Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım sayfanın bayağı gerisinde kalmışım, kesin hamilesin diye buraya kadar heyecanla okudum taki bu mesajını okuyana kadar 🙁
Ben geçen ay klomen kullanmıştım, adetim çatlama iğnesinin 17. Günü oldu. 16. Gününde bende silik ama hemen çıkan 2. Çizgi gördüm, çok heyecan yapmıştım kan testinin sonucunu negatif alınca o halim çok kötüydü. Aşırı mutsuzdum.
Şu anki durumunu çok iyi anlıyorum.
Allahım en kısa sürede nasip etsin inşallah ❤🌹
Amin canım inşallah🙏🏻

Benım en son 3.1 cıktı ılaca devam edıyorsun dedi, diaformın sabah aksam 1000 mg kullanıyorum, en yuksek dozu alıyorım gunluk 2000 😔bi de insülin ha deyınce hemen düsecek bi hormon deılmıs uzun sürecte düşer demişti doktor, ama kılo vermeye baslayınca otomatık olarak düşüyor, hatta ben sordum ne zaman kontrole geleyım dedim bi kac kilo verınce gel dedı
Benim hedefim bu ay 3 kilo vermek inşallah bana neden ilaç vermiyorlar ya delircem 😢

Canlar iyi akşamlar ben anca girebildim, bugünki testim böyle sizce çatlamış mı, bugünü değerlendirmedim henüz bu çatlamadan sonra 24 saat sonra mı birliktelik olmalı yoksa o gün mü, ben biraz evham yaptım galiba bir akıl verin
Dün ilişki olduysa bugünü kurtarır ama şansı artırmak için ilişki olsun derim

Yarın akşam eşimle başlıcaz yürüyüşe kuzu eşimin olmadığı günler annemle yürücez taktım kafaya şimdi ben o direnci düşürmeden rahat edemicem
Her taraftan dikkat edersen, çabucak düşer, ve beslenmeye hiç dikkat etmeden sadece ilac ile düşürdüm diyebilirim

Kız benım 6.9 görünce direk tereddütsüz hemen basla diyip muadıllerını posete doldurup vermişti bana doktorum ☺öğrencimin annesiydi doktorum 😍
Senin de baya yüksekmiş iyi düşmüş ama canım, dahiliyeciye ben de yazdırcam bu arada glifor un çok yan etkisi var diyolar sende sıkıntı yarattı mı

X