Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Filtre en bi sevdigimm :KK50:
Biz yarinda olmazsan zafer bayraklarini cekeriz valla 🥳🥳 sarı akintin geliyor mu hala
Yok kuzuş beyaz geliyor süt rengi ben bu ay akıntı işinden bi iş anlamadım yumurtlamadan sonra akıntım hiç bitmedi, göğüslerimde sıfır belirti yumuş yumuşlar normalde şuan yay gibi gergin olup ağrımaları lazımdı çenemi sivilceler bastı 2 gündür gelip giden regl ağrıları var bence bu ay benim hormonlarda bi sıkıntı oldu

Kuzum dün kanama başladı. Tek sevindiğim nokta geçenki kimyasal gibi ağrım yok. Normal adet ağrısı çekiyorum. Artık ne zaman adetim biterse doktora gideceğim, hem kültür testi yapacağız hem de daha ayrıntılı bakacaktı, ultrasonla. İnan ki yaşanan düşük değil de kafayı miyoma taktım hep onu düşünüyorum 💭
İnşallah miyom değildir gördüğü şey kuzum 🙏

Yok kuzuş beyaz geliyor süt rengi ben bu ay akıntı işinden bi iş anlamadım yumurtlamadan sonra akıntım hiç bitmedi, göğüslerimde sıfır belirti yumuş yumuşlar normalde şuan yay gibi gergin olup ağrımaları lazımdı çenemi sivilceler bastı 2 gündür gelip giden regl ağrıları var bence bu ay benim hormonlarda bi sıkıntı oldu
Ben yine de umutluyum hic belirti vermeyebilirde ,kaldı ki bir cok belirti bat tan sonra başlıyorr:KK19:

O kadar uğraş, iğneye ilaca maruz kal, doktorun saçmalamasıyla hepsi boşa gitsin. İnanılır gibi değil şu düştüğümüz durumlar. Çektiğimiz yetmiyor, doktorun da iyisini arayıp bulmak bize düşüyor. Allah kolaylık versin. Tekrarını yaşamana gerek kalmadan bebeğin sana bir sürpriz yapar inşallah 🙏

Sen hamile kalma değil uyku meditasyonu yapıyor olmayasın? Bu seni niye uyutuyor? Fingirdetmesi lazım 🤣

Tam sökülmediği günler sayılır mı acaba? Ya da ilaçsız olduğu için böyle mi devam eder? Aslında ilaçsız regl olabildiğin için sevinebiliriz galiba bir yandan. Salı git bir görüş sen yine de doktorunla
Ahahha ya dinledim sonra uyudum akşama fingirdicem dbahabab 😂😂😂😂😂

Merhabalar, hayır malesef tutmadı, aşılama esnasında çok ağrı acı oldu bende sonrasında da kanama oldu bir kaç gün, aşılama esnasında ultrasonla da bakmadılar bakılmasımgerekşyormuş galiba, daha sonra gittiğim başka doktor aşılama esnasında zorlanmadan dolayı kanama olduysa ztn spermlerin yapısı bozukmuştur ondan tutmamıştır demişti,
bir de önemli bir detay aşılamadan önce adetlerim sancılı oluyordu, aşılamadan sonra hiç ağrı fln kalmamıştı eylülden beri, doktora bunu da sordum ben demekki kan içerde birikip baskı yapıp dar bir yerden o şekilde çıkabiliyordu ve o baskı da ağrı yapıyordur demişti, sizin ağrılı mı nasıl oluyor ? Bu son 2 aydır tekrar hafiften ağrılı olmaya başladı bnmkiler scaba tekrar yapışıklık falan mı oldu diye düşünmeye başladım bende
Merhaba , benimde adetlerim en basından beri ağrılı oluyordu .30 yasındayım rahim filmi cektirdikten sonra 2 kere adet oldum.Hayatımda ilk defa 2 dir agrı olmuyor.Nedenini anlamadım bende.Sağ tarafta hafif tıkanıklık vardı acıldı demişti acaba ondan mı bilmiyorum

Ben yine de umutluyum hic belirti vermeyebilirde ,kaldı ki bir cok belirti bat tan sonra başlıyorr:KK19:
Bakalım tatlım inşallah güzel sürprizler olur hayatımızda 🥰
Günaydın hanımlar 🤩
Ben çamaşır faslına giriştim. Dağınıklık toplatacapım. Bugün saçımı boyamak istiyorum. 🙆
Ben de temizlik yapacam ya sular kesik 🙄 ortalığı topladım oturdum temizlik yarına kaldı muhtemelen
Gunaydin canim bugun listeye gore bat fakat gelen yok🙈 28 29 gunde bir adet olurum yumurtlamam regl dahil 18-19-20. Gunlerde oldu 21.gunde catladi sanirim donguyu uzatiyor. Insallah guzel haberler aliriz🌿 minseo minseo
Hadi inşallah canım var mı belirtin vs.

