Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Arkadaşlar selam...
Size güzel haberler vermeye geldim.. Şükürler olsun eşimin sperm sayısı yükselmiş:))
Önceki testte ileri hareketli sayısı sıfırdı biliyorsunuz, şimdi 16 milyon çıktı... :)))
Toplam sperm sayısı 6 milyondu şimdi 64 milyon çıktı,
Morfoloji %1 çıkmıştı, Şimdi %4 çıktı.. Çok şükür... biraz daha ek takviye almaya devam edicez... Hayırlısı olur inşallah...
Süper canım çok sevindim baya güzel yükselmiş 🥰
Ne hallere düştük ya Rab 😂 Kaç kere yapacaksın? Haftada 2-3 yapılması gerekiyormuş sadece. Bi de ilişkiye girmeden hemen önce
Bugün yaptım bi de pazar yapcam canım aynen ilişki öncesi yapacağım ben de

Arkadaşlar selam...
Size güzel haberler vermeye geldim.. Şükürler olsun eşimin sperm sayısı yükselmiş:))
Önceki testte ileri hareketli sayısı sıfırdı biliyorsunuz, şimdi 16 milyon çıktı... :)))
Morfoloji %1 çıkmıştı, Şimdi %4 çıktı.. Çok şükür... biraz daha ek takviye almaya devam edicez... Hayırlısı olur inşallah...
Çok güzel sonuçlar hayırlı olsun. 😍
Hangi takviyeleri kullandınız, neler yaptınız bu süreçte?

Arkadaşlar selam...
Çok güzel çıkmış sonuçlar gözünüz aydın ☺️

Aynen kuzuş malesef müşavir gelcek toplantı yapcaz, evrak işlicek başında durcam 🤐 tabiki de tamam bizde oyun kuralına göre oynanır :KK59:
Hadi bakalım kolay gelsin canım🤗 hahahah işlem tamam hadi hayırlısı 🙈
kızlar doktordan geliyorum. benim yumurtların durumu pek klomenlik değil direk femara verdi ver mehteri... 🥲
Ne dedi canım? Femara daha etkili diyorlar hadi bakalım yansın mı geceler 🙈 neler önerdi genel olarak, ne açıkladı, içine sindi mi doktor endişelerin vardı tüp bebek doktoru diye?
Suan 16 mm pazar bir daha gel büyürse igne yapcam dedi ya inşallah buyur o zaman :dua: sadece bi yumurta ve geç büyüyor olması moralimi bozdu ama bir olsun tam olsun demi nasip olacaksa bir yumjrta da yeter
Büyür büyür canım inşallah genelde 18mm üzeri iğne yapıyorlar ama iğneden sonra da 1 2 mm büyüdüğü için bence bu ay umut var tek yumurta olsun sağlıklı olsun 😊
Kizlar ben bugün yoktum buralarda ,herkes iyidir inşallah :KK37:
Hoşgeldin canım aynı valla ben bugün pek depresiftim sende ne var ne yok?
Arkadaşlar selam...
Ooo süper haber bu ne güzel. İnşallah daha güzel haberlere vesile olur 😊 ne kadar sürede ve hangi takviyelerle bu sonuçları aldınız? Hadi hayırlısı olsun inşallah 🤗
Yok canım hiç olmamıştım

Gidicem canım.hayirlisi artık

Evet canım.doktorda öyle söyledi ama benim sevk kağıdının üstüne de 13 cm över kıstı yazıyor tam ne kisti Ankara karar verecek heralde

Büyük ihtimal canım hayırlısı

Canım yanlış ölçüldüğünu sanmıyorum hem allttan hem üstten baktı ölçtü bakalım Ankara bakınca tam belli olacak herşey
Anladım canım Ankarada nereye gideceksin? İnşallah güzel sonuçlar alırsın 🙏🙏
ayy canım çok sevindimm 🌸 süper haber 🥰 arada bahsetmişsindir mutlaka ama bi özet geçer misin rica etsem neler yaptınızdı 🤩
Ben de merak ediyorum 🙈 MEMUR54 MEMUR54 eşimin sonuçları normal diyor doktor ama ben takıyorum kafama yine de🙄

