Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kuzum 😘nasılsın bat a az kaldı diye biliyorum senin son durumun ne bi kaç gündür cok takip edemiyorum cumartesi günü safra ameliyatını oldum sonunda pazar günü ciktim hastaneden bütün mesajları okuyamadım simdi donup okucam🤣
Geçmis olsun 💕bende bir kac ay once olmustum 🤗🤗

Düne göre testte baya fark var. Acaba yarın felanmı yumurtlıcam ya. Kızlar diyelim yarın pik gördüm cuma doktora gidicem doktor görürmü yumurtayı. Yarın pik olsa cuma çatlar muhtemel

Kızlar benim ovü testi bugünde negatif ama kızarmaya başladı düne göre. Muhtemel doktora cuma gidicem ozamana kadar pik görürüm gibime geliyor ama bılmıyorum bakalım.
Kontrol etme artık. Kendini boşuna geriyorsun. Cuma git güzel haberse sana da sürpriz olsun. Değilse de gelecek aya ümitli başlarsın. Test muhtemelen yanıltıyor. Daha da strese girmiyor musun öyle?

Müge Anlı'ya bir adam çıktı. 49 yaşında, beş (5) çocuk, dört (4) torun sahibi karısını arıyor. Kadın 38 yaşında bir adamla kaçmış. Şu anda bu adamdan hamile olduğu konuşuluyor. Ben de 34 yaşıma doğru koşarken birinci (1.) çocuğum olsun diye k.çımı yırtıyorum işte ahahahhshshsh Sinirlerim bozuldu 🤣🤣

Kontrol etme artık. Kendini boşuna geriyorsun. Cuma git güzel haberse sana da sürpriz olsun. Değilse de gelecek aya ümitli başlarsın. Test muhtemelen yanıltıyor. Daha da strese girmiyor musun öyle?
Canm ben normalde de bıkac gun ıcınde pik görmem lazımdı zaten ovü testi yaptıgm aylarda. Suan doktora gittigim için değil normal testlerimi yapıyorum nezaman pik olcak diye doktor ogun yumurta yok dedi ama ben sakinleyince dusundum ben gec yumurtluyorum haftasonuna kadar kesın pik gorurum dıye
Şimdi yarın en gec obur gun pik olcak gibi testim .
En azından pik gordugum gun doktora gideyim ki test bızı yanıltıyor mu anlamış olurum. Hemde pik gorursem kac cm yumurta var onu ogrenmek lazım zaten amac bu degilmi en az 20cm lazım.
Ama ben yarın pik gorur cuma gidersem catlamıs olursa göremez yumurta. Onun ıcın yarın pik gorursem gideyim öğlen diyorum sizce oylemı yapayım yoksa pik gorsemde cumamı gideyim minseo minseo U Uzaygemisi35 @terelellidenhalliceyim

Ah canım 😔 ne desem ben de bilemedim gerçekten. İnşallah olumlu sonuçlanır ama hakkında hayırlısı neyse o olsun diyorum sonradan üzülmek de çok kötü. Çok ilginç yani sen aslında çok kolay hamile kalabiliyorsun, korunmasız ilişki olup da kolayca hamile kalıp sonra böyle olması da çok ilginç. Yani bir sorun olsa ilk aşamada da olmaz mı? Tek ilişkide bile kaldın yani belki rahim kalınlığı yeterli olmuyor ya da yaş ileri olduğu için baştan ekstra hormon takviyesi gerekiyor vs olamaz mı? Çok üzgünüm gerçekten üst üste yaşamak iyice can sıkıcı hiç olmasa olmuyor dersin ama olup da böyle olması..

Ben de katılıyorum bunu diyecektim gerçekten. Doktorunu çok seviyorsun biliyorum Canikox Canikox ama acaba bir başka hekimden de görüş alsan mı? Yani tamam doktorlar bir sebep buldu mu hemen ona bağlıyorlar evet yaş bir sorun ama yaşa rağmen sen gebe kalabiliyorsun. Yaştan oldu tamam deyip geçiştirmek çok makul gelmiyor bana hala yine de farklı sebepler tetikliyor olabilir. Tabi sen farklı tedavi süreçlerine bel bağlamak da istemiyorsun buna manevi bir yatırım ve emekte bulunmak istemiyorsun ama ne bileyim en azından araştırdım evet bundanmış dersin bilemiyorum beni sanırım daha çok rahatlatırdı ama sen kendi yüreğinden geçeni yap canım. Hakkında hayırlısı ne ise o olsun inşallah
Canım geçen hafta 2.ve 3.dr görüşü almıştım bebek yok denince. Benim dr ne dediyse aynısını dediler. Yaşa bağlı kromozom anomalisi söz konusu hepsinin ortak fikri. O yüzden içim o konuda rahat. Sağlıksız olunca vücut dışlıyor otomatik olarak ki bu iyi birşey. Ama çok yıpratıyor bu da bir gerçek. Hayırlısı böyle belki de. Kanamam durmadı hala. Saldım artık. Hormonlarla beraber ruh halim de bozuluyor.

