Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
gelmiş geçmiş olsun, allah tekrarını yaşatmasın canım eklerim tabi ki :) ters rahim olanlar gebelikte bir sorun yaşamıyor diye biliyorum ben sadece normal doğum yapamıyorlarmış sanırım canım.
Amin inşallah Allah hiç kimseye yaşatmasın gerçektennormal doğumdan zaten ümidimi kestim yeterki sağlıkla bebek nasıp olsun da

Günaydın kızlar. Dün ne kötü bir gündü zaten gece mide ağrısından uyuyamıştım sabah ağlayarak uyandırdım eşimi kramplar giriyordu mideme ama nasıl bağırıyorum kasıldığında.. Bir de eşimin amcası vefat etti cenazeye gitmemiz lazım. Hastaneye de gidemedim o halde saatlerce cenazede ayakta. Bir de belim koptu ağrıdan. Bir ishal... Aman tanrım tutamıyorum mümkün değil kafasına göre takılıyor yani. Sağ salim atlattım acile gittim gebelik testi yaptılar önce 2,39 çıktı. Bata 4 gün vardı dün. Yükselme ihtimali olabilir mi bilmiyorum ama onlar da emin olmadığı için sadece ağrı kesici serum yapıp yolladılar riske atamam dedi doktor

Amin inşallah Allah hiç kimseye yaşatmasın gerçektennormal doğumdan zaten ümidimi kestim yeterki sağlıkla bebek nasıp olsun da
Olsun da nasıl olursa olsun
benm lıste baya kabarıktı aklıma geldıkce dıledım bakalım Allah buyuk. bu ay cok az hamiş haberi aldık hepımızden kedi şansı beklıyorm
Evet ya mart bereketli olur inşallah
Canım çok geçmiş olsun üşüttün mü ki? Ananemi bugün hastaneye yatırıyoruz o da ishal 3-4 gündür ve şiddetli bel ağrısı vardı. Enfeksiyonu çok yüksek çıktı yaşlı olduğu için yatarak tedavi verdi doktor. Dikkat et sen de devam ederse mutlaka kanda crp baktır

canım oncelıkle başınız sağolsun. ben cok arastıran yada asırı bılgılı degılım ama dun sirius ay kavusması felan vardıya ondan olabılır baska takıp ettıgım bır astrolog var sırketlere felan danısmanlık yapıyor yanı. o da dun demstı miğde hastalıkları olucak dıe yanma felan. senı etkılemıs olabılır belkıde gecmıs olsun cok. canmm inşallahh yukselır deger ya bı ıdrar testı yapsaydın bıdee

canmm sızede gecmıs olsn

Hahah harikasın senden hep bu performansı bekliyoruz çok iyi valla hem kilo hem stres yok bravo
Merhaba hoşgeldiniz. Benim de rahmim ters çok araştırdım çok sordum, doktorlar hep sağlaklık solaklık gibi bir şey olduğunu, bir önemi olmadığını söylediler. Hatta çoğu doktor önemli görmeyip hastasına söylemiyor bile rahmin ters diye. Gebelik süresince rahim genişledikçe öne doğru dönüyormuş zaten. Bir soruna sebep olmuyor yani. Ama çoğunlukla doğumdan sonra yine eski haline dönüyormuş, bazılarında tamamen düzelmiş de olabiliyormuş
Kızlar gece rüyamda eşimde pıhtılaşma sorunu çıkmış doktor diyor ki bak sende bişey yoktu zaten demek bundan olmuyormuş gece uyandım diyorum eşime de asprin içireyim bari
Ay kız Allah korusun çok kötü bir şey ağzından yel alsın. Rüyalarımızda tanı koyar hale heldik Allah'ım aklımıza mukayet ol ben de regl başlamadan önce evde kalan iki gebelik testini herkese gizli yapıyordum ikisinde de çift çizgi çıkıyordu ama testi saklamaya çalışıyordum görmesinler diye neyse duruyor o testler heyecanlanıp yapamadım bile ama rüyamda kalan testin sayısı bile doğru yani
Evet canım aynen öyle bir de bence eşin de sperm testi versin ayrı bir tedaviye başlıyacak olursanız falan. Bu kdar zamanda çok şey değişir çünkü. Özel görüntüleme merkezleri varsa genelde bu yöntem oralarda oluyor bildiğim kadarıyla. Ya da baya büyük bir özel hastane varsa belki vardır
Günaydun canım. Hem başınız sağolsun hem çok geçmiş olsun üşüttün mü acaba virütik bir şey mi geçirdin ya çok geçmiş olsun canım olasılık düşük ama çıkabilir çünkü 4 gün varmış. Bat günü regl olmazsan bir daha yaparsın

Ayy canım size de çok geçmiş olsun. İshal salgını da oluyor böyle zaman zaman. Koronadan unuttuk diğer virüsleri salgınları. İnşallah toparlar hemencecik

Stresss var olmazmıı ama gündelik hayattan regliden degıl ınsallah canmm bakalmmm

Allah korusun aynen kendimde sorun bulamadıkça zavallı kocama sarıyorum sağdan sağdan geliyorlar bize hayırlısı
Ayy canım size de çok geçmiş olsun. İshal salgını da oluyor böyle zaman zaman. Koronadan unuttuk diğer virüsleri salgınları. İnşallah toparlar hemencecik
Sağol canım aynen çok şükür 2020 yi hasta olmadan atlattım inşallah 2021 de öyle geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…