Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar birşey soracağım şuan adet olmadığım ve herşey belirsiz olduğu için eşim korkuyor birşey yapmak istemiyor kasıklarımda ağrı var diye bebek varsa ya birşey olursa diye sizce sorun olur mu ?

Hiç bir şey olmayacak önümüzdeki aylara bakacaksın canım zaten bir yılda 8 defa falan yumurtluyormuşuz. Klomen düşük dozda kullandın diğer ay dozu artırır yumurtalar büyür
inşallah canm eşimde oyle dıyo dalgaya alıyo hatta moralım duzelsın dıe ıgneyse ıgne neyse ne ne gerekıyorsa yaparız duzelmıcek bıse yok dıyo.

Oluyodu ama ufak büyümemiş diyordu.. bazen istedikleri boyuta gelmeyincede yumurta yok diyolar üzme sen şimdi kendini geç gelişicektir
gecen gıttıgımde ufakta olsa yok demıstı. bugunde adetlerın duzensız mı dedı suan gelısen yok dedı . aynen olacak valla yoksa delırıcem

Sağol canım
İnşallah güzel haberler alıp size de verebilirim perş günü
Bugün diye kalmış aklımda. Dualarım seninle
oyle yapıyorumda kafama dönüp duruyorlar. cuma yumurta yok derse ne olucak bılmıyorum tek dusuncem o
Canım bence çok stres oluyorsun bak senin bir sorunun yok bile ne sorunları olanlar kendiliğinden hamile kalabiliyorlar. Sen kafandan at bu düşünceleri. Doktor da biraz telaş yaptırmış sana ama o da kendiliğinden gelişebilir demiş. Ayrıca ben bu forumda doktorun hiç yumurta yok dediği ay hamile kalan bile gördüm. Bir anda büyüyüp sonradan olmuş olabilir. Sakin ol ve olumlu düşün yürüyüş yap mümkün mertebe yumurtlamaya iyi geliyormuş
kızlar birşey soracağım şuan adet olmadığım ve herşey belirsiz olduğu için eşim korkuyor birşey yapmak istemiyor kasıklarımda ağrı var diye bebek varsa ya birşey olursa diye sizce sorun olur mu ?
Canım bence bir şey olmaz sonuçta bebek rahme tutunduktan sonra konumuna vs göre ilişki yasağı koyabiliyor doktorlar ama aslında regl tarihine kadar farkında olmadan neler neler yapılıyor o tarihe kadar içilen alkol için bile bazen doktorlar öyle diyor sorun olmaz diye. Tabi ki ilk üç ay çok daha kritik ama bence sıkıntı olmaz yani olursa da zaten olacağı vardır

cok panık yapmıyodumda bugun cok yaptım ıste bılıyorum Allah hepımıze sabır versın zaten ama bazen sebepsız olmaması daha kotu ki hormonlar sureklı oynayan bıse. bende buyuk bı sıkıntı oldugunu sanmıyorum ama ıste bugun benı cok gerdi doktor

Panik yapma canim zaten ilk tedavide ilacin dozunu ayarlamayi ogrenio bazen doktor.
Ben gecen ay tup bebek tedavisine basladim, ilk 200 den basladi, sonunda dogru 450 ciktik cunku buymuodu. 450 vuruldugum gun iki katina cikti ama yetmedi. Ikinci tedavide 450 den baslicak bu sekilde vucuduma kac lazim bilmis olduk. Cuma gunu buyumese bile doktorun dozunu degistiricez demesi gerekir bi sonraki aya

Cartedor cuğum ben yine etiketlemeyi unuttum seni okudun mu mesajlarımı bugün kontrole gittim 4 yumurtam varmış yarın çatlatma iğnesi vuracağım bakalım kısmet. Sen naptın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…