Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
2 gün diye biliyom perhiz i bozmasaydık 4 günlük perhiz olurdu bozduk bugün
Onu biliyorum da bugün bozduğunuz için çarşambaya sadece bir günlük perhiz olmuş olmuyor mu demek istedim. Yeterli değil sanki
En az 2 gün ve daha fazla bile olsa çok daha iyi olur. Ama inadına insana değişik dürtüler geliyor:)))
Bende bu prolaktin tahlili yaptıracağım zaman oluyor. Onda da birkaç gün öncesinde kesmek gerekiyormuş

En az 2 gün ve daha fazla bile olsa çok daha iyi olur. Ama inadına insana değişik dürtüler geliyor:)))
Hiç sorma yasak ya bide doktor bi yumurta catkamış biri 20 mm dedi korktum zaten ya oda çarşamba ya kadar çatlarsa diye ilk çatlatma iğnesi tedavimde hamile kalmştm dış gebelik olunca korktum aşılama olsun dedim ama sanki aşılamada boşa olcak biz yaptık bile :) tabi tutarsa bide mikro çipli en kalitelileri güya biz yine kaliteli kalitesiz yaptık tıp bana ne yapsın laf dinlenmiyor um :)

Biz bi gün öncesinden bozduk..:)) eşimde sperm sayısı sıfır çıkmıştı..:)) ordan biliyorum:))) Ama bizde yani yaşlı ihtiyarlara arada bi dürtü geliyor napalım:))

Biz bi gün öncesinden bozduk..:)) eşimde sperm sayısı sıfır çıkmıştı..:)) ordan biliyorum:))) Ama bizde yani yaşlı ihtiyarlara arada bi dürtü geliyor napalım:))
Zaten sperm sıkıntımız var inş bişi olmaz ya ama estrodial yüksek oldugu için çatlatma iğnesi olmadı bnmde içime kurt düştü :) yaş kaç ki niye öle dedin ya

Cok sevindim senin adina canim hayırlı olsun ins guzel haberler gelir bu ay

Yarın igneden once ovü testi yaparsan yazar misin bize de ? Bakalim ne gosterecek zaten igne sonrasi dogru sonuç vermeyecegı icin

Birde carsambaya kadar iliski yasagi verdi mi ?

Ay inşallah canım doktor öyle konuşunca baya umutlandım ama kendi de dedi yani olumlu konuşuyoruz ama olmayabilir diye. Hayırlısı inşallah. Fazla iki üç tane kalmıştı elimde yaparım bakalım ama hala pike çok uzakmışım gibi geldi. Belki de klomen kullandığım için farklı gösteriyordur.

İlişki yasağı vermedi yani ama ekstra yapın da demedi o konuda bir şey demeyince biz bugün değerlendirdik. Bir daha çarş cuma Pazar yaparız kısmetse. Ama bugün yapmasaydık cuma ve haftasonu değerlendiremediğimiz için arası çok uzamış olacaktı o da iyi değil diyorlar sperm kalitesi açısından.

Size ne öneriyor genelde doktor bu konuda? Ben mesela saati de sordum önemli değil dedi bazıları tam 36 saat konusunda da takılıyor.

Çarşamba da sayılıyo canım
İki gün dolmuş olmuyor ki ama ya yazık olmasın konuşup bir gün ileriye atamaz mısın randevuyu?
ahahhahsbsn ay kahkaha atıyorum sinirlerim bozuldu bana cidden oluyor bu ya olmaması gereken zamanda inadına kaç yaşındasın ki?

Şimdi sperm varmı yokmu tam emin olamıyoruz :)) ama sperm testi de vermeye yanaşamıyoruz ... ya yoksa:))) Ben 36,5 Eşim 38,5 nerdeyse ...ikimizde tırt olduk... Ayda 3-4 sefer zor oluyor... Yani performansı da etkiliyor yaş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…