Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Erken öğrendiğinizde ona göre tedbirinizi alırsınız, iğne, ilaç erkenden başlarsınız. Bunları söyleyin eşinize ve kan testinizi bi an önce verin. İnşallah olumlu sonuçlar alırsınız Dualarımız sizinle

Canım çok teşekkür ederim
Ben 8 senedir sürekli kan ve demir takviyesini damardan alıyorum. Dediğin gibi bünye diğer türlü depolayamıyor.
Bende igne korkusu var cok zorda kalinca kullanirim o yuzden demir d vit vs hep ilac olarak aliyorum bu ay doktorum b12 igne yazdi fsrketmemisim eczanede gordum hemen iptal ettim saglik ocagindan ilacini yazdirip aldim ama hala dolmadi depolar

Bende igne korkusu var cok zorda kalinca kullanirim o yuzden demir d vit vs hep ilac olarak aliyorum bu ay doktorum b12 igne yazdi fsrketmemisim eczanede gordum hemen iptal ettim saglik ocagindan ilacini yazdirip aldim ama hala dolmadi depolar
Kuzum damaryolunu açana kadar sabredersen zaten sonrasını hissrtmezsin bile. Hatta uyku geliyo o sırada. 1 saat sonra uyandırdıklarında aa bitmiş diyosun.

Kzlar herşeyi okuyamadımm birikmiş yine o kadar yorgundum ki uzandım biraz ve bugünü de değerlendirmem lazım canım hiç istemiyor ya hala da yorgunum size de oluyor mu böyle

İnşallah canım cok teşekkür ederim cok sagol

Kzlar herşeyi okuyamadımm birikmiş yine o kadar yorgundum ki uzandım biraz ve bugünü de değerlendirmem lazım canım hiç istemiyor ya hala da yorgunum size de oluyor mu böyle
Tabii oluyor arada. Ama şunu düşün bat yaklaşırken keşke atlamasaydım o günü dememek için yanaş kıyıdan kıyıdan

Teste gore var görünuyor gec döllenme olmustur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…