Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim o yumurta takıbı yaptıdgım doktorum şey demıstı bu ay yumurta olmazsa tarlusal vercem demıstı
Kanda bıdahamı progestron baktırayım
Canım bir haftaya kadar bekle gecikmeni. Bir haftaya kadar gecikmeyi normal görüyorlar eğer olmazsa git doktora gebelik testi bakıp ona göre verir ilacı. Benim dediğim kanda gebelik testi yine de sonradan yumurtlama olup tutmuşsa dşye. Gebelik var mı diye kanda baktır öyle başla ilaca canım

Ah keşke canım normalde yumurtlamadıgmı bu ay bilmesem geciktim diye nasıl sevınırım
Bakalm bir hafta bekliyim aynen.

Teşekkür ederim canım kaç gün gecikti adetin kuzum test yapmış mıydın

Ah keşke canım normalde yumurtlamadıgmı bu ay bilmesem geciktim diye nasıl sevınırım
Bakalm bir hafta bekliyim aynen.
Belli olmqz ki canım 45 50 günde düzensiz regl olanlar var yumurtlama ne zaman oluyor bilemeyiz ki belki de senin de bir noktada olacak yumurtlama veya oldu o arada :) birkaç gün sonra olmazsan öyle git sor doktora inşallah sürpriz olur güzel haber alırsın

Ahh keşkeee inşallah canımm ya öyle güzel olur ki

Teşekkür ederim canım kaç gün gecikti adetin kuzum test yapmış mıydın
Bugun olmam lazımdı ama olmadı. Klomen kullandım ilk defa. yumurta gelişmedi progestron da da cıkmadı doktor adetin ıkıncı yarısı rahım kalınlaşmış dedi ama adet olmadm bakalm bekliyorum Gerci U Uzaygemisi35 bi değerim göre yenide yumrtlaya bilirsin demıstı ama bilmiyorum

Valla canım umutlandırmak istemem ama benim bir arkadaşıma doktor yumurtan yok foliküllerin boş enfeksiyonun var falan bir sürü şey söylemişti kız 15 gün sonra hamile olduğunu öğrendi hiç öyle yumurtlamadım filan deme belli olmaz

Aynen canim morfoloji icin daha çok

Duyguşcum canım, adet sancın var mı? Olcak gibi oluyor musun? doktor bana yumurtlamadın dediği ay geç olursun dedi ben 4 5 gün erken oldum. Keşke tabi arada yumurtayıp kontrole gitmediğin günlerde döllenmiş olması en güzel umut keşke öyle olsa süper olur.. Test yapar mısın bilmiyorum ama bence hemen doktora gitmeye çalış. Klomen geciktirmiş de olabilir Allah korusun kist falan olmasın. Ben bu bir haftadır baya uğraşıyorum da senin de aynı şeyi yaşamanı istemem. Pazartesi gidiyorum kontrole inşallah küçülmüş, kaybolmuştur sen en son progesteron testi yaptırmıştın o kaç çıkmıştı?

Valla açikcasi ben en fazla uzaktaki markete kadar oda tek başima yurudum ,heleki araçla hic cıkmaya cesaret edemem ,beni bulur kesin.evet masallah tuzla halkı hic sallamiyor sahiller dolu.acsinlar her yeri millet rahatlasin artik

Geçen gittim işte baska doktora tertemizdi hiçbişe yoktu hatta işte adetin ikinci yarısı Rahım kalınlamış dedi progestron yaptık 0,05 mi ne cıktı belkıde geç olcm evet. Bir kac gün bekler giderim olmadı.yumurta olmadı ki kist olsun bilmiyorm bakalm

İnşallah küçülmüştr canm cabuk kuculur o dert etme

Progestron 0,05 cıktıya ondan sanmıyorum ya

Yok hic adet belirtim yok

Bence de canım kist oldugunu sanmıyorum ama belki yumurtlama olmadıgı icin gec sökülebilirsin,sogan kürü deneyebilirsin bence

Anladım canım o değere göre evet yumurtlama olmamış gibi duruyor neyse hayırlısı olsun muhtemelen klomenin yan etkisini yaşıyorsun

Bence de canım kist oldugunu sanmıyorum ama belki yumurtlama olmadıgı icin gec sökülebilirsin,sogan kürü deneyebilirsin bence
Bıkac gun bekliyim de olmadı bi doktora görünürm yada kan veripp tarlusal alırım
Demekki geçtiğimiz aylarda yumurtluyordm adet duzenlıydı bu ay yumrta yok düzende yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…