Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar kistim için beni Ankara'ya sevk ettiler ameliyat olacağım ca 15 falan yüksek çıktı bu ne demek
Screenshot_2021-02-26-13-36-24-362_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Kızlar kistim için beni Ankara'ya sevk ettiler ameliyat olacağım ca 15 falan yüksek çıktı bu ne demek Eki Görüntüle 2790803
Ca125 i biliyorum kanser antijeni olarak yapıyorlar ama çikolata kisti, hamilelik, regl hepsi yükseltiyor. Hemen korkmayın lütfen. Benim ocak ayında yapıldı regldim yapılırken, yüksek çıktı. Bir hafta sonra düştü. İyi bir doktora görünün . İnşallh önemli birley yoktur 🙏

Kızlar kistim için beni Ankara'ya sevk ettiler ameliyat olacağım ca 15 falan yüksek çıktı bu ne demek Eki Görüntüle 2790803

Bilgim yok ama U Uzaygemisi35 Cartedor Cartedor bilgi sahibi olabilir gebeyken nasıl ameliyat olacaksın
Canım korkma benim de çpk yüksekti hatta senden daha yüksekti. Çikolata kisti ve regl dönemi bu değeri yükseltiyor zaten. Kanser belirteci olduğu için doktorlar temkinli yaklaşıyorlar. Senin iki değer de yüksek çıktığı için endişelenmiş olabilirler. Sen bu testleri tekrar yaptır düşüp düşmediğine göre karar verilir. Hemen ameliyata kalkışmak doğru değil ama bebek ve senin için riskliyse alınması da iyi olabilir. Sen mutlaka birkaç doktora daha görüş sor ve testlerini tekrar yaptır

Bilgim yok ama U Uzaygemisi35 Cartedor Cartedor bilgi sahibi olabilir gebeyken nasıl ameliyat olacaksın

Canım korkma benim de çpk yüksekti hatta senden daha yüksekti. Çikolata kisti ve regl dönemi bu değeri yükseltiyor zaten. Kanser belirteci olduğu için doktorlar temkinli yaklaşıyorlar. Senin iki değer de yüksek çıktığı için endişelenmiş olabilirler. Sen bu testleri tekrar yaptır düşüp düşmediğine göre karar verilir. Hemen ameliyata kalkışmak doğru değil ama bebek ve senin için riskliyse alınması da iyi olabilir. Sen mutlaka birkaç doktora daha görüş sor ve testlerini tekrar yaptır
Pazar günü Ankara'ya gideceğim pazartesi direk ordaki hastaneye ona göre bakacaklar ama doktor%90 amelyata alırlar dedi bebeğe de zarar8 yokmuş
nasıl yanı hamıleykenmı amelıyat olucaksn
Evet canım ins bişe olmaz neye uğradığımi şaşırdım

Pazar günü Ankara'ya gideceğim pazartesi direk ordaki hastaneye ona göre bakacaklar ama doktor%90 amelyata alırlar dedi bebeğe de zarar8 yokmuş

Evet canım ins bişe olmaz neye uğradığımi şaşırdım
Hemen karar verme mutlaka başka bir görüş daha al canım. Haberdar et bizi de merak ederiz.

çok geçmiş olsun canım ama bence de mutlaka başka doktordan görüş almalısın.
sen daha önce alttan muayne olmamış mıydun hiç ? farketmedileri mi karından yada usgden ?
Canım kistin olduğunu keseyi görmeye gittiğimde söylemişti başka doktor ama bu doktor sevk etti kötü tumorse ameliyat gerekli diye birde benim ki çok büyük olduğu için ileriki zamanlarda bebeğe sorun olabilirms 1 gün de 1 cm büyümüş 14 e yakın şuan

Canım kistin olduğunu keseyi görmeye gittiğimde söylemişti başka doktor ama bu doktor sevk etti kötü tumorse ameliyat gerekli diye birde benim ki çok büyük olduğu için ileriki zamanlarda bebeğe sorun olabilirms 1 gün de 1 cm büyümüş 14 e yakın şuan
çok çok geçmiş olsun canım iyidir o sen içini ferah tut. benim demek istediğim hamile kalmadan hiç alttan muayne olmadın mıydı yakın zamanda ?

X