Arkadaşlar merhaba en son adetimi 17 ocakta oldum 22 ocakta bitti bir daha adet olmadım normalde 33 günde bir oluyorum genelde hala olamadim ikinciye niyetlendik çocuk için ovulasyon testi yaptım ama hiç pik görmedim eğer doğru yaptı isem idrar testi yaptım negatif anlamadım bide yumurtlama olduğunu düşündüğüm koyu çıkan iki gün olmustu üstünden 3 gün geçti adet olacaktım yumurta oldu da dollendi mi acaba adet olmadım aklıma bu geliyor ilk ogluma ilk ayda kalmıştım bunu bir seneye yaklaştı istiyoruz olmadı 😔

Ne dedi canım? Femara daha etkili diyorlar hadi bakalım yansın mı geceler 🙈 neler önerdi genel olarak, ne açıkladı, içine sindi mi doktor endişelerin vardı tüp bebek doktoru diye?

Büyür büyür canım inşallah genelde 18mm üzeri iğne yapıyorlar ama iğneden sonra da 1 2 mm büyüdüğü için bence bu ay umut var tek yumurta olsun sağlıklı olsun 😊

Ooo süper haber bu ne güzel. İnşallah daha güzel haberlere vesile olur 😊 ne kadar sürede ve hangi takviyelerle bu sonuçları aldınız? Hadi hayırlısı olsun inşallah 🤗

Ben de merak ediyorum 🙈 MEMUR54 MEMUR54 eşimin sonuçları normal diyor doktor ama ben takıyorum kafama yine de🙄
canım bu sefer baya aydınlattı ben de tabi
sorumatik arka arkaya 🤭 tüp bebeğe gdene kadar diğer süreçleri değerlendricez dedi vitaminlere devam zaten tüp bebek öncsi de bunlar veriliyor. şimdilik klomeni geçip
direk femarayla başladık. takip yapıcaz çatlamazsa iğne çatlarsa devam. sonraki süreçte de femaraya cevap vermezse bi üst tedavi yöntemine geçicez. bir de rahim filmine tekrar baktı bombe varmış yukarı doğru suan için takılmıyorum buna dedi ama sanırım o bombenin olmaması lazımmış. şimdilik takılmıyorum ona dedi

Ankara şehir hastanesine canım.herkes çok iyi diyor doktorları falan çok iyiymiş

sorumatik arka arkaya 🤭 tüp bebeğe gdene kadar diğer süreçleri değerlendricez dedi vitaminlere devam zaten tüp bebek öncsi de bunlar veriliyor. şimdilik klomeni geçip
direk femarayla başladık. takip yapıcaz çatlamazsa iğne çatlarsa devam. sonraki süreçte de femaraya cevap vermezse bi üst tedavi yöntemine geçicez. bir de rahim filmine tekrar baktı bombe varmış yukarı doğru suan için takılmıyorum buna dedi ama sanırım o bombenin olmaması lazımmış. şimdilik takılmıyorum ona dedi
Hayirlisi olsun insallah kuzum, ❤️

Oh çok iyi bence böyle detaylı açıklamaları bile insana önemsenildiğini hissettiriyor. Cımbızla ağızlarından laf alınca gıcık oluyorum. Bence güzel yaklaşmış canım bana gayet makul ve mantıklı geldi dedikleri. İnşallah güzelce ilerler sürecin. Acele etmiyor doğru hareket ediyor bence. O bombeyi de ilk defa duydum ama çok sorun olacağını sanmıyorum o da pek önemsememiş zaten. Hadi hakkında hayırlı olsun inşallah 🍀🍀
Ankara şehir hastanesine canım.herkes çok iyi diyor doktorları falan çok iyiymiş
Rast gelsin inşallah randevu falan bulabilecek misin yoksa sevk olduğu için sıkıntı olmuyor mu? Güzel haberlerle git gel inşallah.

