Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
@ilobu maydonoz buhar galiba regl bitince oluyor demi ben de deneyim diyorum vesilenin nerden geleceği belli olmaz inşallah sana da vesile olur

Suan 16 mm pazar bir daha gel büyürse igne yapcam dedi ya inşallah buyur o zaman sadece bi yumurta ve geç büyüyor olması moralimi bozdu ama bir olsun tam olsun demi nasip olacaksa bir yumjrta da yeter
Klomen ve tek yumurtayla gebe kalanı çok okudum canım 19 20 ye ulaşır inşallah pazar günü iğne olursun hayırlısıyla

Ben de test yaptım az önce tabii ki tertemiz bir negatif demek ki neymiş 2,39 bile bişey ifade etmiyormuş.. Yarın ya da öbür gün regl olurum. Yeni ay, yeni umutlar..
hcg niye yükselirki.. acaba olacakken olmadı mı vs bi anlamı varmı acaba..

Allahım sevindirsin inşallah... Allah kucağınıza almayı nasip etsin...

Arkadaşlar selam...
Size güzel haberler vermeye geldim.. Şükürler olsun eşimin sperm sayısı yükselmiş:))
Önceki testte ileri hareketli sayısı sıfırdı biliyorsunuz, şimdi 16 milyon çıktı... :)))
Toplam sperm sayısı 6 milyondu şimdi 64 milyon çıktı,
Morfoloji %1 çıkmıştı, Şimdi %4 çıktı.. Çok şükür... biraz daha ek takviye almaya devam edicez... Hayırlısı olur inşallah...

çok çok geçmiş olsun canım iyidir o sen içini ferah tut. benim demek istediğim hamile kalmadan hiç alttan muayne olmadın mıydı yakın zamanda ?
Yok canım hiç olmamıştım
ankarada gıt bı ıkı doktora garantı olsun
Gidicem canım.hayirlisi artık
S sedanur4004 aynen baska doktorlada gorus canim. Cikolata kistini artik almiyolar agri yapmadigi surece. Yumurtaliklara cok zarar veriyo.
Benim ca125 100 ustundeydi, simdi kac hic bilmiyorum. Cikolata kistin buyuk cok normal yuksek olmasi
Evet canım.doktorda öyle söyledi ama benim sevk kağıdının üstüne de 13 cm över kıstı yazıyor tam ne kisti Ankara karar verecek heralde
İnşallah ameliyata gerek kalmaz canım Ankarada kapsamlı bir hastanede bakalım doktor ne karar verecek, demek ki hormonlar kisti baya tetikledi hızla büyümeye başladı
Büyük ihtimal canım hayırlısı
Canım yanlış ölçüldüğünu sanmıyorum hem allttan hem üstten baktı ölçtü bakalım Ankara bakınca tam belli olacak herşey

Bu haftasonu bi süpürge yallah yarın zaten 2 3 saatliğine işyerine gitcem bu arada oturdum buhara işlem tamam
Ne hallere düştük ya Rab Kaç kere yapacaksın? Haftada 2-3 yapılması gerekiyormuş sadece. Bi de ilişkiye girmeden hemen önce

hcg niye yükselirki.. acaba olacakken olmadı mı vs bi anlamı varmı acaba..
Bilmem ki belki regle yakın hafif bi artış oluyordur hormonda. Belki de laboratuvar farkıdır

Süper haber ne güzel sonuç alıyor olmanız. Darısı en muhteşem habere

ayy canım çok sevindimm süper haber arada bahsetmişsindir mutlaka ama bi özet geçer misin rica etsem neler yaptınızdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…