Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hayırlı uğurlu olsun rabbim en güzel şekilde yavrunuza kavuşmayı nasip etsin inşallah

İnşallah ameliyata gerek kalmaz canım Ankarada kapsamlı bir hastanede bakalım doktor ne karar verecek, demek ki hormonlar kisti baya tetikledi hızla büyümeye başladı
Çok ilginç çünkü gebelik kistin baskılanmasına sebep oluyor. Hatta paradoksal şekilde kist gebeliğe engel olmasına rağmen kistin en iyi tedavisi gebelik diyorlar. Belki de hamileliğin ilk zamanlarında büyütmüş olabilir ileriki zamanlarda küçültüyordur. Ya da S sedanur4004 ultrasonda yanlış ölçümler de yapılabiliyor. Her gün 1 cm büyüyeceğini sanmıyorum ilk ölçüm veya sonraki ölçüm de hatalı olabilir. Bazen küçük küçük birkaç kist olabiliyor, aradaki yapışık yerleri de kistmiş gibi görüyorlar o nedenle daha büyük de hesaplanabiliyor. İnşallah hiçbir sorun yaşamayacaksınn ama Ankara'da hangi hastaneye gideceksin bilmiyorum orada da hemen ameliyata kalkışan doktorlar vardı. Birkaç yerden mutlaka görüş al canım.

Dr dan çıktım şimdi, 11 mm olan 16 mm olmis baya geç büyüyor dedi dr diger taraftaki 9 mm sönmüş galiba yok dedi bi yumurta var ama gebelik için yeterli olacaksa dedi pazar tekrar gideceğim bakılacak büyüdü ise catlatma iğnesi verecek büyümedi ise öbür ay regl olunca gel diyecekmiş öbür ay da klomeni 3 e cikaracakmis ama ben diger ay klomen yerine femara kullanmayı rica etcem kabil ederse bakalım hayırlısı pazar bakalım ne olacak suan klomen biteli 6 gun oldu 16 mm

Yok kuzum bu Maydonoz buharına oturmak için

Ahahhaa boyle bi cevap beklemiodum kacirmisim bu konusmayi bende temizlk yemek falan yapcaksin sandim

Ahahaha ben konuyu biliyordum ama kovayı görünce direkt bu kız yine haftasonu temizliğe girişecek diye düşündüm hiç aklıma gelmedi. Ayy hadi bakalım canım nasıl olacak yaaa

Ahahaha ben konuyu biliyordum ama kovayı görünce direkt bu kız yine haftasonu temizliğe girişecek diye düşündüm hiç aklıma gelmedi. Ayy hadi bakalım canım nasıl olacak yaaa
Bu haftasonu bi süpürge yallah yarın zaten 2 3 saatliğine işyerine gitcem bu arada oturdum buhara işlem tamam

Bu haftasonu bi süpürge yallah yarın zaten 2 3 saatliğine işyerine gitcem bu arada oturdum buhara işlem tamam
Ayy keşke gitmesen ne fenaymış öyle dinlen canım o zaman tadını çıkar. Ayy ne çabuk olmuş ben görene kadar işlem tamam valla bravo hemen sonrasında ilişki olsun diyorlar sanırım, o işlem de tamam mı canım

Aynen kuzuş malesef müşavir gelcek toplantı yapcaz, evrak işlicek başında durcam tabiki de tamam bizde oyun kuralına göre oynanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…