Arkadaşlar selam...
Cok sevindim canım super haber 😇
Neler kullandiniz peki ve kac aydir 😇🤗

2 ay gecti canim proxeed cok duzenli olmamakla birlikte kullandi.. corekotu bal tarcin kullaniyoruz 10 gundur duzenli
ipek_annesi ipek_annesi havucsuyu ve elmasuyu karisimi ictik... nar suyu ve nar yedik.. yani ne varsa saglikli yedik ictik.. demekki faydasi oluyor. En azindan caresi olmayan bisey yokmus cok sukur onu gorduk..

İçinde bal, çörek otu, hayıt tohumu, hayıt ekstratı, civanperçemi ekstratı, aslan pençesi, polen, zerdeçal, adaçayı, propolis var. Benim kullandığım naturallen marka

Benim kullandığımın erkek için olanı da var ginsengli, arı sütü, bal polen var içinde. Kadın versiyonu aşağıdaki
faydasını gördünmü peki cnm bnde kullandım ama bisey yok

ipek_annesi ipek_annesi havucsuyu ve elmasuyu karisimi ictik... nar suyu ve nar yedik.. yani ne varsa saglikli yedik ictik.. demekki faydasi oluyor. En azindan caresi olmayan bisey yokmus cok sukur onu gorduk..
Proxeed ve meyve sulari ,bal tarcin corekotu bunlar mi tatlim ?
Proxedi bizde kullaniyoruz, 1 aydir yaklasik
Meyve sularini sabah ac karna mi icti peki

Kızlar ben de sizi takip edip meryem suresine katılanlardandım. Şimdi hiç inanmayarak test yaptım. Pozitif mi inanamadım. Daha önce mol gebelik geçirmiştim. Kemoterapi gördüm aylarca . Çok korkuyorum bukez sağlıklı olsun. Dua eder misiniz bana da 🙏🙏🙏
Canim hayirli olsun gebeligin 🥰 saglicakla ilerlesin inşallah 🤲🤲💟💟

Kızlar kistim için beni Ankara'ya sevk ettiler ameliyat olacağım ca 15 falan yüksek çıktı bu ne demek Eki Görüntüle 2790803
canım hakkinda hayırlisi olsun ,senin ve bebiş icin 🙏🙏 dualarim seninle 🤲

Valla inan once anlamadim bende :KK48: hadi bakalim tum islemler olup bitmis bile cok hizliyiz :KK76: maşallah
inşallah vesile olsun :nazar:
Hoşbulduk canım 🥰 ne guzel hamiş haberleri alinmis bugun 🤗 ben ailemin yanindaydim tum gun,simdi de kirmizi odayi izlerken hepiciğini okudum :KK6:
Sen neden depresifsin hayırdır 🙄

minseo minseo cNim simdi okudum sut ve mYdonuzu daha onceden biliyormuydun..birde buharina mi tutacaksin kendini yoksa direk icine oturacakmisin.. ben oraya takildim..

Canim hayirli olsun gebeligin 🥰 saglicakla ilerlesin inşallah 🤲🤲💟💟

canım hakkinda hayırlisi olsun ,senin ve bebiş icin 🙏🙏 dualarim seninle 🤲

Valla inan once anlamadim bende :KK48: hadi bakalim tum islemler olup bitmis bile cok hizliyiz :KK76: maşallah
inşallah vesile olsun :nazar:

Hoşbulduk canım 🥰 ne guzel hamiş haberleri alinmis bugun 🤗 ben ailemin yanindaydim tum gun,simdi de kirmizi odayi izlerken hepiciğini okudum :KK6:
Sen neden depresifsin hayırdır 🙄
Hep bu sayfada güzel haberler alalım inşallah 🍀 benim regl dönemi bunalımı diye düşünüyorum 🙈 inşallah geçer bakalım. Bugün tekrar klomene başladım hayırlısı 🙄

X