Bence belirti olmaması daha iyi bir belirti 😙😙 insallah yola çıkmış geliyordur bebişler 🥰🥰
inşallah kuzuuuuum büyük bir sürprize çoook ihtiyacım var :dua:
Düne göre testte baya fark var. Acaba yarın felanmı yumurtlıcam ya. Kızlar diyelim yarın pik gördüm cuma doktora gidicem doktor görürmü yumurtayı. Yarın pik olsa cuma çatlar muhtemel
canım çatlasa bile doktor anlıyor onu çatlama sıvısından ama bence senin cumaya kadar anca büyür
Müge Anlı'ya bir adam çıktı. 49 yaşında, beş (5) çocuk, dört (4) torun sahibi karısını arıyor. Kadın 38 yaşında bir adamla kaçmış. Şu anda bu adamdan hamile olduğu konuşuluyor. Ben de 34 yaşıma doğru koşarken birinci (1.) çocuğum olsun diye k.çımı yırtıyorum işte ahahahhshshsh Sinirlerim bozuldu 🤣🤣
vay delikanlı gönlüm vay :KK70: insanlar çok hızlı yaşıyor bu hayatı :KK70:
Şimdilik kırmızıları görmedim canım inşallah yaşadığım belirtiler hamilelik ile sonuçlanır kırmızıları görmem inşallah 🤲🤲
hadi inşallaaah canım test yaptın mı ?

canım çatlasa bile doktor anlıyor onu çatlama sıvısından ama bence senin cumaya kadar anca büyür

Fotodan bi tık daha kırmızı. Zaten şuan kendi yumurtlama gunlerımdeyim önceki aylar gibi. Hıc doktora gitmesemde bıkacgun sonra pik gorurum derdim. 17.gün felan pik goruyordum ben cunku. Nese bakalım en guzelı cuma gideyim garanti olsun. @terelellidenhalliceyim

Eklentiler

• 16129474875238842468639828348127.jpg
    16129474875238842468639828348127.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 25
Canm ben normalde de bıkac gun ıcınde pik görmem lazımdı zaten ovü testi yaptıgm aylarda. Suan doktora gittigim için değil normal testlerimi yapıyorum nezaman pik olcak diye doktor ogun yumurta yok dedi ama ben sakinleyince dusundum ben gec yumurtluyorum haftasonuna kadar kesın pik gorurum dıye
Şimdi yarın en gec obur gun pik olcak gibi testim .
En azından pik gordugum gun doktora gideyim ki test bızı yanıltıyor mu anlamış olurum. Hemde pik gorursem kac cm yumurta var onu ogrenmek lazım zaten amac bu degilmi en az 20cm lazım.
Ama ben yarın pik gorur cuma gidersem catlamıs olursa göremez yumurta. Onun ıcın yarın pik gorursem gideyim öğlen diyorum sizce oylemı yapayım yoksa pik gorsemde cumamı gideyim minseo minseo U Uzaygemisi35 @terelellidenhalliceyim
Canım ben de diyorum ki bu testlerin yanıltıcılığını daha yeni örneklerle ispatladı kızlar burada. U Uzaygemisi35 'nin ultrasonla gördüğü yumurtalara rağmen testte pik olmadı. Sen de testi bırak artık. İlaç kullanırken daha da yanıltıcı oluyor belki de. Zaten değerlendirmiyor musunuz bugünleri her türlü? Çatladıktan sonrası öncesi çok da fark etmez gibi. Çatlatma iğnesi verecek miydi? Sen bilirsin ben yanıltmış olmayayım da perşembe gitsen yeterli değilse cuma yine çağırsa izin alabilecek misin?

Canım ben de diyorum ki bu testlerin yanıltıcılığını daha yeni örneklerle ispatladı kızlar burada. U Uzaygemisi35 'nin ultrasonla gördüğü yumurtalara rağmen testte pik olmadı. Sen de testi bırak artık. İlaç kullanırken daha da yanıltıcı oluyor belki de. Zaten değerlendirmiyor musunuz bugünleri her türlü? Çatladıktan sonrası öncesi çok da fark etmez gibi. Çatlatma iğnesi verecek miydi? Sen bilirsin ben yanıltmış olmayayım da perşembe gitsen yeterli değilse cuma yine çağırsa izin alabilecek misin?
Aynen cuma giderim garanti olsun. Ben gectıgımız aylarda bı ıkı güne pik gorurdum sonra catlar 14.gun reglı olurdum. Yani testte çatlama gordugumde beni hıc yanıltmadı. Ama tabi yumurta ne durumdayken pik gösteriyor onu bilemiyoruz tabi ultrsonda anlıyoruz .

Yok canım daha yapmadım bir kaç gün geçsin diye bekliyorum geçen ayda çok farklı belirtiler yaşadım hiç aksamayan regl günüm aksadı çok farklı bı regl süreci yaşadım bundada aynısi olmasın diye bekliyorum her ay olmayınca yıpranıyorum😓 inşallah herşey olumlu olur ben ve benim gibi isteyen herkese rabbim hayirlica annelik duygusunu tattırir inşallah 🤲

Yok canım daha yapmadım bir kaç gün geçsin diye bekliyorum geçen ayda çok farklı belirtiler yaşadım hiç aksamayan regl günüm aksadı çok farklı bı regl süreci yaşadım bundada aynısi olmasın diye bekliyorum her ay olmayınca yıpranıyorum😓 inşallah herşey olumlu olur ben ve benim gibi isteyen herkese rabbim hayirlica annelik duygusunu tattırir inşallah 🤲
en güzeli canımmm inşallah çift çizgini bu ay görürsün :anneadayı:

Aynen cuma giderim garanti olsun. Ben gectıgımız aylarda bı ıkı güne pik gorurdum sonra catlar 14.gun reglı olurdum. Yani testte çatlama gordugumde beni hıc yanıltmadı. Ama tabi yumurta ne durumdayken pik gösteriyor onu bilemiyoruz tabi ultrsonda anlıyoruz .
Ultrasonla takipten daha garanti bir yol yok zaten. Sen içini ferah tut. Testleri bırak bir kenara. Cuma da güzel haberle dön inşallah

X