Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Valla bence birincide ikincide şans aynı ama kısmet tabi :) inşallah olur canım hepimiz bebişlenelim en kısa zamanda

Hormonlarıma geçen ay ilaca başlamadan önce tekrar bakmıştı canım. Ona göre dozunu ayarladı zaten. Daha önceki ay da vermiştim hormon testlerini bir sıkıntj yok onlarda. Bu ay tekrar istemeyeceğim artık az çok biliyoruz kaç aydır durumunu dedi. Baya tutarlı çıkıyor benim sonuçlar genelde yani biz bir sorun arıyorjz ama hiçbir sorun olmasa da 1 yıl hatta 2 yıl olmayabiliyor yani kısmet bu işler artık ona inanıyorum. Doğal şeylerden korkuyorum ben ya genel olarak sağlıklı beslenmeye baya dikkat ediyoruz bu ara, ama düzenli olarak ekstra bir şey tüketmedik hiç. Etkisi olur muhakkak ama ben daha çok bozarım diye korkuyorum

Bu ayı böyle geçirmiş olabilirsin canım normaldir muhtemelen kisttendir ve atmışsındır inşallah. Bir dahaki ay tam düzene girer tabi inşallah regl olmaz bebiş haberi alırsın
Günaydın kızlar bugünki testimde gözle görülür koyulaşma var dua edin bana
Günaydın harika koyulaşmış. Dualarımız seninle bence iğne etkisi o kadar kalmazdı zaten inşallah yükselir sağlıkla ilerler. Bir daha kan verecek misin?
Ben de test yaptım az önce tabii ki tertemiz bir negatif demek ki neymiş 2,39 bile bişey ifade etmiyormuş.. Yarın ya da öbür gün regl olurum. Yeni ay, yeni umutlar..
Canım bence idrarda daha çıkmaz ya sen öncekini çok erken gördün ama bence o kadar erken çıkmıyor hele kanda daha o kadar ufakken. İnşallah regl olmazsın regl günü kanı tekrarlarsın ama olmazsa da dediğin gibi yeni ay yeni umutlar
Ah çok geçmiş olsun çok zor. Sağlıkla ilerlesin inşallah dualarım sizinle. Bence bu sefer erkenden doktora gidin hemen takip edilip gereken incelemeler belki ekstra tedaviler yapılsın. Çok sevindim çok zor şeyler yaşamışsınız inşallah bu kez sağlıkla kucağınıza alırsınız. Çizgi baya net görünüyor bence doktora gidebilirsiniz
Evet canım aynen bence de ama ben tam tersi diye düşünmüştüm. Yani o testlerin belli bir değeri algılama düzeyi var her test atıyorum 20 ml olunca algılıyor. Ama benim yumurtam henüz çatlayacak duruma gelmemiş oluyor o değerde. Ya da başkasının o kadar salgılanıyor ama normalde de lh yüksek aslında o kişide falan. Aynı şeyi düşünmüştüm ama farklı düşündüm o testler herkesin vücudu aynıymış gibi düşünüyor aynı değerde herkes pik görüp çatlama yaşar gibi düşünüyor ama hepimizin farklı aslında.
Çok çom geçmiş olsun dualarım sizinle güzel haberinizi bekliyoruz inşallah

Aynen mantıksız bişeyler olduğu kesin

Yok tatlım öncekini 2 gün kala gördüm. Ben olmadığına eminim yaa sıkmıyorum canımı dediğim gibi pozitif görüp de kaybetmek daha acı. Sağlıklı çizgilerimiz olsun, acele yok

evet canım 17.30’da randevumuz.
bakalım merak içindeyim. 4 te falan çıkmamz lazım doktor alsancakta malum cuma
izmir trafiği
Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz inşallah. İçine sinmeyen bir durum olursa farklı bir görüş alırsın yine bence. Dualarım seninle güzel bir başlangıç yapacaksınız inşallah valla trafik çok fena, çok kolay gelsin
Yok tatlım öncekini 2 gün kala gördüm. Ben olmadığına eminim yaa sıkmıyorum canımı dediğim gibi pozitif görüp de kaybetmek daha acı. Sağlıklı çizgilerimiz olsun, acele yok
Evet canım kesinlikle geç olsun güç olmasın süreç. Hadi bakalım hayırlısı inşallah
Gunaydin kuzular. Dun ovitrelle vuruldum
Oyy hadi bakalım HCG mi bu? 15 gün sonra yine aynısını görürsün inşallah

Malesef artık bir sektörü var kuzu, insanlar da mecbur napsın bi umut diyip alıyoruz
Gunaydin kuzular. Dun ovitrelle vuruldum
Günaydın canımmm hadi inşallah işe yarasın

Ben dikicem bacalari bu sefee hic dikmedim bakalim ne oluyo
Hemde bi saat
Hahaha ben bu ay belime yastık koydum kalçamın altına ilişkiden sonra. Doktor da demişti yapabilirsin diye ben de iki defasında öyle uyumuşum sabaha kadar başımda yastık yok totomda var çok acayip bir durum işe yarasaydı size diyecektim kızlar sabaha kadar böyle kalın diye
Malesef artık bir sektörü var kuzu, insanlar da mecbur napsın bi umut diyip alıyoruz

Günaydın canımmm hadi inşallah işe yarasın
Evet insanlar da haklılar ama umut tacirliği yapıldığında kızıyorum işte ben de sömürü aracı haline dönüyor insanların duyguları

Keske yarasaydi be kuzu. Neyse bidakine yukari dik o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…