Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
benim de reglin ilk gününden başlyatrak 13-14-15 ten birinde yada ikisinde geliyor çünkü ovü olsa muhtemelen pik yada pike yakın çıkar

Inşallah yine o heyecanı yaşayacağız canım hem de sağlıkla Nasılsın konuşmadık uzun süredir

benim de reglin ilk gününden başlyatrak 13-14-15 ten birinde yada ikisinde geliyor çünkü ovü olsa muhtemelen pik yada pike yakın çıkar
Birkaç gün ince hissetmiştim yumurtlanayı. Bugün döngünün 16.günü. O yüzden yumurtlamaya yormadım açıkçası.

İnşallah canım. Acaba ilacın dozu yetersiz geliyor olabilir mi?
Evet cnm olabilir belki de endokrine gittim o yazmıştı en son değişmişti ilacı diaformin kullanıyordum glifor yazdı 6 ay sonra kontrole gel dedi ama yakında tekrar gitmem gerekecek galiba

Evet cnm olabilir belki de endokrine gittim o yazmıştı en son değişmişti ilacı diaformin kullanıyordum glifor yazdı 6 ay sonra kontrole gel dedi ama yakında tekrar gitmem gerekecek galiba
Ben de diaformin 1000 kullanıyorum sabah akşam. 3 ayda bir kontrole gidiyorum.

Ben de diaformin 1000 kullanıyorum sabah akşam. 3 ayda bir kontrole gidiyorum.
Senin değerler nasıl cnm benimkinden düşük mü yüksek mi eğer benimkinden düşükse sana 1000mg sabah akşam vermişlerse demekki benim doz az geliyo

Kızlar kasık ağrım devam ediyor benim hala çatlatma etkisi filan olabilir mi canım yanıyor cidden zaten dün de değerlendirme olmadı bugünde olmayacak büyük ihtimal.. ilk gün 36 saat sonra olmuştu..

Kızlar test almadım bugün içimden yapmak gelmedi bu sabah karnımın ağrısına uyandım adet sancısı gibi çok ağrıdi dedim kesin adet oldum ama olmadım snra ağrı geçti adetime 4 gün var ama o ağrı bnim umudumu alıp götürdü

Inşallah yine o heyecanı yaşayacağız canım hem de sağlıkla Nasılsın konuşmadık uzun süredir
İnşAllah canım ama benim pek ümidim yok...
Tabi yine de yeter ki Allah ol desin...
İş koşturmacası... İnsanlarla uğraşmak... Bu virüs ortamında adliyeler kapanmaz
Sen nasılsın, keyfin nasıl?

Bi daha gideyim ben o zaman di mi gerçi senin değer daha yüksekse benim doz iyi gibi geldi ama doz yeterli olsa düşüş olurdu senin boy kilo nasıl
157 boy. 65 kilo. 6 kilosunu marttan bu yana aldım. 5 sene öncesinde ameliyat sonrası 96 kiloya çıkmıştım. O dönemde ilaç dozunu ayarlamak zor olmuştu. Ordan biliyorum boy kilo oranının önemli olduğunu. Tabi bunun yanında birçok etken de var.

İnşAllah canım ama benim pek ümidim yok...
Tabi yine de yeter ki Allah ol desin...
İş koşturmacası... İnsanlarla uğraşmak... Bu virüs ortamında adliyeler kapanmaz
Sen nasılsın, keyfin nasıl?
Canım hala çok yanıyor, ayağa kalkmaya çalışıyorum diyelim. Ama güzel günlere yaklaştık ben biliyorum

4 küsurda bana da vermedi zar zor 3 e düşürdüm şuan kaç hiç bilmiyorum bu ay sıkı tutup hedefim 2 lere düşmek
Benım en son 3.1 cıktı ılaca devam edıyorsun dedi, diaformın sabah aksam 1000 mg kullanıyorum, en yuksek dozu alıyorım gunluk 2000 bi de insülin ha deyınce hemen düsecek bi hormon deılmıs uzun sürecte düşer demişti doktor, ama kılo vermeye baslayınca otomatık olarak düşüyor, hatta ben sordum ne zaman kontrole geleyım dedim bi kac kilo verınce gel dedı

Maşallah çok güzel Maşallah çok güzel kilo vermişsin cnm 40 kilo 59 a düşmüssün benim hedef kilomdasın şuan 8 kilom kaldı hedefe şuan 73 üm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…