Çamaşırlar bı posta yıkandı koyu renkliler atıldı masa toplandı makine ye bulasık atıldı şimdi süpürge acıyorum hadı bu😂😂😂
Çamaşır işini dün akşam bitirdim bunlar kuruyunca 1 posta daha arıcam ama sular yok😆 süpürgeyi de yarın yapmaya karar verdim ne kadar geç yaparsam o kadar geç kirlenir 😆

Günaydın kızlar pek bakamadım inşallah güzel haberler bekliyorum özellikle minseo minseo ciğim senden 🤗
Herkes işlere girişmiş sanırım çok kolay gelsin valla ben regle kadar hiçbir iş yapmam 🤣 kimse kusura bakmasın 🙈
Eşimde bana dün akşam temizlik yapma diyor dedim insanlar eskiden 9 ay tarlada çalışıyorlarmış bi süpürgeyle düşecekse helal olsun dedim 😆 ben kimyasal kanamam başlamadan bi gün önce çok yorulmuştum mutfak dolapların falan silmiştim eğil kalk eşim hala onu hatırlıyor ama onla bi alakası yok yani kimyasalın

Bakalım tatlım inşallah güzel sürprizler olur hayatımızda 🥰

Ben de temizlik yapacam ya sular kesik 🙄 ortalığı topladım oturdum temizlik yarına kaldı muhtemelen

Hadi inşallah canım var mı belirtin vs.
Catlamadan sonra hemen agrilarim basladi ama 2 3 gun once felaket bir bel kuyruk sokumu agrisi yasadim birde temizlik yapinca iyice kotu oldum. Goguslerim aciyor uclari degil etrafi ozellikle. Birde karin agrisi kasik agrilarini yasiyorum akintimda var☺ elimde gebelik testi yok almadim ama ovulasyon var dun denedim T cizgisi cok silik degil bugun tekrar yapacagim. Regle suan takvime gore 3 gun kalmis gorunuyor canim☺🙈

güzel haberler bekliyorum özellikle minseo minseo minseo minseo ciğim senden 🤗
İnşallah kuşum ya amin amin çok amin 🤲 yalnız her ay regl belirtileri bile değişiyor cidden bu belirti işi bizim kara kuyumu salağa yatmak en güzeli. Bu ay mesela göğüslerim hiç ağrımadı çok acayibime gidiyor akıntım hiç bitmedi

Catlamadan sonra hemen agrilarim basladi ama 2 3 gun once felaket bir bel kuyruk sokumu agrisi yasadim birde temizlik yapinca iyice kotu oldum. Goguslerim aciyor uclari degil etrafi ozellikle. Birde karin agrisi kasik agrilarini yasiyorum akintimda var☺ elimde gebelik testi yok almadim ama ovulasyon var dun denedim T cizgisi cok silik degil bugun tekrar yapacagim. Regle suan takvime gore 3 gun kalmis gorunuyor canim☺🙈
Oh oh senin baya var belirtin kuzum inşallah çift çizgiyi görelim🤲

Eşimde bana dün akşam temizlik yapma diyor dedim insanlar eskiden 9 ay tarlada çalışıyorlarmış bi süpürgeyle düşecekse helal olsun dedim 😆 ben kimyasal kanamam başlamadan bi gün önce çok yorulmuştum mutfak dolapların falan silmiştim eğil kalk eşim hala onu hatırlıyor ama onla bi alakası yok yani kimyasalın
Evet canım hiç alakası yok Kaan Kocatepe var doktor bungee jumping bile yapsanız düşmez tutunacak çocuk gibi bir şey demişti. Sen yine de bebiş belli olmadan çok ağır işlere kalkışma 😊 benim alerjim var o zamandan beri süpürgeleri hep eşim yapıyor valla. Kedilerin kumuyla da eşiniz ilgilensin dedi doktorum sağolsun 🙈
İnşallah kuşum ya amin amin çok amin 🤲 yalnız her ay regl belirtileri bile değişiyor cidden bu belirti işi bizim kara kuyumu salağa yatmak en güzeli. Bu ay mesela göğüslerim hiç ağrımadı çok acayibime gidiyor akıntım hiç bitmedi
Evet canım ama akıntının hep devam etmesi hayra alamettir inşallah 🤗 bence de hiçbir şeyi yormamak lazım ama umutsuzluğa da mahal yok 😊

Oh oh senin baya var belirtin kuzum inşallah çift çizgiyi görelim🤲
Her ay belirti yasiyoruz negatif gormek sıktı artik🙈 canim hepimizin cift cizgisiii ciksin insallahh. Yumurtlamayi gec gordum ama 5 gun full degerlendirdim yastik koydum hep uzandim falan esim epey salladi bacaklarimi adami yordum hep😅 ay insallah tutmustur ya valla o ust uste degerlendirmeler bile kasıyor insani eskiden ne oyle catur cutur doguruyorlarmis ne ovulasyon ne folik asit ne bacak kaldirma 😅 Allah hakkimizda hayirlisini versin insallah🤲🏻

Evet canım hiç alakası yok Kaan Kocatepe var doktor bungee jumping bile yapsanız düşmez tutunacak çocuk gibi bir şey demişti. Sen yine de bebiş belli olmadan çok ağır işlere kalkışma 😊 benim alerjim var o zamandan beri süpürgeleri hep eşim yapıyor valla. Kedilerin kumuyla da eşiniz ilgilensin dedi doktorum sağolsun 🙈

Evet canım ama akıntının hep devam etmesi hayra alamettir inşallah 🤗 bence de hiçbir şeyi yormamak lazım ama umutsuzluğa da mahal yok 😊
Yok kuzu zaten bugün kaldı yarın eşime yaptırcam süpürgeyi regl olursam eğilip kalkamam zaten :KK70: robot süpürge şart ya yıldım valla 🙄 bakalım kuzum inşallah, neler gösterecek bize hayat izleyip görcez

X