Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar günaydın doktordan geliyorum kesemi gördü karından ama çikolata kistim varmış 11 cm doktor birşey olmaz takip edeceğiz dedi birşey olur mu sadece hamileliğin biraz sancılı geçebilir dedi birşey olur mu yaaa
aaa sen daha önce hiç ultrasona girmemiş miydin canım ? çikolata kisti ile bu kadar kısa sürede hamile kalabilmen valla çok süper inşallah bir sıkıntı olmaz bu konularda uzmanımız U Uzaygemisi35 seni ona yönlendiriyorum :)

Canım benim göğüslerde ağrı var bide akıntı fazla bunun haricinde ayakta bir süre kalırsam çok yoruluyorum baskada birşey yok nasip günümü bekliyorum bklm hayırlısı ile inşallah bebisler bizimledir
hadi inşallah diyelim o zaman inşallah bizi bu ay şaşırtırlar :)

Kızlar günaydın doktordan geliyorum kesemi gördü karından ama çikolata kistim varmış 11 cm doktor birşey olmaz takip edeceğiz dedi birşey olur mu sadece hamileliğin biraz sancılı geçebilir dedi birşey olur mu yaaa
cnm daha once gıtmısmıydın doktora varmıydı boyle bısey. kese görünmüş şükür bırsey olmaz demiş zaten ıcını ferah tut sen hcbıse olmaz

aaa sen daha önce hiç ultrasona girmemiş miydin canım ? çikolata kisti ile bu kadar kısa sürede hamile kalabilmen valla çok süper inşallah bir sıkıntı olmaz bu konularda uzmanımız U Uzaygemisi35 seni ona yönlendiriyorum :)
Valla ilk defa duydum şok oldum bende çikolata kisti ne hiç bilmiyorum bile birşey olur mu ya çok korktum doktor kist hamilelerde %90 da küçülüyor dedi ins öyle olur

İnşallah canım desteğin için teşekkür ederim 🙏🏻 adetim bi gelsin bitsin bakalım, o zaman yine durumumu paylaşırım. Miyom da olsa böyle hamile kalıp doğuran çok kişi var, en azından belki durumlar böyleyken de sağlıklı bir hamilelik geçirebilirim. Onu araştıracağım bakalım.
Ne demek canım, bizim halimizi bizden başka kimse anlayamaz. Gelişmelerden mutlaka haberdar et, aklımdasın umarım rahim filmi de tertemiz çıkar :dua:

Ay kızlar babam kanserden vefat etti kist lafını duyunca neye uğradığımi sasrdm çok korktum bide 11 cm çok büyük dedi
Doğumda gider o hayırlsyla takma doktorda bişe olmaz demiş zaten benım teyzem 40 kiloydu genc kızlıgından berı kıstlerle ugrasıyordu durmadan doktorlardaydı ıkı tane normal doğum çatır çatır doğurdu hıc bse olmaz:KK70:

X