bizim bu yumurtalar da boşsa boş çatliyorsa bunu dr goruyor mudur ultrason da???:işsiz:
Ultrasonda anlaşılmıyor kalitesi maalesef 🥺

X