Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ya benim emin olmadığım bir ay var yumurtlama olmayan adetim iki gün erken geldi ve kahve gibiydi rengi de dokusu da bence senin bu ay için geçerli söylenen durum klomen hemen işe yaramamış olabilir gönlünü ferah tut güzel sonuçlar alacağız inş
İnşallahh canım hayırlısıı

Günaydın kizlar benim leke reglimis hala devam ediyor ve peçeteye silince baya bi bulaştı az bi leke değildi. Ped koyacak kadar yok ama leke diyecek kadarda az değil ilaçsız kendi kendine geldiği için böyle sapıtmasi normal herhalde

Kizlar bu sans mi bi işaret mi .. Yumurta akı akıntı geliyor ovulssyon pike yakin hemen ilişki oluyor ayaklarımı dikip bi saat yatıyorum ertesi gün regl oluyorum .. ve aksi gibi hafta sonu giriyor araya klomend başlayacak doktor ama en erken sali günü gidebilirim ve regl bitmiş olur bu bi işaret mi

Kızlar günaydın,

İğnenin 10.günü geceden beri adet sancılarım var söküldüm sökülcem 😔

İğnenin etkisiyle gebelik testi yapmak istedim silik de olsa görmek için...

Daha adetime 9 gün var çok erken oluyorum💔

Eklentiler

• BeautyPlus_20210213100349125_save.jpg
    BeautyPlus_20210213100349125_save.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar günaydın,

Günaydın canım, hafif bir pembelik var gibi geldi bana

Kızlar günaydın,

Canım bu kadar erken regl olmazsın bence ama bu kadar erken de testte doğru çıkmaz daha iğne etkisi devam ediyor olabilir regline bi 4 gün kala tekrarla testi

Geçmişolsun, aşılamada engel olmuyor rahim darlığı ama bnm doktor rahim ağzından geçemedi yani nasıl oldu bilmiyorum çok dar dedi ince buji kullanarak açtım o yüzden canın yandı dedi valla ben de anlamadım nedir ne değildir kesin bir şey söyleyemiyorlar evet adet kanı geçebiliyorsa spermler de geçer bence ama anlamadm bişey gerçekten, alılama öncesi çok sıkışıp tuvalete girmiştim ben başka bir doktor o yüzden rahim ağzının kasılmış olabileceğini de söyledi, az bir idrara sıkışıklık olduğunda rahim ağzı daha düz oluyormuş, bilginizolsun. 16 aydır uğraşıyorum henüz bir gebelik elde edemedim, hadi rahim ağzı yapışıktı ve aşılamada açıldı desem eylülde oldu aşılama, ondan sonrs da bi gelişme yok
O kadar uğraş, iğneye ilaca maruz kal, doktorun saçmalamasıyla hepsi boşa gitsin. İnanılır gibi değil şu düştüğümüz durumlar. Çektiğimiz yetmiyor, doktorun da iyisini arayıp bulmak bize düşüyor. Allah kolaylık versin. Tekrarını yaşamana gerek kalmadan bebeğin sana bir sürpriz yapar inşallah 🙏
Günaydınn kızlar eşim sabah sekizde gitti ondan sonra şu hamile kalma meditasyonunu yapıp geri uyumusmm😂
Sen hamile kalma değil uyku meditasyonu yapıyor olmayasın? Bu seni niye uyutuyor? Fingirdetmesi lazım 🤣
Kizlar bu sans mi bi işaret mi .. Yumurta akı akıntı geliyor ovulssyon pike yakin hemen ilişki oluyor ayaklarımı dikip bi saat yatıyorum ertesi gün regl oluyorum .. ve aksi gibi hafta sonu giriyor araya klomend başlayacak doktor ama en erken sali günü gidebilirim ve regl bitmiş olur bu bi işaret mi
Tam sökülmediği günler sayılır mı acaba? Ya da ilaçsız olduğu için böyle mi devam eder? Aslında ilaçsız regl olabildiğin için sevinebiliriz galiba bir yandan. Salı git bir görüş sen yine de doktorunla

Kızlar günaydın,

Bence de canım daha cok var regline ,hala ümit var.suan hala ignenin etkisini gosteriyor ilove baskanin dedigi gibi adete yakin tekrarlarsin insallah 🤗

Bence ilacsiz oldugun icin guzel bir durum olmus bu ay 🥰 sevinelim :KK49:
Digerini tam anlayamadim adete yakin mi yumurtladigini dusunuyorsun yani

Benimde tutuyor arada baş agrisi dunyam degisiyor ya🤢🤢 en iyi ilac ama sen dayanmaya calis guzel bir kahvalti ve kahve 😋
Dikkat et yine de cok yorma kendini 🥰😇 yarin degil mi bat 🥰 test yapicak misin 🤗
Şimdi sert bi filtre kahve yapıcam kendime canım hiç bişi yemek istemiyor, evde testim yok ki olaya o kadar uzağım ki test bile yok 😆 yarın olmazsam pazartesi bakarız artık

X